Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock opanował Wielką Brytanię

41 postów w tym temacie

czasami się zastanawiam w co te angole grają, rozumiem fascynację Bioshockiem bo gra świetna, ale za jakieś czas na pierwsze miejsce znowó wrócą pokemony itp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko świadczy o tym, jak dobra gra jest, że mimo już swojego wieku dalej siedzi w top10, zobaczymy jak długo utrzyma sie bioshock. Popatrz na gramowy top 10 d2 i w3 to chyba nigdy nie opuszczą tej listy :), inne tytuły przychodzą i odchodzą a im to tylko cyferka/miejsce się zmienia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze raz spytam - co wy ludzie macie do Pokemonów? Olejcie całą otoczkę i po prostu zagrajcie - to chyba najbardziej wciągający (i jeden z bardziej oryginalnych) erpegie w historii (najlepszy może i nie, ale i tak gra się świetnie). Polecam po prostu zagrać samemu, a nie tylko psioczyć. BTW: nie wiem czy wiecie, ale te wszystkie anime, zabawki itp. powstały własnie na podstawie pierwszych gier, nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego zestawienia interesowałby mnie tylko BioShock, no i może Tiger Woods ( pamiętam jak sie bawiłem na ATARI 65XE w jakiegoś prostego golfa, z sentymentu spróbowałbym i dzisiaj pograć w taką gre ). a takto jak widze to prócz wyżej wymienionych i Tom Clancy''s te gry to raczej dla dzieci są ( choć nie wątpie że i dorośli sie w nie zagrywają ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock, chyb ajedyna z nowych gier na jakie czekałem, gdybym mieszkał w UK to też bym sobie pewnie już dawno kupił, ale niestety poczekam, aż w Polsce może troszeczkę potanieje oraz kiedy ja kupię nowego kompa, choć ten pomysł z 5 instalacjami dla mine lekko posrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać aż ludziom przeje się denny Bioshock i na pierwsze miejsce wskoczy prawdziwy hit - Harry Potter i Zakon Feniksa. Mógłbym w to grać godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:35, Mistic napisał:

Tylko czekać aż ludziom przeje się denny Bioshock i na pierwsze miejsce wskoczy prawdziwy hit
- Harry Potter i Zakon Feniksa. Mógłbym w to grać godzinami.

A gdzie tam... zobaczysz że z powrotem będą pokemony...
Angole mają po prostu dziwny gust, zarówno pod względem gier, jak i humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:13, Konował napisał:

Jak zwykle w Brytanii królują gnioty na listach popularności.


Przynajmniej BioShock w pełni zasługuje na swoje miejsce na liście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować