Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w lepszej sytuacji przed świętami?

84 postów w tym temacie

"Sony zaserwowało graczom technologie, na które nie ma obecnie zapotrzebowania."
Czyli przyznał się że PS3 jest wydajniejsze i lepsze od Xboxa . Na razie jest wszystko po równo , ale kiedy gry będą coraz bardziej potrzebowały mocnego sprzętu to Xbox zacznie wymiękać. Czyli tak dla tych co myślą o przyszłości PS3 jest lepszym rozwiązaniem. Ja jednak chyba pozostanę przy PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jak już to stawiałbym na PS3. Dlaczego bo PS2 jest świetna i nie mówcie, że od początku była świetna na MGS2 też trzeba było czekać i to dłuzej niz na MGS4, a i nie zapominajcie, że PS2 w czasie premiery kosztowała 2500zł co na owe czasy było sumą większą niż teraz 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to z konsol interesuje Wii; a może to tylko taki przypływ emocji?: no ale konsolka niezła, rozrywkowa, może niedługo kupię, lecz najważniejszy/najlepszy komp; ciekawe jak tam gry na PC''ta przed świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha, taaaak, PS3 wygra.

Może tu nie chodzi o cenę konsoli, ale o gry, gdzie Xbox 360 po prostu miażdży PS3... Na dodatek Halo 3, Bioshock, Mass Efect, Call of Duty 4 jeszcze bardziej napędzą sprzedaż tej konsoli. I nawet starter pack PS3 (btw idiotyczny pomysł) ze średnimi Heavenly Sword i F1 nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, bo chyba nie jestem w temacie. Jakie $180 to nowa cena X360? Których dolarów, co chyba nie USA? W tej chwili niewiele mniej, bo $130, kosztuje nowa poczciwa czarnulka Sony. Gdzieś tu chyba wkradł się błąd. A jeśli to prawda, to M$ rzeczywiście wszystkich pobije ceną. W Polsce będzie to około 750 złotych (zakładając konwersję 1 dolar = 1 euro), czyli niemal połowę tego co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na widok ceny 180$ padłem. To zupełnie niemożliwe.. to prawie połowa dotychczasowej ceny, grosze za tak zaawansowany technologicznie sprzęt. Widać, że Microsoft chce przyciągnąć jak najwięcej klientów [czyt. rodziców z dziećmi] przed Świętami.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że X360 będzie miał podczas świąt lepszą sytuację - w końcu ta ''statystyczna rodzina'' będzie wolała wydać o ten tysiąc mniej, prawda? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

1. The Elder Scrolls IV: Oblivion 93.0%

Skończyłem na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

2. Resistance: Fall of Man 87.4%

Fajny FPP. FPP w okolicach 80% na X360: COD2, PDZ, Condemned, Prey, Quake 4, Battlefierd 2, itd.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

3. Virtua Fighter 5 87.1%

Kupuję za dwa miesiące na X360. Z nieobecnym na PS3 opnline i masą bonusów.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

4. Ninja Gaiden Sigma 86.7%

Nie gram w konwersje z pierwszego Xboksa. Gdybym chciał grać w Ninja Gaiden grałbym trzy lata temu, a nie po entej reanimacji.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

5. Tom Clancy''s Rainbow Six Vega 85.9%

Skończyłem na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

6. Warhawk 84.5%

Nie kręci mnie. Ale dobrze, że wyszedł, może pora na kolejną część Twisted Metal?

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

7. NBA Street Homecourt 83.9%

Jest na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

8. Fight Night Round 3 83.5%

Skończyłem na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

9. MotorStorm 82.8%

Fajny racer. Jeden. Na X360 fajnych racerów są tony.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

10. Tiger Woods PGA Tour 07 81.9%

Jest na X360. Golf??Zieeew...

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

11. The Darkness 81.7%

Mam na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

12. NBA 2K7 81.4%

Jest na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

13. Call of Duty 3 81.0%

Jest na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

14. Virtua Tennis 3 80.4%

Jest na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

15. NHL 2K7 80.1%

Jest na X360.

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:


Pewnie mi napiszesz, że X360 ma więcej. Zgodzę się z tym, ale jak ktoś kupi jedną grę na PS3
na półtora miesiąca, to myślę, że będzie święto. Tak więc ta ilość tytułów jak na razie spokojnie
wystarcza.


Ok. Ja na przykład zamierzam kupować co miesiąc grę na next-geny. Halo 3, potem Call of Duty 4, Assasins Creed, Mass Effect, Orange Box, WWE SmackDown vs RAW 2008... Gdzie tu miejsce na jakieś ekskluzywne tytuły na PS3?

Dnia 07.09.2007 o 14:57, master matrox napisał:

Poza tym do gwiazdki wyjdzie masa świetnych tytułów, a po nowym roku kolejne mega-hity
z MGS 4 na czele :)


NIech wychodzą te megahity. Nie zmienia to faktu,że jak widziałeś powyżej, nic dla mnie nie ma na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:15, WorldWar3PL napisał:

Zgadzam się z tym, że X360 będzie miał podczas świąt lepszą sytuację - w końcu ta ''statystyczna
rodzina'' będzie wolała wydać o ten tysiąc mniej, prawda? ;>

no niezupelnie, zalezy jeszcze gdzie.
Dodał też, że Sony zaserwowało graczom technologie, na które nie ma obecnie zapotrzebowania.
to źle ze firma mysli przyszlosciowo? to źle ze daje technologie ktora bedzie za 1,5 do 2 lat standardem?u nas w polsce x0 wygra tylko dla tego ze jest tanszy, bo czym beda sie roznic konsole za rok? M$ wypusci kolejnego ulepszonego xboxa, sony PS3 ulepszac nie bedzie musialo tak samo nintendo i wii, a juz nie bedzie argumentow, a bo na x0 jest wiecej gier bedzie liczyla sie jakosc, a nie ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz, że jeżeli Microsoft już wypuści nową konsolę (co na 100% nie zdarzy się za rok, dwa, czy trzy), to wypuści taką, że PS3 po pewnym czasie będzie od niej lepsze? Wystarczy trochę pomyśleć... Jak już wypuszczą konsolę, to będzie po prostu ownedowała PS3 swoimi dwudziestoma czy iloma tam rdzeniami ;> A tuż potem Sony wypuści PS4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:22, Kafar napisał:

żeby było jasne ja naprawdę nie życzę źle Sony ale nie ma się co okłamywać że jedyne co na
niej można zrobić to postawić wazon z kwitami jak się utrzyma.


Nie utrzyma się ze względu na wypukłą obudowę.

Dnia 07.09.2007 o 15:22, Kafar napisał:

Nie ma co grać a to co wychodzi
to nie są HITY dla których warto kupić PS3. Takim hitem na pewno będzie MGS4 i Final Fantasy..
ale tego jeszcze nie ma. Więc po co przepłacać?:)


Hitów będzie duuuuużo więcej. Getaway 3, Killzone 2, Gran Turismo 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:28, WorldWar3PL napisał:

Naprawdę myślisz, że jeżeli Microsoft już wypuści nową konsolę (co na 100% nie zdarzy się za
rok, dwa, czy trzy), to wypuści taką, że PS3 po pewnym czasie będzie od niej lepsze? Wystarczy
trochę pomyśleć... Jak już wypuszczą konsolę, to będzie po prostu ownedowała PS3 swoimi dwudziestoma
czy iloma tam rdzeniami ;> A tuż potem Sony wypuści PS4...

wybacz chodzilo mi o kolejna wersje x0 z czyms tam poprawionym np dadza HD-dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ dawno mówiło, że jeżeli będzie jakieś HDDVD/Bluray to tylko w wersji zewnętrznej i tylko do filmów. Gry będą wydawane tylko na DVD. Proponuję skończyć ten temat, bo to w końcu topic do komentarzy ;-)
A jeżeli chodzi o nowe wersje konsoli z np. większym dyskiem - myślisz, że teraz, skoro PS3 ma mniejszy dysk niż x0 elite, to nie wyjdzie nowa wersja PS3? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:38, Xkupa napisał:

>Hoty na PS3 nokogo normalnego nie popchną do kupna tej konsoli.

Ubliżasz tysiącom użytkowników PS3 megalomanie.


Nie ubliżam, po prostu uważam, że normalni ludzie jej teraz nie kupują, bo nie ma po co. Kupują ją fanboje, dla których nie liczą się gry, tylko sprzęt.

"Megalomanie"? Pojechałeś, chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:34, WorldWar3PL napisał:

M$ dawno mówiło, że jeżeli będzie jakieś HDDVD/Bluray to tylko w wersji zewnętrznej i tylko
do filmów. Gry będą wydawane tylko na DVD. Proponuję skończyć ten temat, bo to w końcu topic
do komentarzy ;-)
A jeżeli chodzi o nowe wersje konsoli z np. większym dyskiem - myślisz, że teraz, skoro PS3
ma mniejszy dysk niż x0 elite, to nie wyjdzie nowa wersja PS3? :>

wyjdzie wyjdzie na grudzien ma byc nowy starter pack z PS3 z 80gb dyskiem, mi jak zacznie brakowac miejsca na dysku to kupie drugi takie to uroki konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:38, master matrox napisał:

Już to widzę... :/ Na święta ukazuje sie nowy Starter Pack Playstation 3 z Heavenly Sword i
F1 Championship Edition, więc w święta zwycięży Playstation 3 :)

Po pierwsze - zestaw o ktorym piszesz dostepny bedzie we... Francji. Nie jest to zestaw dla calej EU.
Po drugie, nie rob z tych gier mega-hitow bo PS3 stac na cos wiecej. Jedna srednio-dobra na 6h zabawy (Heavenly, srednia ocen 8.1/10) oraz druga, ktora nie przypasuje kazdemu (F1, srednia 7.7/10). Owszem, zestaw ok, ale nie jest to cos co mialoby x360 powalic. Gdzie sa te killer apps z ocenami 90+ ???

Dnia 07.09.2007 o 14:38, master matrox napisał:

Cornelus powiedział: Dodał też, że Sony zaserwowało graczom technologie, na które nie ma obecnie zapotrzebowania.
- nie ma? A 10GB dźwięków w Heavenly Sword to niby nic? A Blue Dragon na X360 na 3 DVD? Oj,
panowie z Microsoftu spójrzcie w przyszłość.

10gb muzy w heavenly sword to nic innego jak robienie ludziom wody z mozgu marketingiem majacym na celu wytlumaczyc zawyzona przez Blu-Raya cene PS3. W muzie HS nie ma nic ale to nic, co uzasadnialoby tak smieszny rozmiar. Chyba ze panowie wstawili tam od razu 10 wersji jezykowych z czego kazda w kolejnych 10 wariantach od mono az na 7.1 konczac. Ba, zadna gra na PS3 poki co nie pokazala jakiejs przewagi wynikajacej z tych 25 czy 50 gb dostepnych. I tak, przez najblizsze miesiace to sie nie zmieni. BR to technologia na kolejne lata. Na pewno nic co byloby niezbedne dzis jak probuje uzasadnic Sony.
PS: Blue Dragon = jeden jedyny wyjatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:34, Blizzard Beast napisał:

> >Hoty na PS3 nokogo normalnego nie popchną do kupna tej konsoli.
>
> Ubliżasz tysiącom użytkowników PS3 megalomanie.
>

Nie ubliżam, po prostu uważam, że normalni ludzie jej teraz nie kupują, bo nie ma po co. Kupują
ją fanboje, dla których nie liczą się gry, tylko sprzęt.

"Megalomanie"? Pojechałeś, chłopcze.


Insynuujesz tym samym, że kupują tę konsolę nienormalni - i nie zwracaj się tak do mnie z łaski swojej, bo z wieku chłopięcego dawno już wyrosłem redaktorzynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:45, Xkupa napisał:

Insynuujesz tym samym, że kupują tę konsolę nienormalni

napisal ze kupuja ja fanboye. swiat nie dzieli sie wylacznie na normalnych i nienormalnych. slowo nienormalny jako pierwszy i jedyny uzyles ty. nie szukaj awantury tam gdzie jej nie ma.

Dnia 07.09.2007 o 16:45, Xkupa napisał:

- i nie zwracaj się tak do mnie z łaski swojej, bo z wieku chłopięcego dawno już wyrosłem redaktorzynko.

ta wypowiedzia i zwrotem swoje "wyrosniecie" pokazales ze ho ho. jesli chcesz aby ktos zwracal sie do ciebie z szacunkiem, to ty rob to takze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować