Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Loki - pieśń szósta

41 postów w tym temacie

Hakken

Ci z was którzy przetrwali grozę wczorajszej pieśni być może znajdą w sercach swych dość odwagi by wysłuchać dzisiejszej. Tym razem nasz skald wyśpiewa o dziwnych demonach południa ukrytych wśród gorących piasków i parnych dżungli. Siadajcie zatem i słuchajcie o grozie jaka chodzi po tym świecie.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Loki - pieśń szósta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:05, gogowitczak napisał:

:) i kolejny dzien, zabieram sie za czytanie ^^


Żal koleś, nie wiem co to jest, ale chyba dostaniesz ostrzeżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o shit... :/ za szybko wcisnąłem przycisk i zauważyłem, że pomyliłem dwie istoty :/ znaczy jedna była obok drugiej :/ no nie no, w głupi sposób pogrzebałem sobie szanse na karte graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nieścisłe pytanie. Wedle legendy Posejdon przysłał to zwierzę na ofiarę, Minos nie złożył go w ofierze ale podmienił go na inne ze swojego stada. Czyli je złożył. Pozostałych też nie złożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 18:36, sferis napisał:

Jest jakiś błąd w newsie - w ogóle nie ma tytułu ...

Naprawdę? Nie zauważyliśmy... -.-
Na konkurs odpowiedź wysłałem, choć sam nie wiem, po co. To mój jeden z dwóch udziałów w tym konkursie, więc stuprocentowo nic nie wygram... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pytanie dosyć łatwe, ale nie całkiem je zrozumiałem. To już drugie, na które odpowiedzi nie jestem pewien. Ale może uda się coś wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tokiem rozumowania osoby, która układała te pytania, to wypada na to, że jutrzejsze pytanie będzie w stylu: Jak miał na imię Zeus? ;>

Oczywiście to jest czysta ironia. Ale konkurs zapowiadał się dobrze, od trudnego pytania. Z każdym jednak dniem, pytania były coraz to prostsze... Więc znowu będzie losowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować