Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Loki - pieśń szósta

41 postów w tym temacie

Losowanie? A to nie działa przypadkiem na zasadzie - "kto pierwszy, ten lepszy"? Tak mi się przynajmniej zawsze wydawało;) To chyba o wiele lepsze rozwiązanie od losowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zobaczymy. Pytanie jest jeszcze główne, czy więcej niż jedna osoba będzie mieć 100% poprawnych odpowiedzi (o ile nie 90% takich będzie). Kwestia rozwiązania leży już tylko w rękach CDP/Gram.pl.

I kto pierwszy ten lepszy? Osoby pracujące na drugą zmianę lub mające zajęte popołudnia nie miałyby szans po prostu. Więc też niezbyt uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... Źle pytanie złożone, wszystkie odpowiedzi są poprawne O.o
Chociaż w sumie wiem co autor pytania ma na myśli, ale lepiej to poprawić (chociaż i tak czy siak haczyk jest ;P).
No i jeszcze jutro trzeba będzie odpowiedzieć i wszystkie pytania z dobrymi odpowiedziami ;]

A co do bestariusza, po prostu nawet niezły, chyba nawet z bossami większy niż w D2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym pytaniem to daliście ciała... ja stawiam na kozę ;-) - w końcu Almatea żyła na Krecie; jeszcze gdyby ją złożył w ofierze, to Zeus by się na niego wkurzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. trudne pytanie. Bo kto wie, może ten Minos składał w ofierze wszystko co mu się nawinęło. Nie wiadomo jaki gatunek mógł wtedy pominąć. Gdyby była odpowiedź jak pingwin, kangur czy orangutan, to by było łatwiej, ale tak to wszystkie zwierzaki wymienione były teoretycznie w jego zasięgu. Nie mam pojęcia, chyba się poddaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł świetny, ale zastrzeżenie mam co do opisu boga Seta. Owszem był kiedyś czczony, a dopiero potem zdemonizowanym, ale wiaże się to z faktem, że był szczególnie czczony przez Hetytów, którzy dawien dawna opanowali Egipt, po ich przepędzeniu Set za mocno kojarzył się z dawnymi najeźdźcami i został uznany za bóstwo plugawe. Bodajże tylko w jednym nomie aktywnie go czczono... to tak a propo historii religii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem pytanie jest z haczykiem, ale Ci, którzy na bieżąco uważnie czytają wszystkie pieśni nie powinni mieć problemu z odpowiedzią na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety przez wyjazd poza dom zmalały (nie wiem czasem czy nie do zera) moje szanse na kartę graf. Dwa dni byłem poza domem. Teraz muszę nadrobić zaległości i przeczytać dwa teksty wstecz. Trochę się tego uzbierało...
Jednocześnie czekam na ostatnie pytanie... Jego nie odpuszczę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:25, michał26 napisał:

heh ostatnie pytanie do wykazania sie :D ale chyba jeszcze oficjalnie nei zapowiedziane, bo
newsa nie ma :>

Niom :D
Pewnie news będzie o 20:00, ale już wcześniej odpowiedzi na to będą :)
A i pytanko: To trzeba napisać, którym z bogów chciałoby się być oraz opisać dzień z czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:30, Gol Galad napisał:

A i pytanko: To trzeba napisać, którym z bogów chciałoby się być oraz opisać dzień z czegoś
takiego?


Cały tydzień marudziliście, że pytania za łatwe, więc dajemy Wam szansę wykazania się w ostatnim. Nie ma lekko musicie się wysilić by przekonać jury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:30, Gol Galad napisał:

A i pytanko:

U mnie to mniej więcej właśnie tak wypadło. Opis Boga przeplatany z opisem dnia z życia, w którym uwydatniane są jego zdolności oraz charakter.

A z wysłaniem czekam na oficjalne ukazanie się newsa. Chociaż komentarz do niego już jest na Forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować