Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już dziś usłysz bohaterów gry Sam & Max: Sezon 1

27 postów w tym temacie

Dobre - szczególnie głos Boberka dobrze pasuje do Maxa; ale Mann... hm - mam mieszane uczucia, niby prawie wszystko gra dobrze, ale brakuje tego czegoś - jakiś bezbarwny jest, płaski, mało wykręcony (oprócz tego śpiewania). Cóż, pożyjemy - zobaczymy jak całość będzie wyglądać (tj. słyszana będzie ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że w nagraniach do polskiej wersji gry Sam & Max: Sezon 1 wzięli udział Wojciech Mann i Jarosław Boberek. Premiera gry przewidziana jest na październik, a już dziś mamy okazję usłyszeć głosy jej bohaterów.

Przeczytaj cały tekst "Już dziś usłysz bohaterów gry Sam & Max: Sezon 1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 12:47, awesome napisał:

Ciekawe jak z ceną. W sumei gra nie dla mnie ale dla dzieci akurat


Dzieci nie wyłapią wszystkich smaczków, od których w grach tego typu sie roi. To nie gra edukacyjna. :) Na szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boberek naprawdę nieźle. Mann już trochę gorzej ale i tak w normie. Może w końcu - po wielu latach - będzie szansa na jakąś porządną pełną lokalizację w wykonaniu CDP? Kto wie, cuda się zdarzają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Mann wydaję się w porządku ale i tak zostanę przy oryginalnej wersji - o to chodzi przecież głos detektywa rodem ze starych filmów z Bogartem, w sam raz taki stonowany głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mann wypadl raczej slabo. Czyta tak beznamietnie z tej kartki. W przypadku Boberka jest juz zdecydowanie lepiej. :)

"Zrobisz mi kreske na glowie, jakies oczy na tylku i bede wygladal jakbym byl do gory nogami".

Hahahaha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boberek, to już świetnie wymiatał w DreamFall, świetna rola kruka!
A zaś do tego bohatera pasuje jak ulał!

Mann też nie źle... także jego głos pasuje!

Nie moge się doczekać polskiego wydania gry... Ja chyba gdzieś słyszałem, że cena gry ma być nie duża... oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boberek świetny - pasuje i do Kruka, i do Maxa :) Mann ujdzie, spodziewałem się czegoś lepszego, ale głos - mimo wszystko pasuje.

Ech, szkoda, że premiera dopiero w październiku...

Co do ceny... Bożeż ty mój, w "niusie" mają podaną i zastanawiają się, jaka będzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dla każdego. ;-) Nie tylko dla młodszych graczy, ale także i starszych. Grę kupię, ponieważ chcę się trochę pośmiać. ;-)
Będą jaja! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że niektórzy nie czytają wypowiedzi nawet jednej podstrony - to NIE JEST gra tylko dla dzieci. Powiem więcej - IMO ta gra zostanie w pełni zrozumiana przez starszych. :) To nie Królik Bystrzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować