Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - książkowy cykl w sklepie gram.pl

109 postów w tym temacie

gram.pl

Premiera komputerowego Wiedźmina tuż tuż, trudno więc sobie wyobrazić lepszy moment na przypomnienie sobie książkowej sagi, od której wszystko się zaczęło. W sklepie gram.pl pojawił się dziś pakiet sześciu książek, który umożliwia to w najlepszej możliwej formie - całościowym, ekskluzywnym wydaniu, dostępnym już za 239,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - książkowy cykl w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, co prawda przydałoby się troszkę szybciej, i jakieś WPLN-y na zniżkę, na allegro można to kupić za 200 zł a i tak pewnie wszyscy zainteresowani grą czytali, nie mniej na pewno warto kupić bo będzie pięknie wyglądać obok EK wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż jak ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z Sapkowskim to zestaw wart polecenia ale ten pakiet 6 książek można było kupić już od baaardzo dawno więc cóż...żadna nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wszystkie częsci mam, ale kupione osobno i na merline. Wyszło drożej, ale jak bym wiedział że na gram.pl wyjdzie to bym poczekał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hym... ładne wydanie w twardych oprawach, tanio... żeby jeszcze tylko potrzymali to w magazynach ze 4 miesiące coby portfel się przygrubił po wydaniu prawie takiej samej kasy na EK Wiedźmina. Kupię sobie to wtedy na pewno, bo wstyd przyznać, ale nie mam pełnej sagi na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mam takie coś, w Empiku kupiłem, rok temu :) Bardzo dobrze wydana saga, jak ustawi się książko obok siebie t ona gbietach jest podpis Sapka :) czego na zdjęciu nie widać. Polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze miec ten cykl tylko trochę nie rozumie o co biega w cenie :) jak za tan cały pak kasiazke płaci sie z WP 239zł a dodając ceny pojedyńczych książek wyjdzie 200 zł.... nie wiem czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No extra, może sobie zakupię, ale raczej nie wszystkie naraz. Chociaz zobaczym ile dostane kasiory na imieniny (juz 24 pazdziernika, szykujcie szampana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to już mam od dawna :) Ot taka fajna kolekcjonerska paczuszka. Kupiłem kiedyś jak byłem w Warszawie, a potem postawiłem w gablotce w domu :D

Jest to ładne wydanie, lecz jeśli ktoś nie jest fanem, to nie polecam :)
Książkę się przyjemnie trzyma i czyta ;p Ogólnie lepiej mi się zawsze czyta książki w twardej oprawie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować