Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft oraz dodatek w nowych cenach - pre order na gram.pl

93 postów w tym temacie

Opłaca sie kupić WoWa. Nawet jak jest abonament. Grałem dawno na pirackich i to szajs. Już lepiej zbierać kase na WoWa i 120 na pre-paida niż grać w piracką wersje. Jeśli ktoś ma problemy finansowe to trudno. 2 miechy to dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:15, axel-next napisał:

Ja korzystam z jednego z darmowych serwerów, który być może nie jest doskonały, ale nie zmusza mnie do wydawania co miesiąc kupy siana.


Piratom dziękujemy. Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 19:25, hammerfall87 napisał:

no wlasnie jestem madrzejszy a ty idiota i szanuj sobie ten pieniadz do usranej smierci pseudo graczu


Kultura zawsze obowiązuje w dyskusji. Nawet jeśli dyskutuje się z piratem.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 20:29, Luk Zombi napisał:

A ja chciałbym się spytać czemu abonament w Polsce jest dużo wyższy niż w USA?


bo tam jest inna waluta i kurs a po 2 amerykanie zarabija o wiel wiecej niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:56, Beza101 napisał:

GW,WoW czy CS - te wszystkie gry i temu podobne są to wszystko gry mmo.


Tja, po za tym to CS jest symulatorem żółnierza, a GW chodzoną nawalanką. Serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki abonamentowi w gierkę nie gra duża grupa rozbestwionych nastolatków którym tylko bluzgi w głowie ... [to odstrasza człowieka od polskich disów w GW]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mam pytanie. Kupiłem wczoraj grę world of warcraft i probuję zalożyć konto ale przy 5 etapie musze wpisać kod karty pre-paid i mam pytanie czy musze ją kupić , czy powinno być w pudełku ? albo z skąd wziąść ten kod ? Jak mam utworzyc to konto ponieważ na gram.pl pisało że pierwszy miesiac grania jest za darmo.za odp . z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest darmowy miesiąc uwzględniony ale do aktywacji konta musisz podać numer karty kredytowej lub pre-paida a wtedy dostaniesz ten czas za który zapłaciłeś i dodatkowo jeden darmowy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy zakładałem konto podawałem piracką (nie istniejący numer karty kredytowej lecz bardzo podobny do prawdziwej) znalazłem takowe w internecie a dokładniej kiedyś, kiedyś na forum CD Projektu, wiem że teraz też działąją ale tylko przy zakładaniu konta bo kiedys z kumplem sie bawiliśmy tym i wklepując je w miejsce gdzie sie oplaca konto WoWa mieliśmy około 3 dni za free :D niestety ten błąd został usunięty, kilka osób dostało za to BANA ( ja na szczęście nie) i więcej bym tego nie zrobił. Ale nie martw się przy Aktywacji konta nie płacisz za wowa z góry potrzebne to jest tylko niewiem do czego i tych numerów kart możesz użyc i sie nie bac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się obniżka cen ;) Blizzard sprzedaje pakiet obu gier za 40$ czyli trochę powyżej stówki. Może na święta i w Polsce jakaś obniżka? Bo u blizza dpo polski jak nie było tak nie ma paczek i chyba nie będzie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować