Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft oraz dodatek w nowych cenach - pre order na gram.pl

93 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 22:57, Homo sum napisał:

> >
> > > ja mowie prawde bo gralem na piracie na ktorym wszytko jest zrabane skille questy

> wiekszosc
> >
> > > niedziala wiec niegadaj ze piraty sa super moze je wolisz bo jestes masohista

> > > > i ja zabardzo nie lubie, ale musi być rozsądek, a nie moda narzekamy
na to i na tamto..
>
> > Kiedy grałeś? Noo i obecnie fakt da się znalerźc kiepskie serwery, ale jak ktoś się
tym
> interesuje
> > to znajdzie serwery bardzo sprawne i ludne.. No i nie twierdze, ze wole piraty, ale
nie
> podoba
> > mi się jak ktoś bezmyślnie krytykuje coś co mu się nie podoba, w tym jak krytykuje
coś
> czego

> ja stwierdzam fakt niekrytykowalbym gdy dzialaly w 100 procentach


Powtarzam pytanie : Kiedy grałeś?
No i szukałeś serwera dobrego, czy pierwszy lepszy i ogólna opinia o wszystkich serwerach?


wsumie dawno ale powiem szczerze ja wole grac w 100 procentow dzialajacym serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 22:45, J.a.k napisał:

Głupi jest ten co przedstawia bzdurne argumenty typu
GW to nie MMO


Czyli twóry GW są głupi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 23:02, Sashion napisał:

> Głupi jest ten co przedstawia bzdurne argumenty typu
> GW to nie MMO

Czyli twóry GW są głupi ^^.


Nie wiem o co chodzi, ale jeśli dobrze pamiętam to Jeff Strain podczas swojej konferencji chyba trzy razy mówił o GW MMO więc chyba jednak nie jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 23:00, hammerfall87 napisał:


wsumie dawno ale powiem szczerze ja wole grac w 100 procentow dzialajacym serwie



No właśnie, dawno.. A serwery z czasem są coraz bliższe orginalnym.. Wprawdzie nigdy nie osiągną 100 % sprawności, ale są zmiany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 23:06, J.a.k napisał:

> > Głupi jest ten co przedstawia bzdurne argumenty typu
> > GW to nie MMO
>
> Czyli twóry GW są głupi ^^.

Nie wiem o co chodzi, ale jeśli dobrze pamiętam to Jeff Strain podczas swojej konferencji chyba
trzy razy mówił o GW MMO więc chyba jednak nie jest głupi.


No z tego co ja pamiętam to wiele razy twórcy mówili o GW jako CORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tani jest ten Warcraft. Tylko, ze ja w Anglii juz wiele miesięcy temu kupilem jeszcze taniej :). Śmieszne jest, że w bogatej Wielkiej Brytanii można taniej kupić niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest smieszne to, że tam można kupić taniej ... śmieszne jest to, że w Polsce wszędzie, wszystko jest tak drogo ... heh =P Dobrze, że gram.pl jest na tyle ludzkie i daje wszystkim szanse pograć ;)) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taniej czy nie, dla mnie MMO to nadal marnotrawstwo czasu i nomen omen pieniędzy. Wolę "normalne" gry, a za cenę abonamentu wypić te, jak sie mówi, kilka piw więcej, czy kilka fajek więcej wypalić.

A tak stricte prywatnie: ani się nie ważcie obniżać abonament, przeliczać z euro, czy coś w tę bańkę, włodarze Blizzard! Jak już ktoś napisał, tibijską hołotę trzeba na dystans trzymać i ewentualnie młócić kijami, żeby za blisko nie podeszli.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie to nie jest tak drogo!!!! Policzcie to sobie inaczej jak wam się wydaje że ten Abonament jest drogi. Dziennie wychodzi niecałe 2zł za ranie przez 24h pewnie większość z was wydaje więcej na jakieś chipsy cole czy inne bzdurne rzeczy!!!
Ja gram od 1.5roku z jedną przerwą 3miesiecznem i nie żałuje ani grosza!!!! Ta giera to prawdziwa KLASYKA nie ma i raczej jeszcze długo nie będzie lepszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 23:12, Sashion napisał:

> > > Głupi jest ten co przedstawia bzdurne argumenty typu
> > > GW to nie MMO
> >
> > Czyli twóry GW są głupi ^^.
>
> Nie wiem o co chodzi, ale jeśli dobrze pamiętam to Jeff Strain podczas swojej konferencji
chyba
> trzy razy mówił o GW MMO więc chyba jednak nie jest głupi.

No z tego co ja pamiętam to wiele razy twórcy mówili o GW jako CORPG.


Gra jest powszechnie uważana za MMO. A co to jest CORPG to nie mam zielonego pojęcia. Koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt cena rewelacyjna ale abonament obniżyliby o połowe to napewno bym się skusił
Pomarzyć sobie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby podstawka z dodatkiem kosztowała nawet 1zł to i tak trzeba bulić za abonament, więc to żadna promocja bo i tak Blizzard zarobi miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla piratów którzy grają na privach małe info w licencji każdego mmo jest informacja że wszelkie użycie zawartości gry bez zezwolenia jak i porozumienia z firmą która je tworzy jest nie legalne i w przypadku wykrycia mogą zostać wykorzystane środki prawne wobec dostawców takiej usługi. Większość tych "fajnych" darmowych serwerów jest sprawnie zamykana przez Blizzard. Nie chwalił bym się też że na takowym gram na forum bądź co bądź dystrybutora tej gry na Polskę, gdyż granie na prywatnych serwerach jest w pewnym sensie piractwem. Co do narzekania na abonament: Czy możecie z łaski swojej przestać pisać w każdym info o WoW że "grał(a)bym gdyby nie abonament" ?
Rozumiem że nie każdy może pozwolić sobie na usługę którą jest WoW ale narzekaniem nic nie zmienicie.
Zamiast patrzeć na abonament w Euro może zainteresujcie się graniem na serwerach w Stanach, abonament w dolarach to trochę ponad 30 zł więc wychodzi taniej (prepaid w Polsce to 109zł czyli trzy miesiące grania na amerykańskich serwerach).
Co do samego infa żałuje że kupiłem WoW-a jak kosztował ponad 150 zł. Imo promocja fajna ale dla ludzi grających na serwerach EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:09, goomis74 napisał:

Niestety to niemozliwe. Blizzard i tak w porownaniu do innych producentow wyznaczyl nizszy
abon. 12,99$ w porownaniu do 14,95$ za miesiac gry w EVE Online


co?? ja za 3 miesiace w EVE online zapłaciłem 90 złotych, a za 2 w wowie 120 - jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2007 o 09:49, L33T napisał:

Rozumiem że nie każdy może pozwolić sobie na usługę którą jest WoW ale narzekaniem nic nie
zmienicie.


Skąd wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, czy firma która dzięki tej usłudze zarabia zmniejszy dochody bo gracze z Polski narzekają że jest za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować