Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft oraz dodatek w nowych cenach - pre order na gram.pl

93 postów w tym temacie

gram.pl

Od 28 września World of Warcraft oraz oficjalny dodatek The Burning Crusade dostępne będą w nowej, niższej cenie. Sklep gram.pl rozpoczyna dziś przyjmowanie zamówień przedpremierowych na te tańsze wydania, dostępne z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy za 59,90 PLN (podstawka) i 69,90 PLN (rozszerzenie).

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft oraz dodatek w nowych cenach - pre order na gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:06, kai3d3 napisał:

Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby tak Pre paidy były
tańsze :D:D


a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:06, kai3d3 napisał:

Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby tak Pre paidy były
tańsze :D:D


Niestety to niemozliwe. Blizzard i tak w porownaniu do innych producentow wyznaczyl nizszy abon. 12,99$ w porownaniu do 14,95$ za miesiac gry w EVE Online i paru innych tytulow, to i tak tanio. Jak chcesz miec tani abonament to jedz do anglii. Tam za miesiac pracy masz 5 lat gry:P oczywiscie w angli:P.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:07, hammerfall87 napisał:

> Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby tak Pre paidy
były
> tańsze :D:D

a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz

rorry za blad ale do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:07, hammerfall87 napisał:

> Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby tak Pre paidy
były
> tańsze :D:D

a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz


ROTFL, no i co, człowiek ma wydać dodatkowo miesięcznie kwotę równą abonamentowi za cały dostęp do sieci tylko po to, żeby pograć w JEDNĄ GRĘ?
Ja korzystam z jednego z darmowych serwerów, który być może nie jest doskonały, ale nie zmusza mnie do wydawania co miesiąc kupy siana.
Z oryginalnych gier, GW ownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:15, axel-next napisał:

> > Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby tak Pre
paidy
> były
> > tańsze :D:D
>
> a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz

ROTFL, no i co, człowiek ma wydać dodatkowo miesięcznie kwotę równą abonamentowi za cały dostęp
do sieci tylko po to, żeby pograć w JEDNĄ GRĘ?
Ja korzystam z jednego z darmowych serwerów, który być może nie jest doskonały, ale nie zmusza
mnie do wydawania co miesiąc kupy siana.
Z oryginalnych gier, GW ownuje.

no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej na abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:17, hammerfall87 napisał:

no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze
twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej
na abonament


A najsmieszniejsze jest to ze na PRV`ach gra mniej ludzi niz na oficjalnych serwerach(co najsmieszniejsze tworzenie prywatnych serwow to nie jest przestepstwo przynajmniej w rozumieniu licencji). Ja zdecydowanie jak pojde do pracy to kupie ta gre(a co trzeba miec cala kolekcje gier Blizzarda:P) i bede oplacal abonament. Gdy nie masz co robic gra wypelnia ten wolny czas z gigantyczna nawiazka:D. Niesty ma tylko jedan ale za to gigantyczna wade - ta gra uzaleznia:D.

Szczescie ze mam na serwerach blizza postac z konta Trialowego. Nie bede musial zaczynac od nowa tylko od razu zaczne grac:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak. Też grałem na "prywatnym" i coś mi się nie spodobało - mało ludzi, za mało, zero frajdy. Gra taka sam jak jakiś single player a na dodatek z grafą hmm... kiepską. Ale zapewne na oryginalnym jest kupa radochy. Gdybym był pełnioletni i bym pracował na pewno bym się skusił i kupiłbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:21, goomis74 napisał:

> no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze

> twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej

> na abonament

A najsmieszniejsze jest to ze na PRV`ach gra mniej ludzi niz na oficjalnych serwerach(co najsmieszniejsze
tworzenie prywatnych serwow to nie jest przestepstwo przynajmniej w rozumieniu licencji). Ja
zdecydowanie jak pojde do pracy to kupie ta gre(a co trzeba miec cala kolekcje gier Blizzarda:P)
i bede oplacal abonament. Gdy nie masz co robic gra wypelnia ten wolny czas z gigantyczna nawiazka:D.
Niesty ma tylko jedan ale za to gigantyczna wade - ta gra uzaleznia:D.

Szczescie ze mam na serwerach blizza postac z konta Trialowego. Nie bede musial zaczynac od
nowa tylko od razu zaczne grac:D.

jeli byl bym uzaleniony to bym niepracowal i niepisal tutaj tylko bym lev postac
50 tak latwo niezdobede na abonament :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:25, hammerfall87 napisał:

jeli byl bym uzaleniony to bym niepracowal i niepisal tutaj tylko bym lev postac

Kazdy tak mowi:P

Dnia 10.09.2007 o 21:25, hammerfall87 napisał:

50 tak latwo niezdobede na abonament :)

Ja ci w tym nie pomoge jedynie cos podpowiem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:34, goomis74 napisał:

> jeli byl bym uzaleniony to bym niepracowal i niepisal tutaj tylko bym lev postac
Kazdy tak mowi:P
> 50 tak latwo niezdobede na abonament :)
Ja ci w tym nie pomoge jedynie cos podpowiem:P.

a czy ja cie prosilem ja pracuje wiec mam proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zrobię tak: nie kupię WoWa, kasę zaoszczędzoną z abonamentu przeznaczę na abonament AIONa i samą grę i wszyscy będą hepi... ;> Tak, teraz jestem już tego pewien... Jestem genialny ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować