Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft oraz dodatek w nowych cenach - pre order na gram.pl

93 postów w tym temacie

Heh i znowy te płaczki żydowskie się tu wypowiadają, nie masz kasy - nie grasz i kij ci to pomoże że sobie popsioczysz tu .... Ale najgłupsze są wypowiedzi typu "co??? płacić za granie???" itd itp nosz szczyt głupoty, człowieku nie chcesz, nie płać i nie jęcz, nie graj nikt nie będzie się tobą przejmował bo ty sobie nie pograsz... co mnie to czy kogokolwiek innego obchodzi... A i GW nie jest MMO a przynajmniej nie do końca choć coś z tego gatunku w sobie ma, ale to już inna bajka, jedni preferują to inni tamto... I wogóle do ciężkiej cholery dlaczgo ludzie tak narzekają na ten abonament, a przecież nikt nawet w najmniejszym stopniu nie zmusza ich do płacenia go... (przepraszam za wulgaryzm) i jęczą pisząc głupoty że to jakiś haracz, i inne głupstwa. A wiecie co jest najśmieszniejsze? to że ci co im abonament nie pasi często mają większe możliwości finansowe niż ci co płacą abonament, np ja i mój znajomy ,ja płacę abonament chociaż mam mniej kasy od niego a on sobie gra na piracie bo mówi że dla niego 60 zł to za dużo i woli te 6 dych przepić niż dać je za coś co może mieć za free. A i do piratów: jesteście żałośni, zapomnijcie że kiedykolwiek zagracie sobie w WoW tak przyjemnie jak to się na globie odbywa bez lagów, bugów, cheeterów itd najlepiej zostańcie sobie w swoim małym, ograniczonym świecie w poczuciu że wszyscy mają was w dup**. Każdy news na temat wowa przyciąga najwięcej gamoni którzy nie grają i chcą sie po prostu tu wypłakać, powiem krótko : żad d*pe ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... WoW taniej, bo dodatek się szykuje.
Ja niestety nie skorzystam, bo WoW''a już mam (dodatek też).
120 zł na 2 miechy to nie jest aż tak dużo. Nie podoba się ? Sprawa jasna - nie graj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że obniżają cenę. Bo tak naprawdę ci co kupują teraz wowa dostają "mniejszy" świat nie ci co kupili go w czasie premiery i grali potem przez 2 lata. Dlaczego ? proste do niektórych instancji po wyjściu dodatku nie mamy teraz dostępu. Niby teoretycznie da się tam iść ale znaleźć kogoś kto tam pójdzie graniczy z cudem. Może do ZG jeszcze sie ktoś czasem wybierze po mounta a takie AQ40 ? pewnie już tam się raczej mało kto dostanie. Największym błędem tej gry zdaje się być to, że każde następne rozszerzenie będzie niejako "obcinać" poprzednie. Dobrym pomysłem było by chyba przerobienie poprzednich instancji raidowych na 5 osobowe które można by zwiedzić w trakcie lvlowania podczas kolejnego rozszerzenia. Chociaż jakieś światełku w tunelu sie pokazuje, bo naxramas bedzie przeniesione do northrend jako jedna z początkowych instancji wiec chociaz w przypadku tej jednej ci co nie mieli okazji, będą mieli okazję ją poznać.
Wynika z tego, że klient kupując teraz grę nie dokońca dostaje pełny świat bo niektórych rzeczy już raczej nie zobaczy. hmm a BC ? jeśli teraz kupi to nie wiem czy zdąży wylvlować postać i zwiedzić wszystko przed następnym dodatkiem a wiadomo po wyjściu kolejnego rozszerzenia będzie to o wiele trudniejsze. Z paroma kwestiami sie można nie zgodzić ale myślę, że mniej - więcej tak to niestety wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:17, hammerfall87 napisał:

> > > Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby
tak Pre
> paidy
> > były
> > > tańsze :D:D
> >
> > a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz
>
> ROTFL, no i co, człowiek ma wydać dodatkowo miesięcznie kwotę równą abonamentowi za cały
dostęp
> do sieci tylko po to, żeby pograć w JEDNĄ GRĘ?
> Ja korzystam z jednego z darmowych serwerów, który być może nie jest doskonały, ale nie
zmusza
> mnie do wydawania co miesiąc kupy siana.
> Z oryginalnych gier, GW ownuje.
>
no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze
twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej
na abonament


Dlatego już wiadomo kto tu jest dzieciakiem. Bo ja w przeciwieństwie do ciebie szanuję pieniądz i tyle kasy co miesiąc na jedną grę wydawać zamiaru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale nie widzę tu opcji EDIT :P

> ja mowie prawde bo gralem na piracie na ktorym wszytko jest zrabane skille questy wiekszosc niedziala wiec
> niegadaj ze piraty sa super moze je wolisz bo jestes masohista

Dałbym za to tytuł Rotfla miesiąca, to że grałeś na jednym serwerze daje ci prawo oceniać wszystkie? xD
Haha, wszystkie samochodówki są do bani, bo jak grałem w Maluch Rejsera, to aż nie mogłem ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@axel-next
nie ty nie jesteś dzieciakiem jak wcześniej sądziłem ale gówniarzem któremu rodzice nie dadzą na abonament XD
I wogóle daruj sobie tą gadke o piratach bo bana zarobisz, wogóle to nie wiem czemu jeszcze nie oberwałeś go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 13:32, axel-next napisał:

> > > > Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi. Jakby

> tak Pre
> > paidy
> > > były
> > > > tańsze :D:D
> > >
> > > a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz
> >
> > ROTFL, no i co, człowiek ma wydać dodatkowo miesięcznie kwotę równą abonamentowi
za cały
> dostęp
> > do sieci tylko po to, żeby pograć w JEDNĄ GRĘ?
> > Ja korzystam z jednego z darmowych serwerów, który być może nie jest doskonały, ale
nie
> zmusza
> > mnie do wydawania co miesiąc kupy siana.
> > Z oryginalnych gier, GW ownuje.
> >
> no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze

> twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej

> na abonament

Dlatego już wiadomo kto tu jest dzieciakiem. Bo ja w przeciwieństwie do ciebie szanuję pieniądz
i tyle kasy co miesiąc na jedną grę wydawać zamiaru nie mam.


no wlasnie jestem madrzejszy a ty idiota i szanuj sobie ten pieniadz do usranej smierci pseudo graczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozmawiamy o prywatnych serwerach do dziś nie zapomnę jak przyszła do mnie kumpela z bratem i żalili się że ich serw na którym działali ponad rok w Lineage2 został zlikwidowany... Tak więc nieważne jak dobre są te serwy, czy działają super czy nie to są zwykłe piraty które mogą pójść do piachu w każdej chwili, i żegnajcie postacie dopieszczane miesiącami... Ponadto praktycznie zawsze są to serwy które mają podkręcone przyznawanie exp, lepszą szansę na loot etc, a to dla mnie dyskwalifikuje już kompletnie privy, bo po zabawie w "god mode" w Diablo 2 (max magic find, sczitowane przdmioty) - było to nudne jak cholera- szybko wywaliłem te mody z gry i działam normalnie na BN.
Tak więc grajcie sobie na privach, grajcie... do czasu ^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 19:25, hammerfall87 napisał:

> > > > > Hmmm... Zastanowie sie nad dodatkiem :) ale i tak abonament za drogi.
Jakby
>
> > tak Pre
> > > paidy
> > > > były
> > > > > tańsze :D:D
> > > >
> > > > a moze zamiast skomlec pojdziesz do pradzy lub zaoszczedzisz
> > >
> > > ROTFL, no i co, człowiek ma wydać dodatkowo miesięcznie kwotę równą abonamentowi

> za cały
> > dostęp
> > > do sieci tylko po to, żeby pograć w JEDNĄ GRĘ?
> > > Ja korzystam z jednego z darmowych serwerów, który być może nie jest doskonały,
ale
> nie
> > zmusza
> > > mnie do wydawania co miesiąc kupy siana.
> > > Z oryginalnych gier, GW ownuje.
> > >
> > no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem
szczerze
>
> > twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy
wydanej
>
> > na abonament
>
> Dlatego już wiadomo kto tu jest dzieciakiem. Bo ja w przeciwieństwie do ciebie szanuję
pieniądz
> i tyle kasy co miesiąc na jedną grę wydawać zamiaru nie mam.

no wlasnie jestem madrzejszy a ty idiota i szanuj sobie ten pieniadz do usranej smierci pseudo
graczu



Haha, takimi postami udowodniłeś mi właśnie swój poziom a właściwie antypoziom i zastanawiam się (skoro już jesteśmy przy wycieczkach osobistych), czy do pracy zostałeś przyjęty na warunkach ''niepełnosprawni, pełnosprawni w pracy''?

@soier
z tego samego powodu co ty? :> (po twoim GSie już nic więcej nie mówię :P )

@An-ta-res
A możesz podać więcej przykładów poza L2? :> Nie bardzo? Akurat niektóre serwery do wowa stoją już dosyć dużo, żeby każdy mógł się nagrać. Zresztą skoro jest ''podkręcony'' (xD) loot, exp itd. to co za strata jak zniknie postać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 22:11, hammerfall87 napisał:

eh wiesz przynjamiej pracuje i neiwysmeiwaj z niepoelnosprawnych bo moze cie kiedys los taki
sam spotkac zlodzieju


Nie, dyslektykiem czy tam ortografem raczej już nie zostanę ;]
Dziękuję za tę nadzwyczaj wyczerpującą i relaksacyjną konwersację, kończę ją z tobą mocno oklepanym, ale jakże aktualnym cytatem '' Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wykończy doświadczeniem'' :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 22:19, axel-next napisał:

> eh wiesz przynjamiej pracuje i neiwysmeiwaj z niepoelnosprawnych bo moze cie kiedys los
taki
> sam spotkac zlodzieju

Nie, dyslektykiem czy tam ortografem raczej już nie zostanę ;]
Dziękuję za tę nadzwyczaj wyczerpującą i relaksacyjną konwersację, kończę ją z tobą mocno oklepanym,
ale jakże aktualnym cytatem '' Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cię do swojego poziomu a potem
wykończy doświadczeniem'' :>


powiem ci tak umiesz jedynie tylko ortografie wypominac ale co sie dziwic po typowym marnym polaczku ktory chwali sie ze piraci,eh
niedziwie sie ze polska postrzegana jest jako kraj zlodziei
na serio masz poglady o zyciu jak dres ukrasc i byc szczesliwym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 11:26, SoieR napisał:

A i GW nie jest MMO a przynajmniej nie do końca choć coś z tego gatunku w sobie ma

Otóż GW jest grą MMO :) Mmo = massive multiplayer online, a w GW te zjawisko się chyba sprawdza?
GW,WoW czy CS - te wszystkie gry i temu podobne są to wszystko gry mmo. Co do abonamentu zgadzam się z większością forumowiczów - niechcesz niegraj. Imo abonament za tak świetny tytuł jakim jest WoW jest nie zawysoki do tego przyznam że nie pracuje, ale nie szkoda mi wydać te 110zł co 2 miechy :) Gorąco polecam i GW i WoWa bo obie gry są świetne :) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty za to nie masz żadnego poziomu... LOL na stronie cdp reklamujesz pirackie serwery wowa :D...
Szanujesz pieniądze XD hahaha... szkoda naprawde bardzo szkoda że tylko swoje...
Masz coś do mojego gs`a a wogóle jak bierzesz wygląd gsa do oceny ludzi to musisz miec niezle w głowie popier@#$%&#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:56, Beza101 napisał:

Otóż GW jest grą MMO :) Mmo = massive multiplayer online, a w GW te zjawisko się chyba sprawdza?

Błąd sami twórcy mówią że to CORPG

Dnia 15.09.2007 o 18:56, Beza101 napisał:

GW,WoW czy CS - te wszystkie gry i temu podobne są to wszystko gry mmo.

Przepraszam ale CS (counter strike) to fps nastawiony na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować