Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co robisz Blizzard? Nic... no dobra, Hydrę.

143 postów w tym temacie

Sa dwie mozliwosci. Diablo 3, lub WarCraft 4. Najsmieszniejsze jest to ze hydra kojarzy sie sie z Hybryda i mozna myslec ze oba te tytuly sa w jakis sposob hybrydami laczacymi rozne gatunki w jeden. Bardzo prawdopodobne w WarCraft`cie 4 moze byc to ze bedzie to polaczenie RTS z Elementami RPG ale w zupelnie innym stoponiu niz dotychczas to widzielismy. Beda mysle ze mozliwe zmiany ekwipunku, umiejetnosci itp, itd. Na jakiej zasadzie mysle ze podobnej do tej uzytej w Kampanii single w StarCraft`cie 2, bedziemy wykonywac misje(questy) na statycznych mapach(czytaj: gramy z kompem) i za ich wymonywanie bedziemy otrzymywac XP, zloto, itemy. W jaki sposob mialby Diablo laczyc cechy gatunkow nie mam pojecia.

Przypominam rownierz ze to sa moje tylko domysly, i oczywiscie jak zawsze co sie stanie w przyszlosci to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc Codename: Hydra :D
Diablo III, Diablo: MMO aka World of Diablo, czy zupełnie coś nowego?
Warcraft IV raczej odpada, bo dwóch RTSów na raz raczej nie będą wypuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bylo wczesniej ale byc moze nazwa kodowa ma sie nijak do ostatecznego tytulu. Wiec nie pozostaje nam nic innego jak czekac az w koncu oglosza oficjalnie co to za gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś było o tym, że ponoć już pracują po cichu nad Warcraftem IV :))
Penwie o niego chodzi.

Chociaż w słowie "Hydra" może być też takie znaczenie, że pracują oni też nad Diablo III, w którym wielkim bossem miałaby być hydra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 14:53, BlekDef napisał:

Nadzieja złudną bywa ;] Hydra nie musi być nazwą proejktu gry, tylko czegoś, co już jest od
dawna w grach Blizzarda ;-)
http://battle.net/images/broodwar/pix/wall/zergprev.jpg

LOL. :)

A ja mam nadzieję, że to coś nowego, ciekawego. Bardzo lubię gry Blizzarda i na pewno się nie zawiodę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować