Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Godzilla na PS2

18 postów w tym temacie

Pamiętam jak oglądałem jeszcze pierwszą wersję Godzilli. Co za efekty specjalne. :) Chociaż akurat gierka może byc ciekawa i relaksacyjna. Siedzisz i niszczysz pół miasta, czyż to nie jest przyjemna wizja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:38, DJ Danielus napisał:

Z mojego punktu widzenia gierka przypomina Black&White.


Swoją drogą zastanawiałem się niedawno nad B&L w wersji na Wii ;). Ta gra idealnie pasuje do najnowszej maszynki Nintendo, intuicyjne rzucanie kamieniami, rysowanie gestów, obijanie chowańca i wiele innych rzeczy. Przecież to murowany hit. Nawet jeżeliby byłaby to zwykła konwersja Black & White, bez żadnych dodatków, to i tak cała gra stałaby się nowym doświadczeniem ;). A gdyby jeszcze ją tak rozszerzyć o nowe misje, możliwości itd. to kasy Molyneuxowi starczyłoby nie tylko na fable 2, ale pewnie i na 3 ;) - mógłby swobodnie tworzyć kolejne innowacyjne i oryginalne gry, nie martwiąc się zbytnio o kasę. Oczywiście N też by sporo zarobiło, ale oni problemów finansowych raczej nie mają ;).

Jeżeli chodzi o Godzillę na ps2, to wątpię, żeby odniosła ogromny sukces; zwykła konwersja na konsolę, którą posiada bardzo wiele osób, więc siłą rzeczy ktoś ją kupi. Na Wii może być fajne, jeżeli sterowanie byłoby przemyślane i dopracowane, takie niszczenie miasta ruchami rąk może być nawet ciekawe ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 21:24, dannik napisał:

Pamiętam jak oglądałem jeszcze pierwszą wersję Godzilli. Co za efekty specjalne. :) Chociaż
akurat gierka może byc ciekawa i relaksacyjna. Siedzisz i niszczysz pół miasta, czyż to nie
jest przyjemna wizja?

masz zdjecie pudelka lub filmik jak to wyglada bo lubie kazda gre na ps2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować