Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Studio FASA rozwiązane

16 postów w tym temacie

Renor Mirshann

A jednak, plotki krążące po Internecie od bardzo długiego czasu w końcu się potwierdziły. Studio FASA - autorzy gry Shadowrun na PC i Xboksa 360 - przestało istnieć. Około połowa jego pracowników przeniosła się do zespołu Microsoft Game Studios.

Przeczytaj cały tekst "Studio FASA rozwiązane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, to smutna wiadomość. Cały czas miałem nadzieję, że zobaczę jeszcze kiedyś kolejną część MechWarriora...No nic, może ktoś inny się w przyszłości postara :) Dla mnie liczy się jakość produktu, a nie znaczek na pudełku, prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki. Fasa była częścią Microsoft Games Studio i to oni równiez byli odpowiedzialni za poprzednie MechWarriory, jeszcze zobaczymy MW 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ich, znałem głównie z serii "Mechwarrior". Zamiast robić piątą część na PC robili jakieś zręcznościówki na Xboxa z mechami w roli głównej. Liczę jednak jak poprzednik wyżej, że jednak 5 część wyjdzie i będzie podobna do 3 czy 2 niż 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... I tak czy siak, Shadowrun był cienką grą, więc pewnie dlatego opuścili studio :/
Po prostu pewnie nie pasowało im to, że mają coś robić na szybko, a nie "when it''s done" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować