Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii Zapper wytrenuje pokolenie morderców

63 postów w tym temacie

to na mnie już chyba wysokonapięciowe krzesło czeka, bo wspominanym wyżej duetem pistolet + pegasus strzelałem nie tylko do kaczek, ale również ludzi (miałem taką grę z pojedynkiem na dzikim zachodzie, trzeba było strzelić jak najszybciej po zakończeniu się muzyczki (przeciwnik naturalnie też strzelał, i to celnie)). Co gorsza gra podawała czas reakcji (od końca muzyczki do strzału) więc pewnie niejednego płatnego mordercę (w tym mnie, w końcu do dzisiaj w strategiach i starych (rzut z lotu ptaka) crpg tłumy wrogów morduję) wykształciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie Duck Hunt albo Wild Gunman na NES''a? Dzieciaki grały z rodzicami, strzelali z Zapper''a(bo tak się wtedy nazywał pistolet do nes''a:D) do kaczek, ludzi itd. i nikt nie miał nic przeciwko. A teraz banda tępych amerykańców robi hałas o nic. Mam tylko nadzieje, że nasz kraj się od nich nie zarazi głupotą(chociaż zalążki już są). Poza tym po to są nałożone ograniczenia wiekowe, żeby niektóre gry nie trafiały do dzieciaków! Więc niech Jack Thompson i reszta bandy zajmią się czymś innym, bo problem został dawno rozwiązany. A jak nie potrafią upilnować własnych dzieciaków to ich problem, a nie nasz. Całkowity zakaz wydawania jakiś produkcji jest kompletną głupotą. Co to za wolność, skoro w niektórych krajach nawet nie mogą sobie pograć w jakąś grę, bo się to komuś nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam Duck Hunt - jakże można o tych grach zapomnieć. Grałem u sąsiada - to on mnie do tego namówił. ;) Niestety własnego pistoletu nie posiadałem, ale zawsze można było go sobie pozyczyć, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:34, Jared napisał:

Uśmieje się jak amerykańskie rodziny wytoczą proces Nintendo :) Będzie ubaw po pachy.


Ubaw będzie, jak ten proces wygrają. A nie jest to wykluczone. :)

A co do tekstu - jestem ciekaw, ilu z tych protestujących 25 lat temu zażynało automaty z pistoletami. A co ze sprzętem do konsol tymu NES/SNES, Sega Mega Drive etc.? Ta masowa histeria jawnie inspirowana przez pewne środowiska zaczyna mi już działać na nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:24, WorldWar3PL napisał:

Pamiętacie Pegasusa i ten nieśmiertelny pistolecik? .. hm.. a więc DLATEGO ostatnio tylu morderców...
Yhm.

Hehe.... Zapewne w to grali ci wszyscy "masochiści-gracze", ponieważ się już wkurzali na to jak ten pistolecik im szwankuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:59, Thompson napisał:

Grałem u sąsiada - to on mnie do tego namówił. ;)


Teraz się śmiejesz, a za rok sąsiad będzie przez Ciebie siedział na krzesełku i spowiadał się, ze współpracy przy rekrutacji nowych bojowników al-kaidy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh... aż szkoda to komentować. Jesteśmy świadkami kolejnej nagonki na gry (czy też jak kto woli w tym przypadku na konsole) Jak się komuś nie podoba to niech dziecku nie kupuje. Poza tym to nawet nie ma muszki i szczerbinki, ani odrzutu więc co tu o nauce strzelania mówić. Szkoda, że się pistolecika od pegasusa nie czepiali, ani od automatów.

A tak btw to fajnie ten zapper wygląda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:13, gum1ś napisał:

Szkoda, że się pistolecika od pegasusa nie czepiali, ani od automatów.

na tych sami grali, więc ich się nie czepią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tak fajnie nie było ,jak dzisiaj żeby sobie postrzelać trzeba było się narobić wystrugać deskę i jakąś rurkę załatwić żeby mieć karabin i się biegało całymi dniami i strzelało do kogo popadnie ,teraz taki jeden z drugim ma WII i piękny karabinek i nie straszy starszych ludzi na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie!!! to przeciez prawie AK-47...przeziez wii zapper trenuje mlodych terrorystow za niedlugo dozyjemy 3 wojny switowej bo dzieci bawia sie konsola... no ludzie bez przesady. Jeszcze troche a zabawa w policjantow i zlodzieji bedzie surowo karana poprawczakiem dla dzieci i wiezieniem dla rodzicow za to ze pozwalaja sie bawic w takie zabawy.ehhh...glupota ludzka nie ma granic jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie!!
A wszechobecne pistolety na wodę w kształcie (!!) pistoletów, z których strzela się do (!!!) ludzi(!!!!)? To już nie bulwersuje? Nie oszukujmy się - czy to mały Polak czy mały Amerykanin, obaj wiedzą jak obsłużyć broń palną (może z przeładowaniem byłby problem). I to wbrew pozorom nie wina gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:57, hallas napisał:

O nie!!
A wszechobecne pistolety na wodę w kształcie (!!) pistoletów, z których strzela się do (!!!)
ludzi(!!!!)? To już nie bulwersuje? Nie oszukujmy się - czy to mały Polak czy mały Amerykanin,
obaj wiedzą jak obsłużyć broń palną (może z przeładowaniem byłby problem). I to wbrew pozorom
nie wina gier...


Kurczę, już miałem wysłać posta z tym samym argumentem, ale odświeżyłem stronę i patrzę, a ktoś mnie uprzedził :]

W każdym razie amerykańskie społeczeństwo do zbyt rozgarniętych nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże...ci Amerykanie to jednak, za przeproszeniem, idioci.
Chcą ograniczyć przemoc na ulicach? To niech wreszcie zabronią sprzedaży broni bez zezwolenia! Ponoć w USA jest jakiś stan w którym można ją nabyć już w wieku 12 lat.

Zrzucać winę na gry to łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:55, Azuredragon napisał:

Hahaha... i to mówią obywatele kraju, gdzie dostęp do broni jest niemal nieograniczony? To
jest żałosne.


No, bo broń jest do samoobrony a strzelanie z karabinów w grach wideo to już niczym nieusprawiedliwiona dzika i prymitywna agresja ;p Podejrzewam że w USA taka linia obrony by przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:18, Beliar-13 napisał:

Jak ja bym chciał pograć takim karabinem w Call of Duty 3...był bym w niebie...


Myślę, że taki będzie kierunek rozwoju kontrolerów - pady jeszcze nie odejdą do lamusa, ale mają już silną konkurencję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować