Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii Zapper wytrenuje pokolenie morderców

63 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 19:45, Sephirath napisał:

O, niesamowite, Pegazusa wymyślili ;-)


A żebys wiedział: Pegazus to SNES (Super Nintento) tylko polska podróbka. Ale w środku ma wszystko to co SNES.

A co do newsa ...... HAHAHHAHHAHAhAHHaHahah, o Boże, hahahaa xD
Co to za teksty, nie no proszę was, haha xD
A pistolecik którym się strzelało w Duck Huncie ? A pistolety w automatach ? A pistolety na kulki ? A wiatrówki ? A piła mechaniczna - pad do ps2 do Resident Evil ?I inne kontrolery w kształcie karabinów/pistoletów? I to jeszcze mówią amerykanie ... w Ameryce co druga czy trzecia osoba ma w domu broń, każdy może sobie ją kupić.
To jakiś niezły dowcip :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL... Jakiś żart, przespałem prima aprilis? xD No nie, to jest cudowne, raz, nikt wam do cholery nie każe tego kupować, a po drugie... Już jest sporo takich padów XD No i jeszcze jedno, kto to mówi ... buahhahaha, ja nie mogę, to mówią.... Amerykanie ;D Jakiś żart, swiat się wali ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A który z chłopaków nie biegał z komplami po parku z plastikową atrapą karabinu pod pachą, siejąc śmierć wśród przechodni i kumpli. Wiem, że jestem starym człowiekiem (już 21 zim na karku ;) ) i powiadam wam dzieci kiedyś nie było komputerów i tak się dzieciaki bawiły. A teraz karabin w dłoń i na podwórko marsz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:01, Outlander-pro napisał:

A żebys wiedział: Pegazus to SNES (Super Nintento) tylko polska podróbka. Ale w środku ma wszystko
to co SNES.


Nie, nie i jeszcze raz nie. Pegazus to NES. SNES była mocniejszą maszynką;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech i to mówią ludzie z kraju w którym broń jest kupić pewnie nawet łatwiej niż alkohol czy papierosy. I to legalnie!
Przecież tam członkowie gangów grzeją do siebie ile wlezie, a pewnie nawet nie słyszeli o Wii. Stany to porąbany kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pistolet od Pegazusa gdzieś miałem, ale żeby z niego do ludzi strzelać to nie. Co najwyżej do kaczek ;]
A ten do Wii - fajny. Kolejny argument "za", by poważnie pomyśleć o Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:01, Outlander-pro napisał:

> O, niesamowite, Pegazusa wymyślili ;-)

A żebys wiedział: Pegazus to SNES (Super Nintento) tylko polska podróbka. Ale w środku ma wszystko
to co SNES.

nie snes ale nes (od snesa był mitologiczny superpegasus, którego nie widziałem na oczy, i nikt z moich znajomych też nie) i nie Polska tylko Chińska. nie muszę chyba dodawać że w środku też nie było oryginalnej elektroniki, tylko kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:18, sig. napisał:

> > O, niesamowite, Pegazusa wymyślili ;-)
>
> A żebys wiedział: Pegazus to SNES (Super Nintento) tylko polska podróbka. Ale w środku
ma wszystko
> to co SNES.
nie snes ale nes (od snesa był mitologiczny superpegasus, którego nie widziałem na oczy, i
nikt z moich znajomych też nie) i nie Polska tylko Chińska. nie muszę chyba dodawać że w środku
też nie było oryginalnej elektroniki, tylko kopia.


Niewielka różnica, SNES czy NES, źle zapamiętałem. Czy chinska czy polska, nie ma znaczenia, ważne ze podróbka, a nie napisałem że miał oryginalna elektronikę tylko że miał to samo,czyli mógł mieć nieoryginalne części. Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:23, Outlander-pro napisał:

Niewielka różnica, SNES czy NES, źle zapamiętałem. Czy chinska czy polska, nie ma znaczenia,
ważne ze podróbka, a nie napisałem że miał oryginalna elektronikę tylko że miał to samo,czyli
mógł mieć nieoryginalne części. Na jedno wychodzi.

ależ jest różnica, snes był nowszy, mocniejszy i miał inne kadridze (rzecz jasna były przejściówki). To tak jak byś napisał że playstation 2 czy Ppaystation 3 to niewielka różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:31, Fumiko napisał:

Tak swoją drogą to ten cały zapper do **** [niczego] nie podobny a już najmniej do broni więc
o co ten hałas?

Nie...trochę podobny jest. Chciałby mieć coś takiego w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:17, Irc100 napisał:

Nie...trochę podobny jest. Chciałby mieć coś takiego w domu :)


Jako początkująca airsofciara powiem: iiiiiiii tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaak.... aż dziw, że się tego nie spodziewali... powinni się cieszyć.... jak jakiś gwałciciel, pedofil, zaraza, ptasia grypa, terroryści, islamczycy, szczury, kuchenki mikrofalowe, nianie będą chciały zabić ich dziecko, to one się obroni Magnumem .46. Na czym trenowało? Na Wii Zapperze of course!
Czego oni konkretnie się boją? Czy Wii Zapper dokładnie odzwierciedla wagę i odrzut normalnego Glocka czy dwururki? Nie sądzę. Czy Wii Zapper podpięty pod prąd będzie strzelał nabojami niczym z Kołkownicy? Nie sądzę. Niech następnym razem ukochani rodzice całkiem normalnego kraju na zachodzie, pomyślą chociaż raz, zanim znowu urządzą awanturę godną oskarżania bananów, że są żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować