Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 Elite w sklepie gram.pl

71 postów w tym temacie

Riva 128 8Mb to był kiedys wypas - z wbudowanym accelaratorem xD A tak na serio, możliwe , że własnie na P200 miałbyś płynniej, niż na PS3, ale tego nie jestem pewien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie wersji Elite to czysta głupota. Jeżeli ktoś chce mieć czarnego Xboxa i większy dysk [którego gigantyczna pojemność jest mocno niepotrzebna], proszę bardzo - ale nie warte jest to 1800 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:05, big9smoke1 napisał:

LOL, tak analizuje i anazliuje wybór między X360 a PS3 ale nie zauważyłem że przeciez w
X360 w wersji premium JEST ZWYKŁY ODTWARZACZ DVD A NIE HDMI! Hdmi i jest tylko w elite
ktory kosztuje 1750 zl! lol a ps3 kosztuje 2300 zl a ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli
Blu-Ray
ludzie kupują X360 z myśla ze jest tam hdmi bo ja tak do tego czasu myślalem! To
dlatego cena X360 jest tak niska widac że M$ znalazł bardzo dobry chwyt marketingowy, jakby
PS3 miało zwykłe DvD to by kosztowało jakies 1700! Raczej wybiore PS3 bo zaczynaja na nią wychodzić
świetne gierki!

Takie killery jak Lair i Heavenly Sword? Prosze Cię. Lair ma zrąbane sterowanie. Heavenly Sword jest nudne. Skąd wiem? Grałem w obie i to sporo na C w Lipsku. Jeżeli to mają być killery PS3 to współczuję - poczekasz sobie do marca na dobrą grę, do premiery GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo PS3 nie ma jeszcze żadnych dobrych gier... No, może poza Heavenly Sword.

Ale ten czarny X360 wygląda jakoś tak nijako... :\ Brzydki jest, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ps3 jest bardziej oplacalne jak nie jest. Dzis sobie kupilem nowy elite + nowy joy + ladowarka z akumulatorkiem
+ 3 oryginalne gry (uzywki w stanie praktytcznie nowym). Wydalem 2050 zl. Jakos nie widze zeby mi sie bardziej oplacalo kupno ps3. Do tego porownujac gry jakie wyszly na ps3 to zenada. Konsola sluzy do grania a nie do ogladania filmow na blue-rayu. Gry na ps3 nie sa poki co tak fajne jak na X. Ponadto zapowiada sie ze dlugo takie nie beda. Ps3 kupie sobie na wakacje jak prawdopodobnie (nie wiem kiedy beda premiery) bedzie tekken gran turismo i stanieje o jakies 600zl... Wiecej gier mnie nie interesuje na ta konsole ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek1120 --------------> Dorośli też kupują konsole... Ba, zwłaszcza oni. Przecież każda z nich jest adresowana do odbiorcy w wieku 21-49 lat... Na PC grają zagorzali fani, wiek - 17-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:08, SKIL napisał:

dark raziel a w Gran Turismo 5: Prologue grałeś? no..

Nie lubię samochodówek, no chyba że z kierownicą, a do PS3 nie ma kierownicy, więc jak dla mnie jakakolwiek gra w samochodówki na konsolach mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:23, dark raziel napisał:

Nie lubię samochodówek, no chyba że z kierownicą, a do PS3 nie ma kierownicy, więc jak dla
mnie jakakolwiek gra w samochodówki na konsolach mija się z celem.


Patrz pan, nie ma kierownicy do PS3? A to ciekawe, naprawdę... Sam grałem na PS3 z podpiętym Logitechem Driving Force Pro a skądinąd wiem że pod PS3 spokojnie działa rewelacyjna G25 i Driving Force EX. Więc jak nie ma, skoro Logitech produkuje trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:33, RX-8 napisał:

> Nie lubię samochodówek, no chyba że z kierownicą, a do PS3 nie ma kierownicy, więc jak
dla
> mnie jakakolwiek gra w samochodówki na konsolach mija się z celem.

Patrz pan, nie ma kierownicy do PS3? A to ciekawe, naprawdę... Sam grałem na PS3 z podpiętym
Logitechem Driving Force Pro a skądinąd wiem że pod PS3 spokojnie działa rewelacyjna G25 i
Driving Force EX. Więc jak nie ma, skoro Logitech produkuje trzy?

Oł, no toś mnie zdziwił. Coś oprócz Gran Turismo jest warte uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak na razie Colin DIRT i ewentualnie F1... RR7 to arcade''ówka więc kręcenie kółkiem mija się z celem, w Carbonie też kierownica jest nonsensem. Trzeba poczekać na GT5P, tam będzie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:28, RX-8 napisał:

/.../

Jak na razie Colin DIRT i ewentualnie F1... RR7 to arcade''ówka więc kręcenie kółkiem mija
się z celem, w Carbonie też kierownica jest nonsensem. Trzeba poczekać na GT5P, tam będzie
elegancko.

Ale mi chodziło o niesamochodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować