Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 21:36, ziptofaf napisał:

> MI na radku 9700 i 1280 ramu śmiga miło i ładnie.
>
> Stalker off cozz.
A jakie detale?



Domyślne. Średnie. Ale gra i tak wygląda pięknie a nieba..... Czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...
Pogromca 8700?

Fajnie! Karta pożera mniej prądu, a wydajnością jest podobna do XT.
Sądzę, że w wydajności będzie podobna do 8800GTS, więc jeśli cena będzie w miarę to jest to nawet dobry produkt do polecenia, ale zależy to od sterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja znajoma chce kupić kartę graficzną do 550 zł (budżet nieprzekraczalny). Komputer raczej nie będzie do gier, raczej do pracy (projekty, grafiki itp.). Złącze może być i AGP bądź PCI-E. Moglibyście jakąś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:13, paweldomar1 napisał:

Witam. Moja znajoma chce kupić kartę graficzną do 550 zł (budżet nieprzekraczalny). Komputer
raczej nie będzie do gier, raczej do pracy (projekty, grafiki itp.). Złącze może być i AGP
bądź PCI-E. Moglibyście jakąś polecić?


Jak nie chce grac to niech wezmie geforce 7300 gt a za reszte niech dokupi ramu bo do tworzenia grafiki bedzie jej duzo potrzebowa.

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cennik_74/towar_filtr_11862;164;28179;173_74/Filtr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:23, Lechu21 napisał:

Jak nie do gier no to może ta szczerze to nie wiem jaką polecić


Jak nie wiesz to nie polecaj proszę.

Jak nie do grania to faktycznie 7300GT bądź 7600GS a resztę na ram - tego cholernie dużo potrzeba przy grafice,dźwięku i video - sam coś o tym wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 17:27, dawidos170 napisał:

> Jak nie do gier no to może ta szczerze to nie wiem jaką polecić
>
>
Jak nie wiesz to nie polecaj proszę.

Jak nie do grania to faktycznie 7300GT bądź 7600GS a resztę na ram - tego cholernie dużo potrzeba
przy grafice,dźwięku i video - sam coś o tym wiem :/


Zgadza sie co do ilosci ramu...przy "bawieniu" sie w grafiki potrzeba sporo pamieci a 7300 gt spokojnie sobie poradzi tym bardziej, ze ma pelny wachlarz mozliwosci. Za 199 zeta kupuje gosc grafe a za reszte to z 1 giga ramu mozna zapodac do kompa i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malo przekonujace sa dla mnie testy ze sklepow kiedy duza rzesza uzytkownikow skarzy sie na problemy wlasnie z ta karta przy stalkerze (inne radeony nie powoduja takich problemow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 10:25, morthi napisał:

jednak cofa moje poparcie dla radeona x1950 - oto kolejny uzytkownik ktoremu wlasnie na tej
podobno super karcie stalker nie dziala. przypadek czy tez prawidlowosc - dla mnie to jednak
prawidlosc
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=8077



To niedobrze. Akurat wina kodu gry. Wystarczy nieco zmienić oświetlenie i jest po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze typowemu uzytkownikowi (opierajac sie na informacjach z tego fora jak i innych) wlasnie ten radeon nie sprawdza sie w stalkerze
moze w innych grach dziala bez zarzutu (nie spotkalem sie z innymi zastrzezeniami co do tej karty) ale w stalkerze sprawia duzej ilosci graczy klopoy - a skoro sprawia to znaczy ze karta nie jest dobra gdyz nie pozwala na bezproblemowa gre we wszystkie gry aktualniewypuszczone.

to nie jest gf 4 mx tylko bardzo wydajna karta... szkoda jednak ze nie dziala tak jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym byl zlosliwy, ale strasznie sie niektorzy uparli na tego radeona....nie lepiej kupic 7900 ?, dziala na wszystkich grach i nie spotkalem sie z negatywna opinia na jej temat. Nawet gdyby jej brakowalo kilku fps-ow do x1950 pro to nie ma zadnego znaczenia tym bardziej gdy uzytkownik potrafi sobie podkrecic karte a 7900 jest bardzo podatny (okolo 23/25 %).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować