Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 15:49, DJ Danielus napisał:

Karta jest słaba, ale podaj fundusz to może coś znajdziemy.


250 zł limit i troszkę więcej

co proponujesz z nvidii? tylko nie ati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra jest. złomek zapgrejdowany już prawie mój. ale wynikł problem z kartą graficzną... mój sklep, któremu wierzyłem mnie wych... zrobił w jajo. byłem dzisiaj u nich i mają wszystko, oprócz grafki (hd3870 za 712 zł od PowerColora). na szczęście po paru godzinach nerwówki odkryłem na allegro sklep, o którym do dziś nie miałem pojęcia - u mnie w mieście oczywiście. zdeka się bałem, ale 20 000 pozytywów robi swoje ^^
i teraz - czy różnica w cenie jest warta wydajności i chłodzenia?
http://www.arche.home.pl/osc/product_info.php?cPath=207_208&products_id=16232
http://www.arche.home.pl/osc/product_info.php?cPath=207_208&products_id=16234
tylko się nie rzućcie na ten towar teraz i nie wykupcie mi całego zapasu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:15, szypek26 napisał:

i teraz - czy różnica w cenie jest warta wydajności i chłodzenia?


3 dychy to nie tragedia a różnica między zwykłym a niereferencyjnym chłodzeniem zawsze jest. Na tym drugim osiągniesz zapewne więcej niż na refie ( mowa o OC )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:39, szypek26 napisał:

a jeśli Ci powiem że OC mnie nie interesuje, to czy dalej jest sens kupowania lepszego chłodzenia?


jeśli zależy Ci na chłodzie i na ciszy - to jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:40, kaganiec napisał:

> a jeśli Ci powiem że OC mnie nie interesuje, to czy dalej jest sens kupowania lepszego
chłodzenia?

jeśli zależy Ci na ciszy - to jak najbardziej tak


Niekoniecznie. Zmienione chłodzenie może być głośniejsze od refa - przykład Zalmana, który jest głośniejszy od refów ale lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak... chłodzenie jakie jest takie napisali na stronie, nic więcej na razie nie wiem
firmowe spokojnie starczy, ale wiadomo, zawsze lepiej mieć zimniej. ale teraz - jak z tym hałasem będzie? bo u mnie cisza jest ważna... mam dość hałasu z moim 5-letnim złomem. po upgradzie to ma zniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:53, szypek26 napisał:

znaczy tak... chłodzenie jakie jest takie napisali na stronie, nic więcej na razie nie wiem
firmowe spokojnie starczy, ale wiadomo, zawsze lepiej mieć zimniej. ale teraz - jak z tym hałasem
będzie? bo u mnie cisza jest ważna... mam dość hałasu z moim 5-letnim złomem. po upgradzie
to ma zniknąć


Hmm wiesz założę się że cokolwiek byś teraz nie miał i tak powiesz,że masz cicho;) Wiem bo sam przy Amacrox AX450 AC Freezer 7 Pro i Asus HD3850 SuperClocker mam ciszę mimo 3 wiatraków ;) a przynajmniej tak mi się wydaje po przesiadce z 4 letniego złomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:11, szypek26 napisał:

miejmy nadzieję. jak ci się sprawują stery do grafki?
oraz - ile delikatne podkręcenie (vide linki powyżej) da....? 2-3% wydajności?


Stery od grafy ? zainstalowałem te z płytki i wszystko gra i buczy ;) UT3 demko 1280*1024 Full Detali :) I w grze FPSy nie spadają poniżej 30 na deatchmatchu. A powiem tak,że po 4 latach oglądania przeważnie low lub średnie w słabszych grach to zapiera dech w piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:18, szypek26 napisał:

a w coś innego, z nowszych, wymagajacych gier grałeś?


Hmm nie wiem czemu pytasz o inne bo UT3 to najwyższa półka jeśli chodzi o wymogi. Ale mam jeszcze CoH więc najwyżej wieczorkiem wrzucę czy pograłem na max w 1280*1024. Crysisa nie mam bo nie mogę demka z płyty odczytać :/

Dnia 08.01.2008 o 19:18, szypek26 napisał:

jak z tą wydajnością przy podkręcaniu? xP

Nie wiem jeszcze nie podkręcałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUPI ;) serwer... musiał mnie wywalić... to jest wylogował mnie. też tak masz?

Dnia 08.01.2008 o 19:20, dawidos170 napisał:

CoH więc najwyżej wieczorkiem wrzucę czy pograłem na max w 1280*1024. Crysisa nie mam bo nie
mogę demka z płyty odczytać :/

pytam, bo wielu ludzi narzeka (chociaż ja nie mam problemów z moim starym radkiem) na stery do kart ATI... co prawda wybór tego 3870 jest już przesądzony, ale chciałbym wiedzieć jak to u ciebie xP

Dnia 08.01.2008 o 19:20, dawidos170 napisał:

Nie wiem jeszcze nie podkręcałem :P

eh... pytałem, jak duża różnica jest pomiędzy kartą z firmowym chłodzeniem a tym ZeroThermem, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale ani chybi jest firmowo podkręcona xP pytam o różnicę - 2%... 3% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:32, szypek26 napisał:

GUPI ;) serwer... musiał mnie wywalić... to jest wylogował mnie. też tak masz?


Nie ;)

Dnia 08.01.2008 o 19:32, szypek26 napisał:

pytam, bo wielu ludzi narzeka (chociaż ja nie mam problemów z moim starym radkiem) na stery
do kart ATI... co prawda wybór tego 3870 jest już przesądzony, ale chciałbym wiedzieć jak to
u ciebie xP


No więc powiem Ci za jakieś 2 godziny bo teraz jestem zajęty jak to w company of hereos wygląda. A na stery narzekali ale to w drugiej generacji o ile się nie mylę.


>, ale ani chybi jest firmowo podkręcona xP pytam o różnicę - 2%...

Dnia 08.01.2008 o 19:32, szypek26 napisał:

3% ?

Aaa o to kaman ;) A no to mimo wszystko coś w tych granicach będzie może coś koło 5 procent. Dość powiedzieć,że zmodyfikowany wentyl na PowerColor 3850 powoduje,że jest ona najmocniejszą kartą z tamtej rodziny ;) Przypuszczam,że tutaj może być podobnie. A gdybyś zapuścił OC to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować