Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 09:25, muniok napisał:

Sterowniki nVidia są dobre, ja mam takie i jakoś mi nie szwankują. :)xDS

>Mój kolega też ma i tak samo coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik713 - opłacalna jest wersja 512mb

Mozecie mi powiedziec czym jest "czestotliwosc odswiezania"?
Bo w grach moge ustawiac od 60 do 75. Ustawiłem 60, boi nie wiem czy to dziala na wydajnosc gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:32, Adahn napisał:

Dominik713 - opłacalna jest wersja 512mb


A mógłbyś dać link do jakiejś recenzji czy coś...? Bo nie mogę znaleźć(chodzi mi o recenzję 1 gb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:36, dominik713 napisał:

> Dominik713 - opłacalna jest wersja 512mb

A mógłbyś dać link do jakiejś recenzji czy coś...? Bo nie mogę znaleźć(chodzi mi o recenzję
1 gb).


Wystarczy czytać newsy na gram.pl :)

http://www.gram.pl/news_9A3gH,5_Ile_pamieci_potrzebuje_GeForce_8800_GT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1gb nie jest oplacalny, ma takie same wyniki jak 512. Wyjatek to wysokie rozdzielczosci 1900x i w gore.
no ale to jak ktos ma kase na taki monitor i taka karte to lepiej juz 8800GTS rev.2 badz GTX, albo czekac na 9x.
256 jak widac z testu to za malo zeby cieszyc sie grami, wiec prosto mozna powiedziec ze 512 wystarcza i jest najlepszym zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 15:32, Adahn napisał:

Mozecie mi powiedziec czym jest "czestotliwosc odswiezania"?
Bo w grach moge ustawiac od 60 do 75. Ustawiłem 60, boi nie wiem czy to dziala na wydajnosc
gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mówił, że tak, więc sprawdziłem - w testach wydajność była w zasadzie taka sama, różnica góra 5 klatek (przy wartości 300, co różnicy w ogóle nie robi, a 0 - różnica, gdzie wydajność spadała do 20 klatek), choć może to też być niepewność pomiarowa. Osobiście stosuję 60Hz i nie widzę problemu - jeśli nie widzisz "przelotnych pasków" to zmieniać nie musisz.

PS. Test robiłem w Crystal Marku, moja ówczesna karta to X1300PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:28, Kazhaam napisał:

1gb nie jest oplacalny, ma takie same wyniki jak 512. Wyjatek to wysokie rozdzielczosci 1900x
i w gore.
no ale to jak ktos ma kase na taki monitor i taka karte to lepiej juz 8800GTS rev.2 badz GTX,
albo czekac na 9x.
256 jak widac z testu to za malo zeby cieszyc sie grami, wiec prosto mozna powiedziec ze 512
wystarcza i jest najlepszym zakupem


Czy ja wiem,czy ona jest tak cholernie droga... U mnie w sklepie (AVANS!PONIZAMY CENY!!! xD) kosztuje 1100 zł.A tej gorszej wersji nie ma.Więc wyboru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko do panów:D no i pań:P a mianowicie powiedzcie mi jak aktywować port agp bo mi w l2 pisze że jest deaktywowany czy jakoś tak prosze i pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa z kartą GeForce Go 6100 i coś kurcze nie mogę znaleźć do niej sterowników :/
Próbowałem ze strony nVidii, ale nie widzę odpowiedniej ścieżki z menu rozwijanego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:52, TROLL1216 napisał:

jaką rużnice odczuje jezeli kupie Geforce 8600GT zamiast 6600GT ??


Przede wszystkim 8600 GT ma DirectX 10 a 6600 9.0c, to jedna z istotniejszych różnic, 8600 ma także Pixel ShaderModel 4.0 a 6600 3.0. Skorzystaj z tego i sobie porównaj te dwie karty http://www.gph.benchmark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, a mianowicie jak się spisuje karta graficzna ATI RADEON XPRESS 200M Series. Tzn czy takie gry jak gothic 3 czy oblivion będą działać, jeśli mam dużo ram i dobry procesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:22, cieju04 napisał:

Ja mam takie pytanie, a mianowicie jak się spisuje karta graficzna ATI RADEON XPRESS 200M Series.
Tzn czy takie gry jak gothic 3 czy oblivion będą działać, jeśli mam dużo ram i dobry procesor?


Jezeli w ogole odpala te gry na lapku to w najnizszych detalach. Karta ma 256 mb pamieci z szyna 128 bit i 400 mhz taktowanie gpu i pamieci. Gothic 3 i obliwion sa grami, ktore wymagaja mocniejszych akceleratorow graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was prośbę czy moglibyście zaproponować mi jakąś kartę graficzną na wejście AGPx8 tak do 400 zł a najlepiej gdzieś, do 300 ale 400-450 też może być. Karta taka w miarę by pociągnęła Gothica 3 i Armed Assault. Jeśli da radę to poproszę o jakieś linki do miejsc gdzie można kupić proponowane przez was karty. Jeśli nie da rady to spoko. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować