Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Mam karte Geforce Gigabyte 7600 GS 256mb 128bit. Ostatnio mam gre Star Wars Kotor(pierwsza cześć)
I patrze w opjci wykryj sprzęt pokazuje, ze moja karta nie spełnia wymaganych zaleceń.

Czy ta karta to nie jakiś niedoróbek czy poprsotu słaba jest. Bo jak wszystko ustawie na maks w tej grze to sie leciutko przycina. A w innych grach bardizje wymagajacych. np;Far Cry, Kroniki Riddicka, Call of Juarez tak nie ma.

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:03, Carl92 napisał:

Mam karte Geforce Gigabyte 7600 GS 256mb 128bit. Ostatnio mam gre Star Wars Kotor(pierwsza
cześć)
I patrze w opjci wykryj sprzęt pokazuje, ze moja karta nie spełnia wymaganych zaleceń.

Czy ta karta to nie jakiś niedoróbek czy poprsotu słaba jest. Bo jak wszystko ustawie na maks
w tej grze to sie leciutko przycina. A w innych grach bardizje wymagajacych. np;Far Cry, Kroniki
Riddicka, Call of Juarez tak nie ma.

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić



sproboj starszych sterow :P kotor 1 to juz niestety nie taka mloda gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:08, Carl92 napisał:

Czyli karta jest dobra. Zreszta sterowniki mam najnowsze. A nowsze gry chodzą bezzarzutu.


dlatego mowie ;) ze nowsze gry pojda bardzo ladnie natomiast te starsze, ktore nie obsluguja w pelni tje karty, beda lekko przycinac :P ja mam taka smieszna sytuacje z blakc adn white 1 ;) strasznie tnie nawet na najnizzych detalach a w b&w 2 chodzi wsio ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:10, Wolvi napisał:

> Czyli karta jest dobra. Zreszta sterowniki mam najnowsze. A nowsze gry chodzą bezzarzutu.


dlatego mowie ;) ze nowsze gry pojda bardzo ladnie natomiast te starsze, ktore nie obsluguja
w pelni tje karty, beda lekko przycinac :P ja mam taka smieszna sytuacje z blakc adn white
1 ;) strasznie tnie nawet na najnizzych detalach a w b&w 2 chodzi wsio ladnie :)


Wolvi a powiedz jakiego masz kompa:Pjeśli możesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:08, Carl92 napisał:

Czyli karta jest dobra. Zreszta sterowniki mam najnowsze. A nowsze gry chodzą bezzarzutu.


Poszukaj w tematach o tej grze. Jest jedna rzecz, którą można przestawić w pliku konfiguracyjnym i częściowo problem przycinania znika - szczególnie mocno widoczny na Dantooine.
Ja jestem na wyjeździe i mam strasznie słabe łącze dlatego nie chce mi się szukać odpowiedzi, ale wiem, że sam kiedyś nawet to rozwiązanie w jednym temacie dokładnie opisałem.

P.S. A wyświetla, że niespełnia, ponieważ wówczas nikt nie marzył o GF 7600 i nie ma takiej karty wpisanej w log rozpoznawczy. Wszystko co nieznane nie spełnia wymogów - tak bezpieczniej zapisać, żeby uniknąć póxn iej reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 17:59, Zauri napisał:

na ALLEGRO jest podobny wybor aa nawet troche wiekszy lecz jest ryzoka ze mi przysla zemniaka
a nie karte


Ja kupiłem karte na allegro za 800zlotych i wierz mi jesli kupujesz od czlowieka co ma sklep i ma 3000+ pozytywnych komentarzy to zadnego ziemniaka nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 09:08, Bosper napisał:

Jaką najlepszą(najbardziej wydajną) kartę można kupić za 500-700zł max? Najlepiej z Serii GeForce
lub ATI??


Jakie złącze: AGP czy PCI Express ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 09:20, Klimos napisał:

> Jaką najlepszą(najbardziej wydajną) kartę można kupić za 500-700zł max? Najlepiej z Serii
GeForce
> lub ATI??

Jakie złącze: AGP czy PCI Express ??

AGP niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 09:23, Bosper napisał:

AGP niestety


Czemu niestety, pod AGP rowniez sa dobre karty. Za niecale 700PLN mozesz miec GeForce''a 6800GS z 256MB RAMu zrobionego przez Gainwarda. Tylko uważaj, kupując tak mocną kartę pod AGP może się okazać, że nie rozwinie ona w pełni swych skrzydeł, dgyż będzie blokowana przez zbyt słaby procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili Radeona 9600PRO 128 MB Ram 400/400, chodzi i oto aby karta była dobra do obsługi Gothica 3( procka mam PIV 3Ghz i !024Ram) ale ta nieszczęsna karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 09:28, Bosper napisał:

Mam w tej chwili Radeona 9600PRO 128 MB Ram 400/400, chodzi i oto aby karta była dobra do obsługi
Gothica 3( procka mam PIV 3Ghz i !024Ram) ale ta nieszczęsna karta


W takim razie taka karta powinna być w sam raz, chociaż na najniższych ustawieniach to być może i bez zmiany karty Gothic 3 odpali. Tylko co to wtedy za granie będzie...
Jeśli chodzi o karty ATi to w podobnej cenie jest jeszcze Radeon X1650, ale nie wiem jak z jego wydajnością. Powinna być podobna, ale ja jakoś zawsze byłem zwolennikiem nVidii i Radeonami raczej się nie interesowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 09:28, Bosper napisał:

Mam w tej chwili Radeona 9600PRO 128 MB Ram 400/400, chodzi i oto aby karta była dobra do obsługi
Gothica 3( procka mam PIV 3Ghz i !024Ram) ale ta nieszczęsna karta


Radeony 9600 pro najczęściej dają się podkręcić do poziomu 9800, ale chyba lepiej wydać te 250 zł i kupić Radeona 9800 XT (allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować