Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 18:32, destro177 napisał:

Będzie działała, tylko właśnie z mniejszą ilością efektów. Ja osobiście jednak sceptycznie
podchodzę do tych "efektów" na dx10, bo z wejściem pixel shader 3.0 też mówili że to duży skok
w porównaniu z ps 2.0, a jakoś nie widzę dużego przełomu:)


Hmm, ale porownaj sobie jakakolwiek gre na DX9.0c z Crysisem, to zrozumiesz o co biega ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:31, Galadin napisał:

> a wiecie o tym ze microsoft wyda odpowiednika dx 10 będzie dx 9.l
> a jak ktoś słyszał dx 9.l to wiecie czy dx 9.l wejdzie na geforce 7600gs

To już stara plotka, która się nie sprawdzi. Nie ma szans na DX 10 na WinXP. Ale jak się dzisiaj
dowiedzieliśmy będą karty od NVIDII z obsługą DX 10 pod AGP.

ale o dx 9.l pisali w pc format i jest tez podobno napisane na stronie microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:38, Kris_bla napisał:

> Będzie działała, tylko właśnie z mniejszą ilością efektów. Ja osobiście jednak sceptycznie

> podchodzę do tych "efektów" na dx10, bo z wejściem pixel shader 3.0 też mówili że to duży
skok
> w porównaniu z ps 2.0, a jakoś nie widzę dużego przełomu:)

Hmm, ale porownaj sobie jakakolwiek gre na DX9.0c z Crysisem, to zrozumiesz o co biega ;-)

Ja nie neguję tego, tylko chcę zobaczyć na własne oczy:) I przed własnym nosem. Jak mi szczęka opadnie to będzie dobrze:) Póki co obrazki z gry wyglądały lepiej niż np filmiki z niej. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:38, ufo344 napisał:

ale o dx 9.l pisali w pc format i jest tez podobno napisane na stronie microsoftu


A w którym numerze? Bo wątpie żeby w jakimś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:42, destro177 napisał:

Ja nie neguję tego, tylko chcę zobaczyć na własne oczy:) I przed własnym nosem. Jak mi szczęka
opadnie to będzie dobrze:) Póki co obrazki z gry wyglądały lepiej niż np filmiki z niej. Takie
moje zdanie.


Ja wczoraj odpalilem trailer Crysis ten najnowszy... i zeby z podlogi zbieralem, bo "olalem" ta gre na jakies pol roku i teraz sobie popatrzylem... wgniata w fotel i bije wszystkie gry pod wzgledem grafy na lopatki... i to nie na screenach, a na filmiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno były filmiki które powodowały orgazm przez oczy. Ostatnio nie sprawdzałem ale jeśli są jeszcze lepsze to będzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się troszkę uspokoiłem z tym dx10. Nie jest to mi potrzebne, a szumu koło tego jakby gry nie miały chodzić. Jak zwykle dojdą efekty typu generowanie włosqw na nodze robaka, wygładzanie gładzi etc. Mi to jest niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 18:50, Kris_bla napisał:

Ja wczoraj odpalilem trailer Crysis ten najnowszy... i zeby z podlogi zbieralem, bo "olalem"
ta gre na jakies pol roku i teraz sobie popatrzylem... wgniata w fotel i bije wszystkie gry
pod wzgledem grafy na lopatki... i to nie na screenach, a na filmiku :-)

No to muszę zaktualizowć swoje poglądy obejrzeniem tego filmiku... Też jakiś czas nic nie oglądałem, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:49, Galadin napisał:

> ale o dx 9.l pisali w pc format i jest tez podobno napisane na stronie microsoftu

A w którym numerze? Bo wątpie żeby w jakimś nowym.

w 12/06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:51, TigerXP napisał:

Już dawno były filmiki które powodowały orgazm przez oczy. Ostatnio nie sprawdzałem ale jeśli
są jeszcze lepsze to będzie masakra.


Nie wiem czy sa lepsze, bo dlugo nic nie ogladalem, ale to co wczoraj zobaczylem, mnie powalilo... te efekty... i jak to smiga plynnie... SZOK po prostu... a ta roslinnosc... normalnie za oknem gorzej to wyglada... wiec DX10 to jest rewolucja jesli to faktycznie tak bedzie wygladac i dzialac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:55, Kris_bla napisał:

Nie wiem czy sa lepsze, bo dlugo nic nie ogladalem, ale to co wczoraj zobaczylem, mnie powalilo...
te efekty... i jak to smiga plynnie... SZOK po prostu... a ta roslinnosc... normalnie za oknem
gorzej to wyglada... wiec DX10 to jest rewolucja jesli to faktycznie tak bedzie wygladac i
dzialac :-)


Hmmm, po twoich postach postanowiłem looknąć na parę filmików - no rzeczywiście, przełom będzie, a w zasadzie już jest. No ale ta fizyka i mechanika samej gry jest świetna. I udźwiękowienie - podoba mi się jak na jednym z filmików koleś wskakuje na metalowy dach - wyraźnie słychać że to dach a nie ziemia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:59, Galadin napisał:

Hmmm, po twoich postach postanowiłem looknąć na parę filmików - no rzeczywiście, przełom będzie,
a w zasadzie już jest. No ale ta fizyka i mechanika samej gry jest świetna. I udźwiękowienie
- podoba mi się jak na jednym z filmików koleś wskakuje na metalowy dach - wyraźnie słychać
że to dach a nie ziemia. ;)


A nie mowilem :-D Ja tam nigdy sie specjalnie filmikami nie jaram, ale ten ostatni, to mnie zabil po prostu... DX10 rewolucje zrobi, o ile w ogole kiedys bedzie dzialac ;-), bo poki co to w strefie marzen jest ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zmodernizować kompa i zastanawiam sie nad karta GeForce 7900 GS Gigabyte Turbo Force 256MB HDTV & 2x DVI (PCI-E) czy to dobry zakup karty do 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:16, sinir napisał:

mam pytanie. jakie nowe karty wyjdą do stycznia (2008 roku) które będą zgodne z DX 10 i lepsze
od geforce 8800gtx ???


8900 gts ; 8900gtx ; 8950 gx2

o Ati nie wiem nic - dopuki nie wyjdzie sztandarowe x2900xt nic nie można powiedzieć ani porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na chwilę obecną to jeden z najlepszych zakupów. I kosztuje sporo mniej niż 1000PLN.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:53, ufo344 napisał:

> > ale o dx 9.l pisali w pc format i jest tez podobno napisane na stronie microsoftu

>
> A w którym numerze? Bo wątpie żeby w jakimś nowym.
w 12/06

albo na to patrz tabelka z różnymi DX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:24, Revan napisał:

Zamierzam zmodernizować kompa i zastanawiam sie nad karta GeForce 7900 GS Gigabyte Turbo
Force 256MB HDTV & 2x DVI (PCI-E)
czy to dobry zakup karty do 1000 zł

możesz też kupić geforce 7900gt. w sumie to różnica jest niewielka, ale zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować