Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dzięki za pomoc :)
A jeszcze coś :P - czy lepiej brać GTS z 320 MB czy 640 MB ??

PS - słyszałem coś o jakichś obniżkach kart NVIDII - na kiedy są one planowane, jakie karty obejmą i o ile maja spaść ceny?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:30, Tieru napisał:

Mógłby mi ktos olecic jakaś dobra karte graficzna do 1100 zł .Najlepiej z serii geforce


GF 8800 GTS 320MB - Asus, BFG, MSI. Najlepiej kupuj w miejscowym sklepie - taniej i łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomuszcie mi cos jest nie tak kupiłem nowy komputer amd athlon 3800 x2 2gb ram i karte geforca 8800 gts i niewiem co sie dzieje kazda gra mi sie przycina gothic 3 oblivion no kazda nowa kupilem dzisiaj medievala 2 tez zle chodzi nawet nieustawilem grafiki na maxa a przy bitwe gra zwolnia do 10 klatek przy zaledwie 2 tysiecy zloniezach liczoc armie wroga kolega ma 2 razy slabszego komputer i mu lepiej wszystko smiga prosze pomuszcie mi prosze cos musi byc nie tak to niemozliwe zeby mi tak gry chodziły błagam pomuszcie mi bo niemoge w nic pograc bez sciec a mam windows xp i wszystkei sterowniki najnowsze do karty do procka prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:15, devilll napisał:

Ludzie pomuszcie mi cos jest nie tak kupiłem nowy komputer amd athlon 3800 x2 2gb ram i karte
geforca 8800 gts i niewiem co sie dzieje kazda gra mi sie przycina gothic 3 oblivion no kazda
nowa kupilem dzisiaj medievala 2 tez zle chodzi nawet nieustawilem grafiki na maxa a przy bitwe
gra zwolnia do 10 klatek przy zaledwie 2 tysiecy zloniezach liczoc armie wroga kolega ma 2
razy slabszego komputer i mu lepiej wszystko smiga prosze pomuszcie mi prosze cos musi byc
nie tak to niemozliwe zeby mi tak gry chodziły błagam pomuszcie mi bo niemoge w nic pograc
bez sciec a mam windows xp i wszystkei sterowniki najnowsze do karty do procka prosze pomocy


a jaki zasilacz??? komp sie nieprzegrzewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko jest ok pomuszcie mi bo sam dosc meczenia sie z grami przciesz ten medeival 2 chodzi lepiej ludziom z 2 razy gorszym kompie kolega ma athlona 3000+ geforca 7600 gti 1gb i mu smiga na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:21, devilll napisał:

nie wszystko jest ok pomuszcie mi bo sam dosc meczenia sie z grami przciesz ten medeival
2 chodzi lepiej ludziom z 2 razy gorszym kompie kolega ma athlona 3000+ geforca 7600 gti 1gb
i mu smiga na maxa


Może dysk nawala? Albo karta graficzna może jest uszkodzona? Idź do sklepu w którym kupiłeś o poproś ich o pomoc, łatwiej będzie to rozwiązać. Może być też tak, że masz zasilacz jakiś słabszy, jakiej jest firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem 2 razy twierdzą ze jak bedzie dx 10 i bede mial windowsa vista wszystko powino byc ok podobno karty 8800 zle chodzi na dx 9 i xp bo sa pod vista i dx10 ale wotpie w to co muwio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś kompetentny, ale nie z serwisu zaglądał do środka komputera i sprawdzał, czy na pewno masz takie podzespoły za jakie zapłaciłeś? Bo jeśli twierdzą, że karty 8800 źle chodzą na DX9, to coś mi się wydaje, że Cię zrobili w balona już przy zakupie komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:57, devilll napisał:

to co ja mam zrobic bo to niemozliwe zeby na takim kompie gry tak chodziły


Najlepiej gdybyś wpadł do mnie z kompem. :)

Ściągnij program Everest i odczytaj wszystkie dane dotyczące nazwy - karty graficznej, procesora, ramu itd. Może Everest wykryje jakieś nieścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:57, devilll napisał:

to co ja mam zrobic bo to niemozliwe zeby na takim kompie gry tak chodziły

Sprawdzić czy goście nie zrobili ciebie w balona. Znajdź jakąś osobę,albo idź do innego serwisu i niech ci sprawdzą czy naprawdę masz w komputerze taki sprzęt, za jaki zapłaciłeś.

Te pi@$#%# o tym że karta Gf8800 źle chodzi pod DX9 i Windows Xp nie przekonuje mnie do uczciwości ludzi u których kupiłeś komputer. Zwyczajna bujda, i tyle,gry powinny ci bez problemu chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:05, Galadin napisał:

> Witam. Wczoraj po dostaniu karty graficznej GF 7900 GS i zasilazcza Amacrox Warrior 400
W wszystko
> było dobrze do dzisiaj. Gry mi się zawieszają po chwili grania tak że musze restartowac
komputer
> i nie mogę wgrać innych sterowników bo wyskakuje mi taki bład jak na obrazku, chciałem
wgrac
> 93.71 bo na innym forum wszyscy
> pisali że są dobre. Proszę o pomoc

Usuń wszystkie sterowniki, Windowsowe i NVIDII, usuń w ogóle kartę z kompa, zresetuj, zainstaluj
stery NVIDII - powinno pomóc.


A mógłbyś mi powiedzieć ktore to Windowsowe?? z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam karte Radeon X1950PRO i gdy ściągnąłem nowe sterowniki i je zainstalowalem to po restarcie kompa juz się windows nie chce włączac. Musiałem dopiero odpalic go w trybie z ostatnimi dobrymi ustawieniami czyli bez nowych sterów. Moze ktos mi pomóc?? Chciałem zainstalowac stery 7.6 bo mam 7.1
Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrzecie mi doradzić jaki wentylator kupić do GeForce FX 5600. Moja karta nie należy już do najmłodszych i ostatnio z wentylatorem mam problem, na szczęście znam się trochę na tych rzeczach więc podtrzymuje go przy życiu, ale długo i tak nie wytrzyma. Znalazłem parę wentylatorów na Allegro, ale z racji tego że nie mam tam konta, ani konta w banku, a ludzie sobie zazwyczaj życzą płacić przelewem, no... Nie mam co tam “szukać” Mogli byście mi podać jakieś stronki z nimi, tak do 30zł. Był bym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona2500+ 1GB ramu i chce kupic karte grafiki ale niewiem kturą wybrac
1.GeForce 7600GT Gainward Bliss 256MB TV & DVI (AGPx8)
2.GeForce 7800GS Gainward Bliss 256MB TV/DVI (AGPx8) GoldenSample

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować