Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dlaczego? Test wydaje sie rzeczowy i szczegolowy, karta przetestowana na kilkunastu nowych grach, w przeroznych ustawieniach grafiki... Co Ci tu nei pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:51, dawidos170 napisał:

>/.../ > Skoro się wyjaśniła co to za super gazeta to lepiej nie przytaczaj jej testów. Bo się
zrobili zieloni.

I czego się denerwujesz? Że ktoś preferuje nVidię? Jego wolna wola, ja sobie zamówiłem Radeona 3870 x2, tylko Penryn E 8500 dojdzie, to bedę miał nowego kompa. Wtedy mogę z Wami pogadać!
Raz na wozie, raz pod wozem, to możnaby powiedzieć o rywalizacj ATI z nVidią... jak ktoś trochę poczeka, to nVidia wyjdzie na prowadzenie, jak poczeka troche dłużej, to znowu będzie Radeon i tak w koło Macieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:54, fifomaniak napisał:

Dlaczego? Test wydaje sie rzeczowy i szczegolowy, karta przetestowana na kilkunastu nowych
grach, w przeroznych ustawieniach grafiki... Co Ci tu nei pasuje?


Bo egielda zalatuje ostatnio zielonymi. Jak wierzysz im,że 3870 ma 20 fpsów w 1024*768 i nie da się porządnie grać a jest AA wyłączone to opieraj się na nich. Dla mnie ten test z Crysisa jest do wytarcia dupy tylko i wyłącznie. Bo ma m gorszego 3850 a gram na maks detalach jakie pozwala DX9 włączyć i mam ponad 30 w tej rozdzielczości. Nawiasem gram na 1280*1024 płynnie. W full bez AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:57, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../

KM tu nie chodzi o to co kto lubi a obiektywność. To jest strona internetowa i testy powinny być obiektywne a nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec panowie udalo sie. EVGA 8800GTX KO ACS3 juz drugi model przegrzal sie ale na moje szczescie serwis zaproponowal zwrot kasy. I tak 2250 trafilo spowrotem na moje konto i opczekuje na 9800GX2. Lepiej nie moglo byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:00, MLODY2K6 napisał:

No wiec panowie udalo sie. EVGA 8800GTX KO ACS3 juz drugi model przegrzal sie ale na
moje szczescie serwis zaproponowal zwrot kasy. I tak 2250 trafilo spowrotem na moje konto
i opczekuje na 9800GX2. Lepiej nie moglo byc :D


Farciarz :P BTW - chłodzenie aż tak skopane,że się przegrzała druga karta czy Ty katowałeś :> a potem def zegary i się spaliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:10, Speed 7 napisał:

Mam Gigabyte GeForce 7600 GT jeśli dołożę drugą taką samą kartę to Gothic 3 będzie przycinać?



Mi na minimalnych nie przycinal a mialem wtedy GeForce FX 5200 wiec na 7600 GT powinno ci bez problemu na srednich isc chyba ze reszta kompa nie jest za dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:07, fifomaniak napisał:

A masz wlaczone filtrowanie anizotropowe x 16 jak tam? /.../

Mniej więcej 5 lat temu, jak kupowałem sobie monitor LCD Eizo, to wybrałem 16". Specjalnie po to, żeby nie zwracać większej uwagi na filtrowanie anizotropowe i antyaliasing. Bo to, ze na ostrych krawędziach będą ząbki, to mi wisiało... a na 16" mniej było widoczne, niż na 17". I nie żałuję...
Bez filtrowania anizotropowego i bez antyaliasingu można się spokojnie obejść a obraz i tak jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc
Pierwsza zaczela smiecic i w listopadzie i wymienili mi na ja nowa. nowa przyszla i po 3 miechach zaczelo sie to samo. Poszla do serwisu i nagle stwierdzili ze pod zlaczem SLI jest ukruszony kawałek ferytu i nie chcieli tego przyjac. Japoiwedzialem ze jest to juz druga taka karta i zycze sobie ja wyslac do EVGA do niemiec. I tak dzisiaj nadeszla odpowiedz ze EVGA uznala gwarancje i serwis ma mi dac nowa. Niestety na serwisie nie mieli takiego samego modelu wiec zobili korkete. Fart niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nei o to biega tylko o liczbe FPS-ow, bo on sie czepia ze test jest do d**y, bo na radku HD3850 ma wiecej duzo FPSow niz oni tam na 3870. A filtrowanie duzo by zmienilo jesli o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie wina RAMU bo mam tylko 1 GB.Płyta główna moja to P5N32-E SLI ASUS- procesor Intel Core 2 Duo 6300 1.86 GHz więc co może być że tnie?Rzeczywiście RAMU?
Apropo:przycięcia nie są ażtak duże-ale są ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie GeForce 6600 ile mam mb 128 czy 256??Bo nie jestem pewien ale sa 2 wersje to jak jest w koncu??prosze o szybka odp


ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:23, Speed 7 napisał:

No to pewnie wina RAMU bo mam tylko 1 GB.Płyta główna moja to P5N32-E SLI ASUS- procesor
Intel Core 2 Duo 6300 1.86 GHz więc co może być że tnie?Rzeczywiście RAMU?
Apropo:przycięcia nie są ażtak duże-ale są ..



kompa masz dobrego ale prawda jest taka ze Gothic 3 dobrze sie czuje przy 1,5 giga albo nawet 2 giga wiec to moze byc powod a na jakich detalach i rozdzielczosci grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sam u siebie z anizotropowym filtrowaniem to pogadamy o rzeczowosci testu (tak btw. to glupia ta nazwa jest, az przez gardlo i rece jak pisze mi przejsc nie chce niepoprawna sie wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:45, dawidos170 napisał:

> powiem wam że ten Radeon przy Crysis normalnie wypada
> z gry była

Daruj. Najpierw powiedz jaki radeon i jaka gazeta a potem możemy porozmawiać o takich
poglądach.


Gazeta napisałem Tygodnik komputerowy.

Zdjęcie/

20080225173415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować