Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Masz dwa wyjścia. Dwa sticki przy wózku na Badwater i przelecieć aż do pierwszego "CP", lub trudniejsze: stick, spacj+kucasz i wysadzasz w ostatnim możliwym momencie wysadzenia. Pamiętaj, by wysadzić się i wyskoczyć z crouchem równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ten achiev z skokiem u demo też jest zbugowany. U mnie po strzeleniu sobie pod nogi zwykłych granatów i po ich wybuchu zaliczyło achiev (a przesunąłem się o 2-3 metry)... Było to bodajże na 1szym respie w badlands. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 02:36, Numenpl napisał:

ciekawi mnie ilu forumowiczom udało się zdobyć Crockets are such B.s.??

Drógi! Tesh mam!EDYTA:!!!!!!!!!!!!!!!!111111oneoneeleven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 11:28, Mateuszencjowaty napisał:

> ciekawi mnie ilu forumowiczom udało się zdobyć Crockets are such B.s.??

CzWaRty!!!!!jedenjedenstojedenaściestojedenaście

Ja też mam. Przypadkowo wbiło

ale losowy achiev czy wykonany bo ja miałem zeszłej nocy farta 2xDH bez wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 20:34, Kirabaxior napisał:

Masz dwa wyjścia. Dwa sticki przy wózku na Badwater i przelecieć aż do pierwszego "CP",
lub trudniejsze: stick, spacj+kucasz i wysadzasz w ostatnim możliwym momencie wysadzenia.
Pamiętaj, by wysadzić się i wyskoczyć z crouchem równocześnie.


Zaliczyłem :P O dziwo jak walnąłem dwa sticki to zaliczyło, chociaż poleciałem na taką samą odległość jak z jednym stickiem xD Ale cóż, zbugowane są te achievy, a zwłaszcza z Equalizerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę na headcrabie, chwilkę bo cały czas mój "wspaniały" internet grać mi nie dawał(grając spyem wszyscy skakali mi to w lewo, to w prawo, weź tu traw kogoś :O), ale już teraz widać że jest o wiele lepiej niż na reszcie polskich serwerów. Jak tylko mój net się uspokoi i pozwoli mi normalnie grać, bez lagów, chętnie będę tam grał :) Ech, co z tym moim netem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 13:38, plada napisał:

POTWIERDZAM! Mam dowód!


Haha, chciałem sprawdzić staty, ale zamalowałeś :P A ja tam imbowałem Engiem! xD Dobra, jestem po przerwie na śniadanie, wracam do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 13:50, Outlander-pro napisał:

Haha, chciałem sprawdzić staty, ale zamalowałeś :P A ja tam imbowałem Engiem! xD Dobra,
jestem po przerwie na śniadanie, wracam do gry :P

Powiem tylko, że były cieniusie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie kreski ważniejsze od statów? :P Ale nie no serio, tutaj ping "w trakcie" rośnięcia. Potem dostałem 15 warnów i kick ;/ Mam nadzieję, że po feriach dzieci neo przestaną ściągać z rapidszera to swoje filmy i dadzą mi grać(mam lan, kablówkę, jeden serwer na kilkanaście/dziesiąt rodzin ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:39, Kirabaxior napisał:

Dwie kreski ważniejsze od statów? :P Ale nie no serio, tutaj ping "w trakcie" rośnięcia.
Potem dostałem 15 warnów i kick ;/ Mam nadzieję, że po feriach dzieci neo przestaną ściągać
z rapidszera to swoje filmy i dadzą mi grać(mam lan, kablówkę, jeden serwer na kilkanaście/dziesiąt
rodzin ;/)


No to jak masz taką sytuacje to napisz do admina żeby porobił rezerwacje max spped dla konkretnych IP, a jak nie to niech porobi limity ściągania. Nie może być tak że skoro płacicie tyle samo za net oni mogą ciebie blokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:39, Kirabaxior napisał:

Dwie kreski ważniejsze od statów? :P

Staty byłyby ważniejsze, gdyby to były staty pokroju 30/2 ;) A tak to nie ma się czym chwalić, co więcej, Twoja obecność na hc.pl to historyczne wydarzenie! Kiedyś usiądę przy kominku i będę opowiadać swym dzieciom, jak to
Kirabax,- zagrał na hc.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetną grę dzisiaj miałem - Hejwim (Medic za mną) byłem jak najcięższa wieżyczka Enginnera. Soldem zdobyłem bazookę Director Hit (nie wiem czy tak to się pisze). To ta dla tych, którzy trafiają w cel. I nowy miotacz ognia dla Pyro. Nie wiem, jak się nazywa, bo zapomniałem, ma koniec lufy w kształcie głowy wężopodobnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować