Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2010 o 14:24, Bezi_113 napisał:

No ale, jak już z takim normalnym respem to ludzie rzadziej wychodzą, bo są bardziej
ostrożni, i nie giną, bo właśnie się tak nie rozpędzają jak na fasterze.

Nie temu bo są bardziej ostrożni, a po prostu respawn trwa - powiedzmy - 10 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem, że nawet dłuższy respawn jest jeszcze bardziej lepsiejszy, bo jak się tak poogląda trochę innych graczy, można trochę taktyki podpatrzeć i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Ja tam taktyk się uczyłem oglądając filmiki na YT :P Zresztą, tak szczerze to grając na normalnym respem wcale nie jestem ostrożniejszy - jestem sobą po prostu, bo gdybym był ostrożniejszy, to zamiast bronić właśnie przejmowanego last pointa uciekłbym od razu na spawnpointa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:13, Ezio napisał:

Słyszeliście? Będą figurki z TF2, HL2 i L4D!
Link do newsa CDA:
http://www.cdaction.pl/news-12399/figurki-postaci-z-team-fortress-2-i-innych-gier-valve-juz-niedlugo-w-limitowanej-sprzedazy.html
I strona z informacją:
https://www.gamingheads.com/
PS Jeśli tylko będzie dobra cena - u mnie wyląduje Alyx na biurku:)

Jak cena będzie niska - kupuję wszystkie 9 postaci z TF`a 2. Jak będzie wysoka, to na pewno muszę mieć Solda, Pyra z glutkiem, Heaviego, i może jeszcze Scouta albo Spy`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:57, konio1073 napisał:

Jak cena będzie niska - kupuję wszystkie 9 postaci z TF`a 2. Jak będzie wysoka, to na
pewno muszę mieć Solda, Pyra z glutkiem, Heaviego, i może jeszcze Scouta albo Spy`a.

Więc tak... jest to limitowana seria, więc zwiększa to tym samym cenę. Tak samo poczta lotnicza (jeśli się nie mylę, firma zza oceanu?) i opłata za cła. Imho wyjdzie w przeliczeniu jakieś 300 zł. Do tego nie ma jeszcze pewności, czy będą wysyłać przesyłki międzykontynentalne.
Więc nie napalajcie się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 19:46, plada napisał:

> Jak cena będzie niska - kupuję wszystkie 9 postaci z TF`a 2. Jak będzie wysoka,
to na
> pewno muszę mieć Solda, Pyra z glutkiem, Heaviego, i może jeszcze Scouta albo Spy`a.

Więc tak... jest to limitowana seria, więc zwiększa to tym samym cenę. Tak samo poczta
lotnicza (jeśli się nie mylę, firma zza oceanu?) i opłata za cła. Imho wyjdzie w przeliczeniu
jakieś 300 zł. Do tego nie ma jeszcze pewności, czy będą wysyłać przesyłki międzykontynentalne.
Więc nie napalajcie się tak :)

Przesyłki międzykontynetnalne będą, a to sprawi, że cena tych ULTRAHIPERTURBOLIMITOWANYCH figurek będzie niezbyt niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 19:46, plada napisał:

> Jak cena będzie niska - kupuję wszystkie 9 postaci z TF`a 2. Jak będzie wysoka,
to na
> pewno muszę mieć Solda, Pyra z glutkiem, Heaviego, i może jeszcze Scouta albo Spy`a.

Więc tak... jest to limitowana seria, więc zwiększa to tym samym cenę. Tak samo poczta
lotnicza (jeśli się nie mylę, firma zza oceanu?) i opłata za cła. Imho wyjdzie w przeliczeniu
jakieś 300 zł. Do tego nie ma jeszcze pewności, czy będą wysyłać przesyłki międzykontynentalne.
Więc nie napalajcie się tak :)

Cóż..... Ale jedną muszę mieć, nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 19:46, plada napisał:

Więc tak... jest to limitowana seria, więc zwiększa to tym samym cenę. Tak samo poczta
lotnicza (jeśli się nie mylę, firma zza oceanu?) i opłata za cła. Imho wyjdzie w przeliczeniu
jakieś 300 zł. Do tego nie ma jeszcze pewności, czy będą wysyłać przesyłki międzykontynentalne.
Więc nie napalajcie się tak :)

Jak dla mnie cena takiej 30centymetrowej figurki będzie wynosić około 200 zł (~50 euro). Doliczmy do tego koszty przesyłki czyli jakieś kolejne 50zł oraz cło+wat. Grubo ponad 300zł będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 12:39, luzac napisał:

Ale za to jaki rispekt na dzielni. ;)

W jego przypadku respekt na saginsie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to bym sobie chyba najszybciej figurkę czerwonego szpiega kupił (i jeszcze pewnie jakieś figurki z HL2) :) ale cena figurki będzie pewnie odstraszająca.

PS
wam też tak dziwnie ostatnio laguje tf2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 15:01, Gregario napisał:

wam też tak dziwnie ostatnio laguje tf2?

Na headcrabie wszyscy klną na lagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 18:55, Magok napisał:

Strzelam, że taki Heavy będzie za 80zł.

Wątpię aby było tak tanio. Figurki są bardzo szczegółowe i wiernie oddane. O wiele lepsza robta niż te co wsadzają nam do edycji kolekcjonerskich gier. Ja stawiam cenę około 170zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 15:14, Dared00 napisał:

Na headcrabie wszyscy klną na lagi ;)

wiesz ja mam dobre łącze ale od jakiegoś czasu obojętnie na jakim serwerze bym nie grał czy to w tf2 czy css to co jakiś czas łapię laga albo coś co wygląda jak lag bo gra zwalnia i nie da się grać. a po chwili znowu jest normalnie. i po paru takich lagach jak się gra dłużej od razu przechodzi chęć do gry :/ nie wiem czy to się u mnie pojawiło z nową wersją steama czy trochę wcześniej ale normalnie grać się przez to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał Scouta :C
Zresztą nawet widziałem figurki na gogle grafika, ale to raczej nie było to, pewnie ktoś sam ulepił.
Ale wydawały się całkiem wiarygodne, mimo to, wątpie, że to były te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować