Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 20:28, czaja24 napisał:

a może by tak wprowadzić ranking serwerów itp. które najciekawsze, najniższe pingi, najciekawsi
gracze, stałe mapy czy mapy zmienne, może dzięki temu by się grupa gram.pl na steamie
częściej na serwerach spotykała

By zagrać ze znajomym wystarczy jeden klik. To nie potrzebne.
Nowy avek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytycznym okiem:
-pierwszy spot jest na tyle "popularny", że na połowie serwerów jest zabroniony jako exploit i sypią się za niego kicki
-drugi spot nie jest zły, ale po co komu Dispenser? Tam się wskakuje z mostu --> krata ściekowa --> tunel (większość klas może się tam tak dostać), to naprawdę spory błąd i wielu engich nie zdaje sobie z tego sprawy
-ominąłeś najważniejszy spot na etapie pierwszym - górny domek, dobrze postawiony sg w oknie chroni go sprzed przeciwników wchodzących schodami i jednocześnie chroni platformę z poprzedniego spotu. Bardzo trudno go zdjąć.
-do tego jest jeszcze sztuczka z dispenser jump w okolicach środka planszy (pod domkiem, koło dużego healthpacka), gdzie można zbudować tele i zbudować sg za zamknięta bramą.
-cały drugi etap nie ma nic szczególnego, po jednej potyczce można poznać wszystkie spoty od razu. Pominięty spot w domku - sg wyglądający z okna na stojący wózek, bardzo uciążliwy.
-dopiero na trzecim etapie pokazałeś kilka lepszych sg, ten w pierwszej części (dispenser jump) akurat jest słaby, bo pierwszy uber na starcie go rozwali, ale już te po drugim/trzecim punkcie są lepsze i ładnie chronią/są trudne do trafienia. Dodałbym do tego sg w tunalu poniżej (gdzie spadają atakujący, by dostać się z boku respawnu), dobre działko praktycznie wyłącza ten kierunek ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2008 o 11:24, MateoKiszlo napisał:


Dla mnie dalej mogą robić za mięso armatnie ^^


ja też nie będę narzekał :] ale z drugiej strony co to za frajda grać z botami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę dodać Taga(spraya) do TF2, ale nie mogę. Język steam mam ustawiony na angielski. Gdy wstawiam już dobry plik, z dobrą rozdzielczością, formatem, okazuje się, że "This file is incorrupt" Co mam zrobić?!
Odszukałem wiele fajnych tagów. Bierzcie:
Edit: Jakies pliki .vtf znalazlem. Czyzby trza było je wgrać do folderu materials itd.?

20081030195724

20081030195912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D:\Valve\Steam\steamapps\nazwa_konta\team fortress 2\tf\materials\VGUI\logos

Ja tutaj mam spraye (w formacie .vtf i .vmt) i działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 21:19, DragonLord napisał:

D:\Valve\Steam\steamapps\nazwa_konta\team fortress 2\tf\materials\VGUI\logos

Ja tutaj mam spraye (w formacie .vtf i .vmt) i działają.

A potem po prostu mam wybierać z listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:22, master962 napisał:

byłbym ogromnie wdzięczny jeśli jakiś dobry człowiek podał mi IP polskich serwerów TF2
bo jak na razie znalazłem tylko neostradę


Więc jest jeszcze FPS- Arena, ale mają małe problemy techniczne. Serwer ma się pojawić w ciągu 48 godzin ;). Muszę przyznać, że jest zdecydowanie lepszy od neostrady ;). Nie pozostaje nam nic innego jak czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wydawało mi się że jakoś więcej miałem polskich serwerów ale może się wykruszyły :) jak serwer będzie działać mogłabyś podać jego IP? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:00, iwan san napisał:

słuchajcie weście mi powiedzcie jak ustawić w tf2 język polski


Ustaw w steam w opcjach język Polski spowoduje to zmianę języka na polski w TF2. Osobiście jednak nie polecam tego dlatego ,że w niektórych miejscach wyrazy wychodzą po za okienka chyba ,że to naprawili (ja przestawiłem język w steam na angielski w dzień 2 po zakupie orange box a to było tak z tydzień po premierze w zeszłym roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 16:28, master962 napisał:

a wydawało mi się że jakoś więcej miałem polskich serwerów ale może się wykruszyły :)
jak serwer będzie działać mogłabyś podać jego IP? :)



Serwer już jest i sprawuje się bardzo dobrze ;). Oto ID FPS-arena: 91.204.160.65:27050
Życzę miłej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować