Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2010 o 19:33, Ostrowiak napisał:

U kiddin. Czapka Saxtona jest na cały rok, crafci się ją z 9 czapek klas. Inne czapki
halloweenowe też są na cały rok, poza głową Horsemanna.

Wszystkie czapki zostają w plecaku, ale nie wszystkie będzie można nosić po evencie. Czyli wszystkie mają w opisie Holidey restriction- Halloween a wszystkie które tego opisu nie mają można nosić ciągle i zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak poradzić sobie z problemem o którym wcześniej pisałem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27959&pid=5440 ? najprościej byłoby ściągnąć grę jeszcze raz ale pojawia się komunikat że serwery steama są zajęte i proszę spróbować później. tylko że później event się może skończyć i czapeczki przejdą mi koło nosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 pytanka, co trzeba zrobić na Mann Manor gdy wyświetla się napis" Jesteś nim kliknij na przeciwniku... "czy coś takiego bo zaraz po pojawieniu się tego napisu ginę od tego bossa.
I po drugie, grałem właśnie na Mann Manor i były 2 dziwne sytuacje, raz po dachu jednego z budynków latał żołnierz i strzelał hurtowo we wszystkie strony, wygladało to tak jakby jednocześnie pieć albo więcej rakiet wysyłał, a druga sytuacja wyglądała podobnie ale tym razem rakiety wylatywały z kilku dispenserów ustawionych kolo siębie, czy to jakieś cheaty czy co?
A co do samego update''a jak na razie nie mam zbyt dobrego zdania, głównie z powodu kilku GB które musiałem ściągać zaraz po jego wyjściu(nie wiem błąd czy co to było) ale sama plansza też jakaś taka nijaka, achievki w zasadzie tylko wokół bossa i w sumie niezbyt ciekawe, czas chyba wrócić na Harvesta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 20:25, darkwind21 napisał:

Mam takie 2 pytanka, co trzeba zrobić na Mann Manor gdy wyświetla się napis" Jesteś nim
kliknij na przeciwniku... "czy coś takiego bo zaraz po pojawieniu się tego napisu ginę
od tego bossa.


Gdy zostajesz "nim" automatycznie stajesz się celem nadrzędnym dla Silasa. Gdy przyłożysz komuś z melee, on staje się "nim".

Dnia 30.10.2010 o 20:25, darkwind21 napisał:

I po drugie, grałem właśnie na Mann Manor i były 2 dziwne sytuacje, raz po dachu jednego
z budynków latał żołnierz i strzelał hurtowo we wszystkie strony, wygladało to tak jakby
jednocześnie pieć albo więcej rakiet wysyłał, a druga sytuacja wyglądała podobnie ale
tym razem rakiety wylatywały z kilku dispenserów ustawionych kolo siębie, czy to jakieś
cheaty czy co?


Cheaty, cóż by innego?

Dnia 30.10.2010 o 20:25, darkwind21 napisał:

A co do samego update''a jak na razie nie mam zbyt dobrego zdania głównie z powodu kilku
GB które musiałem ściągać zaraz po jego wyjściu(nie wiem błąd czy co to było) ale sama
plansza też jakaś taka nijaka, achievki w zasadzie tylko wokół bossa i w sumie niezbyt
ciekawe, czas chyba wrócić na Harvesta:)


Ja uwielbiam ten update. Liczę na to, że w przyszłości pojawi się więcej takich mapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 20:28, luzac napisał:

Cheaty, cóż by innego?


Sam jesteś cheaty. Pewnie gość wszedł na saigns.de czy jakiś inny premium serwer.

Dnia 30.10.2010 o 20:28, luzac napisał:

Ja uwielbiam ten update. Liczę na to, że w przyszłości pojawi się więcej takich mapek.

Jak ci się podobał taki boss, to polecam mod z Saxton Halem. Jeden gracz gra nim i ma z 9000 hp, a reszta próbuje go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że tak jak pisałem steam wyświetla komunikat że serwery są zajęte i proszę spróbować później. tak więc nie mogę rozpocząć ściągania gry. coś czuję że ten event przejdzie mi koło nosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmienić nawet na Japonię, Chiny czy co ci tam jeszcze przyjdzie do głowy, to jednak ciągle będziesz musiał płacić w euro. Ja mam kraj ustawiony na USA, region ściągania podajże Japonia i wciąż mam euro w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi: Na moich wszystkich hallowenowych maskach pisze,że można je będzie je używać tylko do hallowen. To znaczy,że jutro już ich nie będzie w moim plecaku czy będą w moim plecaku ale nie będe mógł ich używać? Lepiej zostawić te maski czy przetopić na saxston hale''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:50, bobobo napisał:

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi: Na moich wszystkich hallowenowych maskach pisze,że można
je będzie je używać tylko do hallowen.

Do końca eventu, czyli AFAIK 8.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:59, Dared00 napisał:

> Potrzebuję szybkiej odpowiedzi: Na moich wszystkich hallowenowych maskach pisze,że
można
> je będzie je używać tylko do hallowen.
Do końca eventu, czyli AFAIK 8.11.


A po 8.11 co się stanie z maskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:25, bobobo napisał:

> > Potrzebuję szybkiej odpowiedzi: Na moich wszystkich hallowenowych maskach pisze,że

> można
> > je będzie je używać tylko do hallowen.
> Do końca eventu, czyli AFAIK 8.11.

A po 8.11 co się stanie z maskami?

zostaną w plecaku, ale będą nie do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2010 o 23:38, YoRRu napisał:

zostaną w plecaku, ale będą nie do użytku.


Czyli po 8.11 będę mógł je przetopić na saxston hale''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:42, bobobo napisał:


> zostaną w plecaku, ale będą nie do użytku.

Czyli po 8.11 będę mógł je przetopić na saxston hale''a?

raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:42, bobobo napisał:


> zostaną w plecaku, ale będą nie do użytku.

Czyli po 8.11 będę mógł je przetopić na saxston hale''a?

Chyba tak, ale acziw nie wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:52, kuba9876543210 napisał:

Z ciekawosci zobaczylem poszukalem sobie roznic miedzy TF 2 na PC, a PS3 i Xbox 360 ;]


http://wiki.teamfortress.com/wiki/Differences_between_platforms


Lol konsolowcy nie mają czapek i praktycznie updatów. PC rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować