Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 14:56, morthi napisał:

ehh :) pewnie wiec pozostanie mi zakup zachodniego wydania i wesolego oczekiwania kiedy
to kb pojawi sie w polsce...


Chyba, że weźmiemy pod uwagę, że oficjalnej daty premiery jeszcze nie ma (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo;)). Więc kto wie, czy i światowa premiera nie będzie dopiero po wakacjach... Jeśli jednak nie - również biorę od sąsiadów (bliższych bądź dalszych);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:59, morthi napisał:

no jak nie ma oficjalnej premiery jak jest :P

25 kwietnia stoi jak wol :P


To jest dla wersji rosyjskiej. A podano gdzieś datę premiery dla anglojęzycznej wersji gry (bo na razie figuruje 31 października)?
Właśnie rozmowy 1C z zachodnimi dystrybutorami mogą być przyczyną opóźnień światowej premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 16:59, morthi napisał:

no jak nie ma oficjalnej premiery jak jest :P
25 kwietnia stoi jak wol :P


Hehe:) Dobrze wiesz, że te hieroglify niewiele mi mówią;) Ośmielę się jednak wątpić w ten 25 kwietnia. Wiele może za tym przemawiać czwarty post w tym temacie: http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=3030
Nie trzeba dodawać, że od tego czasu (a było to całkiem niedawno) żadne oficjalne informacje się nie pojawiły.
31 październik również można w takim układzie wsadzić między bajki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:21, Sheltem napisał:

To jest dla wersji rosyjskiej. A podano gdzieś datę premiery dla anglojęzycznej wersji
gry (bo na razie figuruje 31 października)?
Właśnie rozmowy 1C z zachodnimi dystrybutorami mogą być przyczyną opóźnień światowej
premiery gry.


A możesz mi wyjaśnić czemu Rosji uważasz, że nie leży na świecie? Bo labo ja jestem głupi albo nie rozumiem pojęcia premiera światowa. Że niby jak światowa to musi być po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 12:16, morthi napisał:

spoko spoko :) w maju ma wyjsc demko wiec bedziemy mieli szanse zapoznac sie z gra bez
krzakow :D (mam nadzieje)


Ha, widzisz - skoro demko ma być w maju, to kwietniowa data premiery leży i kwiczy:P Swoją drogą bardzo chętnie zagram w demo - z ciekawości jak KB będzie wyglądało w akcji aż mnie ściska tu i ówdzie;) Demo może w pewnym stopniu osłodzić oczekiwanie na pełna wersję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:36, Nufiko napisał:

A możesz mi wyjaśnić czemu Rosji uważasz, że nie leży na świecie? Bo labo ja jestem głupi
albo nie rozumiem pojęcia premiera światowa. Że niby jak światowa to musi być po angielsku?


Premiera światowa - ukazanie się gry w więcej niż jednym kraju lub regionie (np. poza Rosją i krajami gdzie dystrybucją zajmuje się firma 1C). Innymi słowy - jak to wyda Atari (czy inny zachodni wydawca), to wtedy można mówić o światowej premierze, a nie regionalnej.
Takie jest moje zdanie.

BTW - dzisiejsza nowina:
King''s Bounty belongs to the category of games where dialogues and the whole story line play a major role. There is also quite a number of jokes in dialogues. All of this together makes a lot of text and localization is one of the most tough points here. This is the reason why it will take several months before the game is released outside of Russia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według informacji z Kompana od Cenegi King''s Bounty The Legend pojawi się w Polsce w październiku tego roku w pełnej ;/ polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne dobre wiesci - wkrotce ma pokazac sie demko - wazyc bedzie ok 500 mb, a zawierac ma dwie lokacje i podziemia - ok 2-3 godzin gry pelnej wrazen ;) http://kb.heroes-centrum.com/kb/hlavna/i_novinky.html#1

juz wiadomo o pierwszym patchu ktory doda funkcje autoupdate - ciekawe... heroes v czy stalker tez w 1 patchu "otrzymali" autoupdate...

na tej stronie znajduje sie obszerna recenzja - http://www.crpg.ru/sections.php?op=viewarticle&artid=2287 (po rosyjsku, warto zapoznac sie z galeria :) )

coz... pozostaje czekac i zalowac ze gra dopiero za kilka miesiecy pojawi sie na "zachodnim" rynku

20080423081915

20080423081929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 08:21, morthi napisał:

coz... pozostaje czekac i zalowac ze gra dopiero za kilka miesiecy pojawi sie na "zachodnim"
rynku


Zawsze można rozpocząć też intensywny kurs języka rosyjskiego, łącząc w ten sposób przyjemne z pożytecznym;)

Co do dema czekam z niecierpliwością i nadzieją, że ono jednak będzie w wersji EN...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byleby tylko się na zachodzie taka pojawiła wtedy nie będę narzekał;) Mogliby tylko płytkę dać do jakiegoś ładnego digipacka, a nie do zwykłego plastikowego pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna recenzja - http://kb.heroes-centrum.com/obr/pcg/pcg-kb.jpg

demko, ktore mialo byc w maju spadlo na blizej nieokreslony termin :/

pojawil sie patch 1.2 (zawiera w sobie poprawke 1.1 i wazy 21 mb), a juz niebawem pojawic sie ma patch 1.3...
gra dopiero co wyszla a juz 3 poprawki? mam nadzieje ze wersja "europejska" ;) bedzie pozbawiona tych wszystkich bledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:04, morthi napisał:

i jeszcze jedna fotka edycji kolekcjonerskiej


A ja mam takie pytanie ty kupiłeś już King''s Bounty, że zarzucasz tymi zdjęciami a jak tak to ile to Ciebie kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :( nie kupilem... az tak dobry z rosyjskiego to nie jestem... choc przyznam sie ze im wiecej czytam recenzji i opinii o grze tym wieksza mam ochote jednak sobie ta gre zakupic i grac ze slownikiem :)

sama gra nie jest specjalnie droga 420 rubli + 100 za wysylke co daje nam 520 rubli czyli jakies 50 zl (plus prowizje rzecz jasna) ale to najtansze wydanie http://www.ozon.ru/context/detail/id/3833583/

kolekcjonerska kosztuje troche wiecej - 753 r http://www.ozon.ru/context/detail/id/3843758/
a edycja zwykla - 519 r http://www.ozon.ru/context/detail/id/3843369/

fotki w sieci wyszukuje :) aczkolwiek jesli KB sobie kupie to na pewno sie podziele moim wydaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście te fragmenty ścieżki dźwiękowej? Całkiem niezłe, całkiem przyjemne, tylko odnoszę wrażenie, że troszkę za spokojne... Takie nieco usypiające. Pozostaje mieć nadzieję, że pochodzą ze spokojnych fragmentów i lokacji w grze, a w czasie w walki i co bardziej "dramatycznych" momentach muzyka będzie żywsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować