Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 08:04, morthi napisał:

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Ja miło wspominam Heroes szczególnie trzecią część, a ta gra wydaje się podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę czekam bardziej niż na kolejny dodatek do HOMM5. Mam nadzieję, że tym razem rozgrywka nie będzie tak cukierkowa i że mechanika gry zadowoli wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy -grafika jest bardzo cukierkowa i bajkowa (szczegolnie to widac na drugim trailerze) a co do mechaniki... bitwy nie wygladaja na bardzo skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się gdzieś znaleźć jakieś informacje na temat wymagań (przynajmniej orientacyjnych)? To jest jedyna rzecz, która mnie martwi. Mój komp to nie rakieta, a zagrać bym chciał;)
A data premiery na zimę tego roku już chyba niestety nieaktualna - na 1cpublishing jest 2008 i to chyba bliżej nieokreślone. Zapewne na polską wersję poczekamy jeszcze dłużej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:59, morthi napisał:

niestey... nigdzie nie trafilem na wymagnia systemowe :(


Cóż, będzie trzeba poczekać. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się jakieś bardziej szczegółowe informacje. Najlepsze oczywiście byłoby demko, ale na to akurat chyba nie ma co liczyć w najbliższym czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum oficjalnym forum King''s Bounty możemy możemy znaleźć kilka fotek ze stoiska gry na IgroMir Expo 2007 (impreza miała miejsce 2-4 listopada w Moskwie) oraz trailer gry zaprezentowany na tej samej imprezie:) Screeny naprawdę interesujące, trailer właśnie zasysam;) Echhh - mogliby to wydać troszkę prędzej... ale lepiej nie - niech lepiej dopieszczą grę do najmniejszego szczegółu - wszystko wskazuje, że będzie genialna, więc szkoda byłoby gdyby efekt końcowy zepsuły jakieś niepotrzebne błędy.

http://forum.1cpublishing.eu/viewtopic.php?t=383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:49, morthi napisał:

szkoda ze ciagle nie podaja zadnych wyczerpujacych informacji :(


Przyjdzie czas i na to;) Podobno wkrótce ma zostać uruchomiona anglojęzyczna stronka poświęcona grze, a coś na niej umieścić będą musieli;) Na pewno mają znaleźć się tam informacje dotyczące wymagań gry (zawsze to coś;)), ale jestem przekonany, że dowiemy się wtedy dużo, dużo więcej:)
A trailer u mnie dalej w fazie ściągania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz - to od razu nabierzesz jeszcze wiekszego smaka na KB :) zaskoczyl mnie ten trailer bardzo pozytywnie.. nie spodziewalem sie ze az tyle pokaza ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie trailer obejrzany i... miałeś rację! Zmieniłem zdanie - nie chcę czekać - chcę Kinga natychmiast! Zapowiada się naprawdę pierwszej klasy perełka. Niewątpliwie pozycja obowiązkowa na przyszły rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź ot taka sobie. W zasadzie nic nowego się z niej nie dowiadujemy, choć poczytać miło. Zresztą i tak to nie CDP będzie wydawać KB, więc i cudów się spodziewać nie można.
A co do tematów ogólnych i innych takich - jaka to różnica w którym rozmawiamy? Forum to zawody, nie ma się co przejmować;) Nie jest to jedyna gra, która miała tematy, które zginęły gdzieś w odmętach forum, a potem rozwinęły się inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:00, Rafal G napisał:

A co do tematów ogólnych i innych takich - jaka to różnica w którym rozmawiamy? Forum to zawody,
nie ma się co przejmować;) Nie jest to jedyna gra, która miała tematy, które zginęły gdzieś
w odmętach forum, a potem rozwinęły się inne.


To szkoda że moderatorzy tak skrupulatnie usuwają nowe powtórzone tematy jednych użytkowników a stworzone przez innych pozostawiają bez echa...nie to żebym się czepiał, ale zawsze o temat ogólny był jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:05, Galadin napisał:

> A co do tematów ogólnych i innych takich - jaka to różnica w którym rozmawiamy? Forum
to zawody,
> nie ma się co przejmować;) Nie jest to jedyna gra, która miała tematy, które zginęły gdzieś

> w odmętach forum, a potem rozwinęły się inne.

To szkoda że moderatorzy tak skrupulatnie usuwają nowe powtórzone tematy jednych użytkowników
a stworzone przez innych pozostawiają bez echa...nie to żebym się czepiał, ale zawsze o temat
ogólny był jeden.


Hmm nie przypominam sobie takowych zawodów, czasami jakiś dubel nam umknie i rozwinie się lepiej niż temat założony jako pierwszy. Zdarza się. Wtedy wedle mojej szkoły zamykam temat słabiej "rozwinięty", w tym przypadku to Twój. Nie traktuj tego jako afront, ale szkoda by info słane przez Morthiego zagineło. Aha i nie myśl, że kogokolwiek faworyzuję. Coś czuję, że żaden z modów nie znajduje sie na liście ulubionych forumowiczów Morthiego :D

Co do samej gry, to przyglądam sie jej z uwagą, a gdyby jeszcze przypadkiem wyszła w Polsce w rewolucji cenowej, to zapiałbym z zachwytu :) Nowych herosów mam, podstawkę przeszedłem i tyle, dodatek jakos mnie wciągnął, na kolejny specjalnie nie czekam, choć pewnie go kupię. Mimo wszystko nie znajduje sie na mojej liście "must have". Do tej pory takie potraktowanie jakiejkolwiek części (dodatku) herosów to byłaby zbrodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:00, Rafal G napisał:

Zresztą i tak to nie CDP będzie wydawać KB, więc i cudów się spodziewać nie można.

Możesz mi uprzejmie wyjaśnić, co ma piernik do wiatraka? Czyli polski dystrybutor do naszej zapowiedzi?
EDIT: Mam nadzieję, że nie rozwinie się to w wielki offtop, ale w zaistniałej sytuacji musiałem zareagować. Sugeruję, byś odpowiedź umieścił w wątku komentującym zapowiedź, tam będzie to bardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nam ostatnio ucichło dookoła KB (bynajmniej nie chodzi mi o ten temat). Taka cisza może tylko niepokoić. Mam tylko nadzieję, że nie oznacza to, że prace nad grą po raz kolejny utknęły w martwym punkcie... Chciałoby się zagrać w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera zaliczyła obsuwę na drugi kwartał i to zdaje się, że premiera rosyjska. Czyli patrząc na dane poprzednich gier inne wersje językowe wyjdą w 3-4 a polska w przyszłym roku. Nie rozumiem dlaczego jest taka zwłoka wydania w Polsce skoro Cenega jest własnością wydawcy gry firmy 1C a tłumacze z języka rosyjskiego nie są przecież zbytnio rozchwytywani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się powoli obawiać, że na obsuwie na drugi kwartał może się nie skończyć... Od dobrych kilku miesięcy panuje cisza. Zapowiadana oficjalna strona w wersji angielskiej nie ruszyła do tej pory... Coś mi się wydaje, że o wiele bardziej prawdopodobnym terminem premiery jest kwartał czwarty lub nawet przyszły rok... Chciałbym się mylić, ale ciężko jest być optymistą w takiej obecnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze optymlizuja silnik pod dx10.1 ? albo wpadli na genialne pomysly i wciaz trwa ich implementacja? do sieci nie wyciekla zadna wersja alfa ani beta gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować