Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 22:55, Piciambeer napisał:

Panowie powiedzcie mi jak sprawdzić, jaką wersję gry ma się aktualnie zainstalowaną?
:)


W menu głównym w lewym dolnym rogu jest napisane, jaka jest bieżąca wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 22:55, Piciambeer napisał:

Panowie powiedzcie mi jak sprawdzić, jaką wersję gry ma się aktualnie zainstalowaną?
:)

plik readme w pliczkach gry/ na płycie dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:38, Rafal G napisał:

Poza tym bądź tak miły i oświeć mnie co masz na myśli przez "rewolucję"? Patch zawiera
wszystkie poprawki, które do tej pory się ukazały, więc nie bardzo rozumiem czego się
spodziewałeś.


Osobiście nie obraziłbym się za usunięcia Starforce''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale dodatek już na horyzoncie!

Tak już czytałem bardzo szybko ten dodatek będzie wydany sam się zdziwiłem ledwo gra wyszła a tu dodatek. Niezłe tempo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:00, Chester001 napisał:

czy ja mam tak tylko czy tenpath nie działa na 64 bit viscie ? :/:/

A co to? Jeśli chodzi o najnowszy path (teoria 1.65, praktyka 1.7) no mi (na legalu) chodzi wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:45, KOREKTBG napisał:

Tak już czytałem bardzo szybko ten dodatek będzie wydany sam się zdziwiłem ledwo gra
wyszła a tu dodatek. Niezłe tempo:):)


ale chyba mowimy tutaj o rosyjskiej versji, pare miesiecy po rosyjskiej premierze wyszla versja angielska, dodajmy jeszcze z miesiac, albo dwa i mamy wersje PL ;)

jesli zle mysle prosze mnie poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie tak szybko - w Rosji gra ukazała jakoś na wiosnę, więc odstęp od podstawki do pierwszego dodatku wyniesie rok:) Przynajmniej w oryginalnej wersji.
A na dodatek zapewne też będziemy musieli chwilę poczekać w porównaniu z premierą rosyjską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:47, Piciambeer napisał:

> czy ja mam tak tylko czy tenpath nie działa na 64 bit viscie ? :/:/
A co to? Jeśli chodzi o najnowszy path (teoria 1.65, praktyka 1.7) no mi (na legalu)
chodzi wszystko ok.

mam najnowsze pathe do windowsa 64 bit.. i GRE TEZ MAM LEGALNĄ no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie... Czy to normalne, że jako wojownik na 9 poziomie [niedługo 10] mam 15 pkt obrony i TYLKO 3 (TRZY!! I to z mieczem treningowym +1!) Punkty ataku?! Nie za mało? Podczas lvl-upu 2 razy miałem tylko wybór atak/dowodzenie, jednak wybierałem dowodzenie... Najpierw 140, potem 420 bodaj, więc całkiem sporo. A tak to do wyboru albo obrona, albo intelekt... :/ Może to dlatego, że rozwinąłem kilka umiejętności podstawowych w innych drzewkach? U paladyna mam podgląd jednostek (3 poziom) a u maga to co zwiększa manę i ilość zwojów (3 poziom) oraz 1 poziom "Koncentracji", "Magii ładu" i "Magii zniekształcenia" (uczę się większości zwojów 1 poziomu, bo mam od groma kryształów...)... Gra bierze to pod uwagę, czy jednak liczy się tylko obrana na początku droga i po prostu mam pecha? Powiedzcie :]

PS. I czy jest możliwe to, co widzę na screenie z recenzji gry w CDA - 9 poziom, 835,257 dowodzenia, po 1000-2000 wojska w oddziale i wielki żółw u boku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu masz pecha z układem przedmiotów/kapliczek w grze. Ja grając magiem też miałem zadziwiająco wysoką obronę. Nigdy nie wyższą niż intelekt, ale i tak proporcje były dość niekorzystne dla atrybutu atak - dopiero na późniejszym etapie gry, gdy miałem same jednostki walczące w zwarciu poprawiłem sobie tę statystykę za pomocą przedmiotów.

Dnia 08.12.2008 o 18:53, Piciambeer napisał:

PS. I czy jest możliwe to, co widzę na screenie z recenzji gry w CDA - 9 poziom, 835,257
dowodzenia, po 1000-2000 wojska w oddziale i wielki żółw u boku? :)


Kody panie, kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:42, Piciambeer napisał:

> mam najnowsze pathe do windowsa 64 bit.. i GRE TEZ MAM LEGALNĄ no !
Ale czy WinVis64 legalną? :>

wszystko OK.. po prostu patch nie sciagnoł mi sie w 100% miałem tylko 40 MB jakims cudem go odpaliłem i wywalił taki komunikat . no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:58, Chester001 napisał:

gdzie jest Mohgard ? :/


W Toruniu?:)

Dnia 08.12.2008 o 20:58, Chester001 napisał:

Do gry powinna byc dołączona mapa... a nie użerać sie... szukac godzinami :/


Do Mehgardu możesz się dostać pociągiem ze Szczytów Ardanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:40, Karharot napisał:

> Do gry powinna byc dołączona mapa... a nie użerać sie... szukac godzinami :/

Do Mehgardu możesz się dostać pociągiem ze Szczytów Ardanu.

a ja teraz jestem w tym no.. demopolis ? czy cos.. i walcze z demonami 26 lvl 22k dowodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 20:58, Chester001 napisał:

Pytanie :
gdzie jest Mohgard ? :/
Do gry powinna byc dołączona mapa... a nie użerać sie... szukac godzinami :/


Jakimi godzinami? Odpalasz wbudowaną w grze mapkę i nie ma najmniejszych problemów kolego. Gdy masz coś zapamiętać, zapisujesz to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag, gra bierze podczas lvl-upów pod uwagę, jak się drzewka umiejętności rozwija :( Tym sposobem jako wojownik przy awansie na 10 poziom miałem do wyboru mana +5 i intelekt +1 :(( I bądź to teraz dobrym wojownikiem, z 3 ataku i 3k dowodzeniem... Powinno być tego znacznie więcej, nie? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:43, Piciambeer napisał:

Niech to szlag, gra bierze podczas lvl-upów pod uwagę, jak się drzewka umiejętności rozwija
:( Tym sposobem jako wojownik przy awansie na 10 poziom miałem do wyboru mana +5 i intelekt
+1 :(( I bądź to teraz dobrym wojownikiem, z 3 ataku i 3k dowodzeniem... Powinno być
tego znacznie więcej, nie? :[

ja mam rozwiniete do końca drzewko wojownika... srednio paladyna... i 3 szkoły maga... ( jestem wojownikiem ) nie narzekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować