Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 16:17, yerko napisał:

> > >


Nie ma szans, to nie tak działa na rynku gier. Pewnie za rok trafi do platynowej kolekcji (60zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 16:35, Ecko09 napisał:

Nie ma szans, to nie tak działa na rynku gier. Pewnie za rok trafi do platynowej kolekcji
(60zł).

W sumie to masz racje jeszcze w naszym mieście opóźnionym.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, powiem ci - paranoja z tym Ati :/

W poniedziałek jadę wymienić ją na GTX 260 Core 216. Cholera, mój 8800 GTS hula lepiej w gierkach niż 4870 :/
Właśnie zainstalowałem ją z powrotem i da się normalnie w Project Origin pograć mimo kosmicznej rozdziałki.

nV vs. Ati: 1:0 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra z tym cholernym znaczkiem Meant to be played od Nvidii działa słabo na Ati,no moze nie wszystkie ale większość,chociaż jak oglądałem gp na PO na radku 4850 to nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:19, Everett McGill napisał:

Chłopie, powiem ci - paranoja z tym Ati :/

W poniedziałek jadę wymienić ją na GTX 260 Core 216. Cholera, mój 8800 GTS hula lepiej
w gierkach niż 4870 :/
Właśnie zainstalowałem ją z powrotem i da się normalnie w Project Origin pograć mimo
kosmicznej rozdziałki.

nV vs. Ati: 1:0 :]


To nie jest raczej wina grafiki,bo wszystkie inne nowe gry chodzą mi na maxa - to raczej wina amej gry,która jest ewidentnie robiona pod Geforcy - może nowe stery rozwiążą tę sprawę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za probe pomocy ale sobie poradziłem z zainstalowaniem tej gry i powiem ze to nie byla wina steam''a tylko neta bo mam rdiowke i sie rozłączało z serwerem ale porzyczylem od kumpla blue-conekta i poszlo a propos gry jest bardzo dobra dynamiczna i grafika daje rade ale jeden bug mi sie nie podoba to jest jak zastrzele dajmy na to żołnierza repliki ze strzelby z bliska to znika zamiast rozwalic sie na krwawa miazge moze jakis patch wyjdzie albo cos bo to troche dziwne ze tego nie zauważyli twórcy gry no nic kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 18:30, Marcin21198816 napisał:

moze jakis patch wyjdzie albo cos bo to troche dziwne ze tego nie zauważyli twórcy gry
no nic kończę

A nie wyszedł czasem patch 1.01?? Bo mi jakieś uaktualnienie od razu po zainstalowaniu gry steam zaczął pobierać. I w szukaniu serwerów do multi przy kolumnie "Wersja" mam czasem "1" i na to połączyć się nie mogę i "1.01" na które mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem - w Interwale 2 dochodzę do takiego momentu, że trzech wrogich mi panów próbuje wyważyć jedne z drzwi i dostać się do pomieszczenia w którym pewna niewieść krzyczy by wspomniani dżentelmeni od niej odeszli... Likwiduję wszystkich, przeszukuję wszystkie pomieszczenia wokół, owe drzwi próbuję wyważyć ale nic, zamknięte. Może jest jakiś magiczny klucz, coś trzeba gdzieś odnaleźć, a może mam po prostu buga:P Proszę o sugestie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się szukać odpowiedzi po tym temacie na moje pytanie, więc zapytam o coś o co pewnie wielu już pytało ;)
1) Czy poziom trudności w pełnej wersji został jakoś podniesiony w stosunku do tego co widzieliśmy w demie?
2) Druga rzecz to wymagania sprzętowe, poszły coś w górę czy są takie jakie były? I
3) Ile mniej więcej czasu zajmuje przejście kampanii single player?
To by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:44, Rogallos napisał:

Mam mały problem - w Interwale 2 dochodzę do takiego momentu, że trzech wrogich mi panów
próbuje wyważyć jedne z drzwi i dostać się do pomieszczenia w którym pewna niewieść krzyczy
by wspomniani dżentelmeni od niej odeszli... Likwiduję wszystkich, przeszukuję wszystkie
pomieszczenia wokół, owe drzwi próbuję wyważyć ale nic, zamknięte. Może jest jakiś magiczny
klucz, coś trzeba gdzieś odnaleźć, a może mam po prostu buga:P Proszę o sugestie;)


Niewiasta tak przerażona jest złymi panami i ich jeszcze straszniejszą śmiercią, że nie otworzy. Podejdź do wind i naciśnij przycisk, a wtedy akcja ruszy do przodu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, po kilku godzinach zmagań ukończyłem nowego Feara. Zakończenia zdradzać oczywiście nie będę, powiem tylko tyle, że będzie Fear 3, a po zakończeniu na usta cisną się tylko 3 literki: wtf? W 2 grało mi się przyjemniej niż w 1, może zasługą są bardziej różnorodne lokacje, plansze z mechem i ogólnie lepsza otoczka. Czekam na Feara 3. :) btw. ukończyć grę w jeden dzień, zaraz po oficjalnej premierze. Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo zainstalowałem wszystko ok a jak chce włączyć to czarny ekran w safe mod gra sie włacza ale nie ma dzwieku ani nie moge ruszyc myszko co robic pomocy plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 22:14, dave03 napisał:

1) Czy poziom trudności w pełnej wersji został jakoś podniesiony w stosunku do tego co
widzieliśmy w demie?

Tak, poziom trudności jest nieco wyższy niż w demie, ale i tak gra do trudnych nie należy.

Dnia 14.02.2009 o 22:14, dave03 napisał:

2) Druga rzecz to wymagania sprzętowe, poszły coś w górę czy są takie jakie były? I

W demie wszystko chodziło mi płynnie na full detalach, natomiast w pełnej wersji podczas większej zadymy i dużej ilości płomieni w pomieszczeniu, gra lekko mi przycina. Ale to zupełnie normalne, że pełna wersja czasami potrzebuje trochę więcej mocy sprzętu, niż ograniczone demo.

Dnia 14.02.2009 o 22:14, dave03 napisał:

3) Ile mniej więcej czasu zajmuje przejście kampanii single player?

Od 10 godzin w górę. :)

Dnia 14.02.2009 o 22:14, dave03 napisał:

To by było na tyle.

Łe, tak mało tego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2009 o 00:47, mandragora1 napisał:

Przez tego Steam-a kolejna gra będzie którą nie kupię.

Do tego trzeba się przyzwyczaić, bo takich gier będzie coraz więcej.

@Maykowiec
Byłem szybszy z tą poradą. ;P

@Harvenar

Dnia 15.02.2009 o 00:47, mandragora1 napisał:

/.../ powiem tylko tyle, że będzie Fear 3

Tyle to już po ukończeniu pierwszej części było wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować