Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Crysisa przesunięte

64 postów w tym temacie

Przeciez powiedziałem o grywalności :P. I zeby nie bylo - dla mnie także grafika jest jedynie dodatkiem, i nie ukrywam ze gram jeszcze w gierki z XX w (starcraft, D2 itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no nie no normalnie LOL ! Ja już se myśle że we wtorek se popykam w Crysisa że wreszcie będe miał w co grać a tu ci twórcy buraki premiere przesuwają !!! Co to ma być ?? tak mi sie te ostatnie 5 dni do dema ciagneło i myśle sobie że to wynagrodzone zostanie we wtorek a tu mi wyskakują że za miesiąc ;/ a za miesiąc to będzie Wiedźmin i Hellgate: London to super ;/ teraz niemam w co grać a za miesiąc będzie tyle gier że niewiadomo w co będzie trzeba grać ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gut, gut. Moja nowa grafa już dojeżdża do Poznania i będę miał jeszcze dodatkowy miesiąc na dokupienie RAM i zmianę procka (Athlon XP to nie szczyt moarzen, ale na pewno szczyt mozliwości mojego motherka :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ta grafika niby szokuje, ale wciąż gdy spojrzysz na tekstury z bliska, są one do kitu. Grafika jest ładna, ale rewelacji według mnie nie ma ;] . Ale strasznie szkoda, że premierę dema opóźnili. Sprawdziłbym czy warto (znaczy się wiem, ale sprawdziłbym czy pójdzie). A tak to... Długooo będę w Halo 3 pogrywał ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:17, Light Prince napisał:

Kurde, a ta grafika niby szokuje, ale wciąż gdy spojrzysz na tekstury z bliska, są one do kitu.
Grafika jest ładna, ale rewelacji według mnie nie ma ;] . Ale strasznie szkoda, że premierę
dema opóźnili. Sprawdziłbym czy warto (znaczy się wiem, ale sprawdziłbym czy pójdzie). A tak
to... Długooo będę w Halo 3 pogrywał ;] .

Tekstury będą dawać taki efekt dopóki ekrany komputerowe nie osiągną rozdzielczości dwa razy wyższych niż 1080p oraz gdy tekstury będą na tyle duże by ten ekran wykorzystać, co oczywiście wiąże się z kilkudziesięciokrotnie większą mocą obliczeniową GPU niż obecnie. Ale jest już na tyle dobrze, że nie przyglądając się za bardzo zapomina się o rozmazaniach na teksturach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować