Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Przepowiednie - Temat Ogólny

68 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 10:54, Cascad napisał:

przepowiadam, ze ten temat zaraz zaleje spam.


a ja przepowiadam że ludzie będą spamować głupimi przepowiedniami

i że live w polsce będzie dostępny po premierze DNF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedna przepowiednię w którą wierzę to były następujące:
1. Przepowiednia proroków o przyjściu Mesjasza
2. Przepowiednie Fatimskie ( lub jakoś tak się one nazywają )


A reszta to stek bzdur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 02:47, Izrafel92 napisał:

Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA
BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.
W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!



..... albo zbieg okolicznosci, albo ja sam nie wiem co.


Przekartkowałem CAŁY (XD) temat i nie ma postu, w którym ona by to napisała. Są tylko ludzie, którzy cytują ten fragment, nawet nie wiadomo skąd, a oryginału nie ma.

//edit

Prawdziwa autorka pokazała się na stronie tylko 2 razy... w GRUDNIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 09:09, Starscream napisał:

W te pierdoły tez wierzysz?:


A gdzie ja tak napisałem? Wiara nie ma tu żadnego znaczenia. Po prostu wydaje mi się, że posuwanie się do całkowitego odrzucenia czegoś czego nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć to głupota. Wróżby na przyszłe czasy traktuję jako ciekawostkę, która może się sprawdzi, może nie.
Przepowiadanie przyszłości kłóci się trochę z moim podejściem do tego, że nie wierzę w przeznaczenie. Każdy kształtuje swoją przyszłość jak chce. Dlatego uważam, że jeśli już mówimy o przewidywaniu przyszłości to należałoby mówić o przewidywaniu jednej z możliwych wersji przyszłości. Dlatego nie wierzę, że ktoś jest w stanie przewidzieć wszystkie możliwe zdarzenia w danym czasie. Jest to po prostu niewyobrażalne. Zbyt wiele możliwości.

Hehe co do Nostradamusa. Nie sądzę, aby "ustawienie" profanacji jego grobu przetrwało 200 lat. Bo po tylu latach grób został otworzony a żołnierz, który to zrobił zobaczył w nim tabliczkę z ówczesna datą. chwilę potem padł martwy od kuli. W tym przypadku nie ma miejsca na wiarę. To po prostu fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One nie są chrześcijańskie. To, że wybeblał je jakiś Francuz (nawet nie wiem, czy chrześcijanin) nie znaczy, że to Jezus je podał albo Biblia. Wkurza mnie takie podejście, zmaści coś jednostka, to wini się cały oddział. To samo z księdzami pedofilami. To chyba nie wina Jezusa, że tacy istnieją, więc czemu Niemcy odwracają się od Chrystusa przez takich zdrajców? Tak, jestem katolikiem, ale czuję się chrześcijaninem, najważniejszy jest dla mnie Bóg, nie Kościół. Jestem tolerancyjny dla innych chrześcijan (poza tymi pseudochrześcijanami, typu tych Rosjan, którzy się kastrują itp). Jedyne dobre przepowiednie dla mnie to ponowne przyjście Chrystusa i Apokalipsa (właściwie to to jedno i to samo).
Ghost, to było pytanie, a nie stwierdzenie, nie widzisz znaku zapytania? Dla ułatwienia, wygląda on tak ---> ?
Przepowiednie Nostra są oparte na przypadku i szczęściu. Przecież każdy może w pięknych słówkach napisać, że KIEDYŚ jakiś psychol w Niemczech wywoła wojnę światową. Na spełnienie tej przepowiedni były 4 mld lat, bo o ile ludzie nie rozwalą Ziemi, to będzie ona tyle trwać. Więc w 1939 zdarzył się. Tak samo te głupie zabobony Amerykańców: jak prezydentem będzie Czarny, Apokalipsa. Teraz zmienili: jak prezydentem będzie baba, Apokalipsa. Zaraz będzie: jak prezydentem będzie pies/dziecko/yeti to będzie Apokalipsa. Właściwie, temat jest o bzdurach, więc można go zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2010 o 13:09, Konstantynopolitan napisał:

Tak, jestem katolikiem, ale czuję się chrześcijaninem

Przecież będac katolikiem automatycznie jestes chrzescijaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:09, Konstantynopolitan napisał:

Właściwie, temat
jest o bzdurach, więc można go zamknąć.


To zamknijmy też temat o OOBE i LD.

To że dla ciebie to są brednie to nie znaczy, że dla innych. Mówisz, że jesteś katolik. Czyli wierzysz w przepowiednie. Było nie raz zapowiadane, że Jezus pokona śmierć.
Wykaż się tolerancja i zostaw ten temat w spokoju. Ja chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:09, Konstantynopolitan napisał:

Ghost, to było pytanie, a nie stwierdzenie, nie widzisz znaku zapytania? Dla ułatwienia, wygląda on tak ---> ?


Odpowiadam właśnie dlatego, że padło pytanie. Dla ułatwienia podam -> zdanie bez pytajnika ani wykrzyknika na końcu jest oznajmującym. ;]

Dnia 11.04.2010 o 13:09, Konstantynopolitan napisał:

Przepowiednie Nostra są oparte na przypadku i szczęściu.


Chciałbym mieć takie szczęście. Hehe zresztą to nie ma żadnego znaczenia czy ktoś uważa przepowiednie za prawdziwe czy fałszywe. Moje zdanie jest powyżej i nie chce się powtarzać.

Swoją drogą, wrzuciłem link do głupiego forum z głupim tematem. Dałem nawet odpowiedni do tematu emotikon. Nie sądziłem, że ktoś to na poważnie potraktuje. Uderz w stół.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o to, że nie ma tak, że słowo papieża jest święte, każdy popełnia błędy, czuję się ogólnie chrześcijaninem, szanuję świątynie innych chrześcijan i w ogóle. Zresztą, teraz będę czytać, nie chce mi się pisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Swoją drogą, wrzuciłem link do głupiego forum z głupim tematem. Dałem nawet odpowiedni
> do tematu emotikon. Nie sądziłem, że ktoś to na poważnie potraktuje. Uderz w stół.. ;]

Oj tam, bez tego linka byłoby tu nudno. Ja tylko się zastanawiam co tamten temat robi w dziale: Seks, związki i romanse :)

Problem z Nostradamusem jest taki, że obecnie to jego badacze po prostu przypisują te przepowiednie do wydarzeń, które już miały miejsce. To akurat nie jest nic trudnego, prawda? ;) Zwłaszcza w przypadku tak niejednoznacznych tekstów jak te napisane przez Żabola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale juz sobie wyobrazalem, jak ludzie rozsylaja to jeden do drugiego obwieszczajac ja Nostradamusem naszych czasow xd

Pamietam, jak klocili sie po Kodzie DaVinci tak, jakby wiedzieli wszystko o historii, religii itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:48, Konstantynopolitan napisał:

Czemu się smucisz? Przepowiednie tej emo lunatyczki naćpanej były żałobne raczej, więc
hip hip hooray!


O co ci chodzi? Wyzywasz ją bez powodu od ćpunki i w ogóle bez najmniejszych dowodów. Ja jak w coś nie wierze to nie wyzywam innych osób...Zachowujesz się jak jakie dziecko po prostu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama do znudzenia przypomina mi o przepowiedniach królowej Saby.
Odcinek 1:
http://www.youtube.com/watch?v=f2nnwv1QQhs
Odcinek 2:
http://www.youtube.com/watch?v=W1Deh6zxU08&feature=related
PS: Głupi głos translatora mowy ale da się przeboleć.
Proroctwa Królowej Saby:
http://rozrywka.onet.pl/niewiarygodne/1004,1074182,1,niewiarygodne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:43, Izrafel92 napisał:

Czyli nici z Nostradamusa XXI wieku ? : (


Niestety, proroctwa *SAMOSI okazały się wyssane z palca ; /


* Od jej nicku aż bije wiarygodnością XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:48, Konstantynopolitan napisał:

Czemu się smucisz? Przepowiednie tej emo lunatyczki naćpanej były żałobne raczej, więc
hip hip hooray!


Gratuluję typowego podejścia typowego chrześcijanina . Czy twoja "święta" książka nie nakazuje Ci czasem miłować bliźnich ? Bo wyzywanie kogoś od ćpuna tylko dlatego, że robi sobie jaja jest raczej czymś odwrotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować