Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii, marihuana, kradzież, idiota

87 postów w tym temacie

ekhm. weeeell.. zdarza się :D. to że narkotyki odmóżdżają to jest mam nadzieje wiadome wszem i wobec. co do legalizacji marii to cóż, nie będę agitował za, aczkolwiek wydaje mnie się to dziwne że marihuana jest nielegalna a papierosy tak. nie jestem specem od tego więc mogę się mylić w osądzie, ale dostrzegam tu brak logiki. refleksje na temat jarania trawy wynikłe z nieuniknionych obserwacji są jednak mało zachęcające. myślę że termin "dziury na bani" wszystko wyjaśnia.

PS. Co to u licha jest Xanax ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma ciekawe podejście, przynajmiej na plus zalicza sie to że nikt nie powiedział ze to pewnie wszystko wina gier. Tylko zastanawiam się czemu oddał wii...przeciez mógłby pograc sobie na nim jeszcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 00:14, lord-radek napisał:

ekhm. weeeell.. zdarza się :D. to że narkotyki odmóżdżają to jest mam nadzieje wiadome wszem
i wobec. co do legalizacji marii to cóż, nie będę agitował za, aczkolwiek wydaje mnie się to
dziwne że marihuana jest nielegalna a papierosy tak nie jestem specem od tego więc mogę się
mylić w osądzie, ale dostrzegam tu brak logiki.


Ot widizsz - SYSTEM. Alko bardziej odmóżdża a jest legalny. A o to właśnei chodzi rządzącym by mieć odmóżdżone społeczeństwo, które łyknie każdy bajer który im się zaserwuje w TV, czy powie z ambony. MJ skłania ludzi do głębszych refleksji, zadawania pytań i dostrzegania pewnych "niewidocznych" rzeczy. Dłuo by można o tym opowidać :-) Jest tak jak napisałem parenaście postów wyżej: kolo po zjaraniu doszedł do wniosku, że to było złe i chciał sie poprawic, a tu masz ;-) Wątpię by koleś z problemem alkoholowym, czy wrypany w jakieś białe proszki myślał o oddaniu Wii - konsola od razu poszła by do lombardu czy gdiześ na więcej i wiecej...

Dnia 26.09.2007 o 00:14, lord-radek napisał:

refleksje na temat jarania trawy wynikłe z
nieuniknionych obserwacji są jednak mało zachęcające. myślę że termin "dziury na bani" wszystko
wyjaśnia.


Wszystko ma swoja cenę. Jednak z tymi dziurami nie jest aż tak strasznie jak to malują. Przynajmnijie nie po samej MJ.

Dnia 26.09.2007 o 00:14, lord-radek napisał:

PS. Co to u licha jest Xanax ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać zażył swoje narkotyki i pomyślał że po co kraść jak można się dzielić :). Koleś powinien być przykładem na to jak narkotyki wpływają na ludzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować