Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

695 postów w tym temacie

1 GB ramu more i chodzimy na 80% wydajności :) Ciut słabsza karta ( 7600 GT) i procek ciut słabszy ( 1,83 GH C2D :) Ogólnie nie są zbyt wygórowane, myślałem, że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle :) Być może uda się zagrać na wyższych, a nawet jeśli nie, co z tego ? W taką grę to mogę grać i na minimalnych ;)

Zalecane : "Karta graficzna - NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO"
hmm, dziwne macie porównania ;) Do zestawienia z 7900 GTX lepiej nadaje się radek x1900 xtx...model x1950 pro wcale nie jest aż TAK szybki. (ta wiem, czepiam się pierdół.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minimalnych detalach jeszcze jakos bym pogral na kompie ktorego mam teraz. Jednakze i tak i tak prawdopodobnie przed premiera Wiedzmina bede mial nowego kompa wiec juz na pewno na maksymalnych detalach sobie pogram :). Niemniej jednak...Dosc wysokie te zalecane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóz ciesze się ze podali w koncu wymagania. Po pierwsze mam pewność ze gierka na razie mi nie pójdzie :) A po drugie nareszcie na forum nikt nie będzie zadawał pytań w stylu "Mam takie i śmakie parametry czy gierka mi pójdzie proszę o szybką odp" Normalnie takie teksty do szału mnie doprowadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he dobrze więc zmodernizowałem kompa:) (czyt. kupiłem nowego) gierka będzie śmigać na max detalach:) A w sumie nie są te wymagania jakieś wielkie jak na te czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest. Teraz biadolicie, a przecież 5 lat mieliście na uzbieranie na upgrade blaszaka ;] Co do wymagań, to jestem zszokowany, ale pozytywnie... szczerością CDP. Lepiej chyba, ze teraz spuścili co poniektórym kubeł zimnej wody na głowę (uczciwie podając prawdziwe wymagania), niż mieli by (jak to jest teraz w modzie) podać wymagania, znacznie bardziej przyjazne, ale za to nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Do dziś uśmiech pojawia się na mojej twarzy, jak przypomnę sobie minimalne wymagania podane na pudełku stalkera... 512RAM''u xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę sie przestraszyłem jak zobaczyłem te wymagania. Z drugiej strony być może nie jestem dobrze poinformowany co do wymagań najnowszych gier, bo porostu nie gram w nowe gry. Wolę jakieś klasyki RPG...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje" chodzi o konieczne zainstalowanie sp2 czy ściąganie codziennych aktualizacji windowsa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no na maxa to niezłe wymagania ja sie najbardziej boje o proce bo mam intel core 2 duo ale 4300 czyli 1,8ghz no ramu to akurat na styk a karta grafii to lajt bo mam geforce 8800gts 320 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że mimo iż, G3 ma mniejsze wymagania teoretycznie nie będzie się stosowało w praktyce :D
a tak ogólnie to wydaje mi sie że jak podawali prawdopodobne wymagania, to minimalne były wtedy rozsądną kompilacją sprzętową... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w skali od 1 do 3 mam 0 :( Jak dosypie węgla do karty graf. i pokręcę korbą może pójdzie :)
Kurde średnie zmieniły sie w minimalne. A łudziłem się że chociaż w slide show sobie pogram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wymagania tragiczne że mała bania ! Już wiem że na 100% mi nie pójdzie :D Chyba że na niewidocznych teksturach i rozdzielczości 640 na ileś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to walimy na wysokich :) Może być lekki problem z procesorem, ale damy radę bo kręcony. 8,5 GB, te gry robią się coraz większe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować