Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2006 o 20:09, Łukasz.G napisał:


a co zrobiłęś z kontem?? jakyś jeszcze je miał a nie chciałoby ci sie garć to zawsze mozęsz
napisąc na lukagaje@wp.pl lub gorn2@op.pl ligin i hasło:)


Tak myślałem że znajdzie się ktoś kto będzie chciał "wysępić" dlatego też nie napisałem że dałem koledze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:34, Bartuc napisał:

A Ty grasz na 31 Uni?

Nie. Grałem na Uni 1 i 2. Potem trochę byłem na Uni 5 (chyba) a ostatnio na Uni 21.
Konto zlikwidowałem przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terz już tak nie jest chociaż są pewne niedocięgnięcia np wynajdyje napeed impulsowy a lekkie myśliwce dalaej na spalinowaym latają ale już to zaczyną poprawiać np gdy wynajdziemy poziom 6 impulsowaego małem transportery też na niego przejdą i podobnie z bombowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!
może ktoś da mi konto 34uni nawet może być nie ruszane ale żeby była planeta bo zarejestrowałem sie i niemam planety i pisze ze jest zabudowanaa ani jednego budynku niema a pole tej planety jest : 2*
muj meil : ratchet1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 15:28, Erom napisał:

hej!
może ktoś da mi konto 34uni nawet może być nie ruszane ale żeby była planeta bo zarejestrowałem
sie i niemam planety i pisze ze jest zabudowanaa ani jednego budynku niema a pole tej planety
jest : 2*
muj meil : ratchet1@wp.pl


Po 1 nie wciskaj takich bajek a po 2 nie sęp a po 3 polecam ci słownik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem poradniki, trochę czytałem posty na forum i całkiem możliwie że odpowiedz jest ale trudno mi jest jej znaleźć.
1.) Czy surowce na transportowcu też się liczą podczas złomowania np. jeżeli mam 100k metalu na transportowcach czy będę miał na PZ złom od jednostek + 100k metalu lub jak?
No jeżeli się dogadam z kolegą że mnie zaatakuje z 4 DT pełnych metalu czy tam będzie tych 100k + złom (żeby powstał księżyc).
2.) Jeżeli mam na PZ 100k złomu i księżyc nie powstał to czy jeżeli kolega wyśle np. 10 ataków sondamy czy będzie za każdym razem szansa na powstanie księżyca (bo złom który jest + złom od sondy dają za każdym razem > od 100k, czyli szansa na księżic).
3.) Kiedy waszym zdaniem jest sens stawiania księżyca, ja mam 13k punktów, czy to jest za wcześnie na stawianie księżyca?
4.) Jeżeli będę wysilał ataki z księżyca lub reciklery to nikt się dzięki falangi nie dowie ile ich jest gdzie lecą i kiedy wrócą, tak czy nie? Czy falanga widzi recykleri, tę wysilane z planety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po kolei
1.nie tak nei mozna bedzie tylko sam zlom surowce przepadną
2.nie każdy atak liczy sie oddzielnie do szansy powstania ksiezyca
3.teraz watpie czy byś nawet miał z czego postwić księzyc:) ale zwykle powstaje przez przypadek bo z chęci to nie chce:( ale jak chchesz miec przewage to postaw tylko wlasnie nie wiem z czego
4.dzieki falandze można sie dowiedzieć wszystko oprócz kursu recyklerów (np czy na planete x lecei jakas flota i dokladny czas podany bedzie).
To by było na tyle jkabyś miał jeszcze jakieś wątpliwoasci to pisz sam nie mam moon ale dużo o nich wiem

(ps w późniejszych fazach gry dysponując gwiazdą śmierci można zniszczyć komuś księżyc [ale nie zawsze])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:16, xardax napisał:

3.) Kiedy waszym zdaniem jest sens stawiania księżyca,

Rozbawiłeś mnie. Każdy grający marzy o księżycu od samego początku. Tymczasem to przychodzi jak miłość. Mało zależy od ciebie i nigdy nie wiesz kiedy cię dopadnie.
Ale raczej nie w młodym wieku (tzn. w początkach gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tymczasem to przychodzi jak miłość. Mało zależy od ciebie i nigdy nie wiesz kiedy cię dopadnie.
Musze przyznać, że świetne porównanie. I bardzo trafne. Mi skojarzyło się z czymś innym.
Bo możesz kogoś opłacić i nie dostać, może też trafić się ci przez przypadek., a może też się zdarzyć, że sam komuś dasz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo to było tak, tuż obok mnie gracz z sojuszu Top1 zezłomował faceta który był na 380 a po złomowaniu jest na 1100 ( wyjem bo mnie parę razy skanował, to sobie popaczyłem co to za jeden). No po tym zdarzeniu zostało z 1,5 kk złomu, akurat miałem wolnych 10 recyklerów i chciałem zwędzić trochę towaru. Nawet ich wysłałem ale potem zawróciłem bo nie byłem pewien czy falanga widzi recykleri na kursie planeta – PZ ( raczej nie chcę zwracać na siebie uwagę człowieka z top10 LOL:)).
Widzy na końcu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:47, Łukasz.G napisał:

3.teraz watpie czy byś nawet miał z czego postwić księzyc:) ale zwykle powstaje przez przypadek


Bez przesady 300-400k towaru się szybko nazbiera, obok mnie jest sporo opuszczonych planet latam z jednym DT nawet 3 razy dziennie, kiedy jest czas. Nawet jeżeli bym miał zapłacić kolejnych tyle za usługę, to się nazbiera. Mam 9 slotów i 50 DT, dawno się zwrócili, hehehe.
P.S. 300-400 pkt. dziennie przybywa LOL:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mi po 3-4 k ale teraz to cie cofnąłem się po złomowaniu (100ow 10 bomb 300lm 40cm) i obrona a zniszczylo mnie bez strary ani jednej jednostki 480 ow:( a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze! Ja tam bunkier buduje i na dzień dzisiejszy mam 15k pkt. a obronie się od 500 OW, nie mam floty bojowej tylko DT chociaż przed chwilą zamiast kolejnych 100 LL wypadło 100 MT, cale szczęście że miałem mało krystału to ich się buduje tylko 20 LOL:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja historia z oGame zaczęła się w szkole. prawie wszyscy w to grali... to i ja zacząłem. :D zarejestrowałem się tam gdzie byli kumple - uni 25 (sojusz ARISTOI, a teraz to WJ_ARISTO (3 miejsce)I - przy okazji pozdro dla chochola), potem 17 uni - (asodw - prawą ręką szefa jestem :D), potem na nowe uni - 31 (sojusz WZT), potem nawet grałem na ogame.org uni 12 (w polskim sojuszu - 4poziom kopalni metki i krychy i jazda z deuterkiem [flota przy 200pkt. i można atakować każdego :D], ale zrezygnowałem, byłem jeszcze (nawet jestem) na uni 7 i kasuje konto, chyba, że ktoś chce to:
nazwa Adhamus
hasło adamrzawski
13000pkt, 8 planet

na 25 mam 6500pkt., na 17 5900pkt. na 31 - 4k pkt.

próbowałem się zalogować na 34 uni, ale już pełne :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2006 o 20:21, Adham napisał:

13000pkt, 8 planet


Ładnie, rzuciłem okiem z ciekawości tylko bo nawet z moim kontem się nie wyrabiam.
Ale masz kolonie wielkości 30 i to dwie ?? To w stosunku do nich inne 3 po 50 parę pol wydają się tytanami hehehe. Tak na serio z urlopowałem twoje konto, po co cię mają farmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować