Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP Slim - mmmonster sprzedaż

49 postów w tym temacie

Jak to stwierdzil jeden z recenzentow Gametrailers przy okazji nowej Castlevanii - teraz posiadacze PSP beda mogli policzyc dobre gry na palcach OBU rak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy. Jak na razie grałem w to tylko na GBA. Teraz jak ta część wyjdzie w Polsce na PSP, to może sobie kupię, bo wygląda na to, że gra wymiata :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę kupić PSP... ale zwykłą bo mi bardzo zależy miałem mieć jakiś rok temu ;/ ale MOŻE będę miał na gwiazdkę :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak patrze na skrina to w ogóle niedopodbne to do FF7 z PSXa :P Ale to nawet dobrze ^^
jak to Mateusz9214 powiedział, niech się pośpieszą z tym remakiem FF7 na PS3 , to może kupie, bo po obejrzeniu dość starego dema technicznego szczena mi opadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 16:38, Adamido napisał:

Hehe, jak patrze na skrina to w ogóle niedopodbne to do FF7 z PSXa :P


Jak to nie podobne? Behemoth jakby żywcem z FF7 na PSX wyjęty a w tle reaktor mako.
Tylko interfejs inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupilem psp slim ale we francji 24 wrzesnia xD tam jest taniej niz tu bo 170euro ;] ale to psp jest tak lekkie ze biore go dwoma malymi palcami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsolka powinna się teraz lepiej sprzedawać, idzie dużo hitów, wspomniany w newsie CC: FF VII, Castlevania, Syphon Filter czy zapowiedziany na przyszły rok GoW.
Nie mnie, cieszy mnie taki skok sprzedaży PSP, sam planuję kupić Lite''a w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:13, andriu79 napisał:

> Hehe, jak patrze na skrina to w ogóle niedopodbne to do FF7 z PSXa :P

Jak to nie podobne? Behemoth jakby żywcem z FF7 na PSX wyjęty a w tle reaktor mako.
Tylko interfejs inny.

Własnie o interfejs mi chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:24, Irc100 napisał:

Fajnie...robią w ogóle jeszcze tą starszą wersję ?


Nie. Już od pewnego czasu nie jest produkowana. To co gdzieniegdzie w sklepach jeszcze widać, to pozostałości z magazynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, liczba naprawdę robi wrażenie! :) Sony PSP jest świetnym handheldem, w sumie gdybym nie miał na oku Playstation 3 to na pewno zdecydował bym się na zakup PSP :) No i ten Final Fantasy... ahh, ciekawe kiedy w Polsce konsole tak będą się sprzedawać.
Ciekawe, jaka będzie liczba sprzedanych Playstation 3 w czasie premiery Metal Gear Solid 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować