Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP Slim - mmmonster sprzedaż

49 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2007 o 17:38, master matrox napisał:

WoW, liczba naprawdę robi wrażenie! :) Sony PSP jest świetnym handheldem, w sumie gdybym nie
miał na oku Playstation 3 to na pewno zdecydował bym się na zakup PSP :) No i ten Final Fantasy...
ahh, ciekawe kiedy w Polsce konsole tak będą się sprzedawać.
Ciekawe, jaka będzie liczba sprzedanych Playstation 3 w czasie premiery Metal Gear Solid 4
:)


Ciekawe jak skoczy sprzedaż PS3 po premierze FF XIII i FF Versus XIII ;). Co do MGS''a to chyba w międzyczasie Snake znalazł sobie inną robotę - http://www.gametrailers.com/player/10593.html XD (swoją drogą SSBB pozamiata, może nawet będzie lepsze od Soul Calibura 4 ;)).

Jeżeli chodzi o PSP, to wreszcie dostało swojego system-sellera. Reszta Świata nie znająca japońskiego będzie zmuszona długo czekać (Ile można grę tłumaczyć? Przecież to nie mmo...), bo do marca 2008. Na razie uważam, że wciąż jest za mało gier na PSP (łącznie z FFVII:CC), żeby konsolę kupować - dla jednej gry, która nie ma multiplayer''a wystarczy po prostu PSP pożyczyć od kolegi (w zamian za NDSL''a :P) i przejść. Oczywiście sama gra, (nawet bez multi, w końcu to FF ;)) jest warta swojej ceny, ale jeżeli ma do tego dojść kilkaset złotych za konsolę, to jak za jedną grę wychodzi całkiem sporo.

Kafar

Dnia 26.09.2007 o 17:38, master matrox napisał:

Pierwsza dobra gra na PSP. Natomiast FF3 na DS ma lepszy klimat. Ale dla tej gry może kupię PSP. Po świętach > :P


Ciężko to porównywać, ale moim zdaniem FF7 ma lepszy klimat, co innego FF4 - jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie, ale gra ma być 4 razy bardziej fabularnie rozbudowana od oryginału, a główny bohater to Dark Knight ;) (oczywiście na DS''a).

Teraz trzeba poczekać na FF:CC na DS''a :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 18:51, Damianuss1 napisał:

> Jedna, gra, a może tak wiele...
Raczej jedna gra, a tyle daje... ;p


Można i tak powiedziec, ale wolałbym, żeby u nas troszkę staniało PSP, bo mam zamiar gdzieś w październiku albo listopadzie kupic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolałbym, żeby u nas troszkę staniało PSP, bo mam zamiar gdzieś

Dnia 26.09.2007 o 19:25, dannik napisał:

w październiku albo listopadzie kupic. :)

ja tez kupuje w pazdzierniku ale nie ma wielkiej szansy zeby stanialo do tego czasu :D najwyzej przed swietami ale patrzac na popularnosc Slima widze to w ciemnych kolorach :P konsola+akcesoria+gra to jednak 1000 zl jakby nie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe zjawisko, jakie może spowodować jedna gra - ale przecież to Japonia. Dla jednego wspaniałego tytułu Japończycy kupują konsolę. W sumie to zdrowe podejście, bo dla rozrywki kupuje się grę i urządzenie na którym działa, a nie konsolę dla samych jej parametrów. Z drugiej strony dla nas Polaków trudno jeszcze jest się przełączyć na ten schemat myślenia.

Ja mojej PSP już nie mam. Sprzedałem ją na początku września. Nie miałem czasu i chęci się nią bawić. Ale dla FF7 zrobiłbym wyjątek - 7 to najciekawsza i najlepsza dla mnie część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:12, Marekvader napisał:

NARESZCIE!!!!!! PSP można podpiąć do TV.HHHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRAAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Może ja jakiś niedzisiejszy jestem, ale zawsze wydawało mi się, że PSP jest do grania w sytuacjach gdzie jesteś z dala od telewizora. A do podpinania pod TV są stacjonarne konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 08:14, Klimos napisał:

> NARESZCIE!!!!!! PSP można podpiąć do TV.HHHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRAAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Może ja jakiś niedzisiejszy jestem, ale zawsze wydawało mi się, że PSP jest do grania w sytuacjach
gdzie jesteś z dala od telewizora. A do podpinania pod TV są stacjonarne konsole ;)

hehe masz racje ale zawsze chciałem se zobaczyc gry z PSP na dużym ekranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 08:34, Marekvader napisał:

hehe masz racje ale zawsze chciałem se zobaczyc gry z PSP na dużym ekranie:D


To ostrzegam, że możesz mieć mieszane odczucia. Pamiętaj, że gry na PSP pisane są pod rozdzielczość 480x272, bo tyle ma wbudowane LCD. Standardowy telewizor w systemie PAL ma bodajże 768x576 (ale chyba może to się różnić w zależności od wersji, bo standard PAL nie określa liczby linii). Jeszcze gorzej może to wszystko wyglądać gdy podepniesz pod nowszy telewizor LCD czy plazmę, bo tam rodzielczości osiągają już 720 czy nawet 1080 linii. Jedyna rada: usiąść daleko od telewizora, tylko wtedy nie wiem czy kabla wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:37, Klimos napisał:

Nie. Już od pewnego czasu nie jest produkowana. To co gdzieniegdzie w sklepach jeszcze widać,
to pozostałości z magazynów.


To bardzo dobrze bo gdzieś może za rok kupię i nie chcę się natknąć na starą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 10:11, master matrox napisał:

Eee tam, według mnie lepsze będzie używanie PSP jako lusterka wstecznego w Gran Turismo 5 :)


Tylko jeszcze trzeba będzie jakąś metodę wymyśleć na przyczepienie go przed głową na wysokości oczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 10:26, Klimos napisał:

> Eee tam, według mnie lepsze będzie używanie PSP jako lusterka wstecznego w Gran Turismo
5 :)

Tylko jeszcze trzeba będzie jakąś metodę wymyśleć na przyczepienie go przed głową na wysokości
oczu :P


Hmmm, fakt :P Ale może będą jakieś specjalne uchwyty do telewizorów, żeby ją zaczepić na górze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 09:19, Klimos napisał:

> hehe masz racje ale zawsze chciałem se zobaczyc gry z PSP na dużym ekranie:D

To ostrzegam, że możesz mieć mieszane odczucia. Pamiętaj, że gry na PSP pisane są pod rozdzielczość
480x272, bo tyle ma wbudowane LCD. Standardowy telewizor w systemie PAL ma bodajże 768x576
(ale chyba może to się różnić w zależności od wersji, bo standard PAL nie określa liczby linii).
Jeszcze gorzej może to wszystko wyglądać gdy podepniesz pod nowszy telewizor LCD czy plazmę,
bo tam rodzielczości osiągają już 720 czy nawet 1080 linii. Jedyna rada: usiąść daleko od telewizora,
tylko wtedy nie wiem czy kabla wystarczy ;)

iiii tam... na filmy powino wystarczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 14:35, Marekvader napisał:

iiii tam... na filmy powino wystarczyć:D


Może i wystarczy... ale po co?
UMD to nie DVD i jakoś trzeba te 8,5GB upchnąć na 1,8GB (bądź 4,7GB na 0.9GB w przypadku płyt jednowarstwowych). Zmniejsza się przede wszystkim rozdzielczość (z 576 lini na 272), wycina 4 kanały dźwięku (z 5.1 do zwykłego stereo, bo PSP ma tylko 2 głośniczki). Puszczanie takiego czegoś z powrotem na TV mija się z celem. Lepiej wrzucić płytkę DVD i cieszyć się wyższą jakością. Poza tym filmy na UMD są zazwyczaj sporo droższe od tych samych na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować