Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 20:18, Olamagato napisał:

> Idzcie i zagłosujcie jak możecie, to przynajmniej będziecie mieli prawo później narzekać
:PP
Już po ptakach.
Frekwencja bardzo niska. Niska jak na deklaracje. Kolejny raz pokazała, że Polacy tylko w gębie
są mocni.

I tak zwracam honor :) - Ja stawiałem na < 50%.
Ty liczyłeś na dużo więcej ;)
To może w naszych prognozach remis? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 !!!
Może mi ktoś mądry wytłumaczyć jak może zabraknąć kart do głosowania ??? Zawsze myślałem, że kart jest tyle ile wyborców. Skandal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem juz kilka razy w tym temacie co mi sie nie podoba w PiS, nie zamierzam sie powtarzać :D
Mam nadzieje ze kaczki przegraja, tylko tyle. Mam nadzieje ze nie masz 18 i nie poparłeś PiSuaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:14, Pablor napisał:

TVN 24 !!!
Może mi ktoś mądry wytłumaczyć jak może zabraknąć kart do głosowania ??? Zawsze myślałem, że
kart jest tyle ile wyborców. Skandal i tyle.

Heh, przerwali "Taniec..." wiec mozna (chyba) spokojnie wrócic na TVN :)

Eeeee... nie przerwali :// WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:14, Pablor napisał:

Może mi ktoś mądry wytłumaczyć jak może zabraknąć kart do głosowania ??? Zawsze myślałem, że
kart jest tyle ile wyborców. Skandal i tyle.

To właśnie PiS, nigdy tego nie było. Tylko za ich panowania mogło się coś takiego zdarzyć, i to jeszcze podwójnie...
To przesuwanie powoli robi się denerwujące :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wo la **** :P Rekord... Rekord ludzie, rekord!!! 55% przystąpiło do głosowania :D A jeśli chodzi o przekładanie ciszy to ja myślę, że nieoznakowane specjalne służby CBA sprawdzają czy jest wystarczająco dużo głosów na PiS :D

A mówiąc poważnie (możecie mnie nazwać antyboyem i mnie zbluzgać) mam nadzieje, że PiS nie dostanie nawet jednego mandatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:14, Pablor napisał:

TVN 24 !!!
Może mi ktoś mądry wytłumaczyć jak może zabraknąć kart do głosowania ??? Zawsze myślałem, że
kart jest tyle ile wyborców. Skandal i tyle.


Dokładnie, a co byłoby gdyby frekwencja wyniosła tak na przykład ponad 80% :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:15, Rusell napisał:

Mówiłem juz kilka razy w tym temacie co mi sie nie podoba w PiS, nie zamierzam sie powtarzać

Przejrzałem wszystkie Twoje posty w tym temacie i oprócz krytykowania "moherów i wieśniaków" nic ciekawego tam nie było.

Dnia 21.10.2007 o 21:15, Rusell napisał:

Mam nadzieje ze kaczki przegraja, tylko tyle. Mam nadzieje ze nie masz 18 i nie poparłeś PiSuaru.

Nie nie mam 18 lat i na szczęście, Ty także nie masz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:22, milten6 napisał:

Przejrzałem wszystkie Twoje posty w tym temacie i oprócz krytykowania "moherów i wieśniaków"
nic ciekawego tam nie było.

To polecam przejrzec jeszcze raz :PPPP

Dnia 21.10.2007 o 21:22, milten6 napisał:

Nie nie mam 18 lat i na szczęście, Ty także nie masz :).

No nie mam, tak poparłbym LiD albo PO... Szkoda, bo nawet 1 głos sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:24, Rusell napisał:

> Nie nie mam 18 lat i na szczęście, Ty także nie masz :).
No nie mam, tak poparłbym LiD albo PO... Szkoda, bo nawet 1 głos sie liczy.


Bez względu na to co pisałeś wcześniej [nawet nie czytam, ale chyba coś złego skoro się wkurzył ;p] - jesteś człowiekiem rozumnym. Masz u mnie respekt ;).
Wiesz, jakoś tak wszyscy ludzie z mojego towarzystwa [będący obecnie na studiach, bądź Ci, którzy ukończyli studia i wiedzie im się dobrze] mówili mi : "LiD/PO".
Nie wiem skąd się komuś wzięło, że PiS dobrze robi.
Rozliczają? Co rozliczają? Z 200mln złotych strat potrafią wyciągnąć 20mln i popakować osoby na kilka lat do więzienia, to jest to rozliczenie? A gdzie pozostałe pieniądze? Ulotniły się? Gdzieś to mam, że ktoś pójdzie do więzienia.
Niestety ludzie się właśnie na to nabierają, nie chcąc nic mówić - większość mieszka na wschodzie Polski, która była zawsze nieco bardziej zacofana, gdyż zachodnia strona miała dostęp do Niemiec, to właśnie na zachodzie wszystkie technologie były szybciej wprowadzane [jakieś radia itd ;p]. Niestety taka jest prawda, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:30, Radovan napisał:

zaraz padaczki dostanie ten przemawiający ;)



Albo nerwicy Bożej z powikłaniami. Naprawdę, to jedna z ostatnich osób, w której skórze bym teraz chciał być:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:24, Rusell napisał:

To polecam przejrzec jeszcze raz :PPPP


Po nazywaniu starszych ludzi moherami, a mieszkańców wsi "wieśniakami", śmianiu się, że w niemieckiej gazecie, porównano Kaczyńskiego do ziemniaka, na prawdę nie chce mi się.
Czytając Twoje wypowiedzi ( http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=28360&uid=516086 - gdyby ktoś chciał przejrzeć) krytykujesz tylko ludzi, będących za PiSem, nie przedstawiając żadnych argumentów, popierających Twoją opinie. Sprowadzasz, się do ośmieszania, szydzenia z ludzi mających inne poglądy niż Twoje. Nazywając (mnie także) zerem, czy kaczkowym fanatykiem, widzę, że nie mamy o czym rozmawiać.

"No, a babcie przekazują swoja tępą wiedze swoim wnukom, i wlasnie dlatego mamy teraz w rządzie te dwie kaczki."
To mnie zupełnie rozwaliło, gratz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować