Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - klasyfikacja PEGI przyznana!

237 postów w tym temacie

Fakt, że 18 lat nie mam, ale pewnie (na 99,9%) sobie grę kupię. Jakoś w Empiku nie przestrzegają tych ograniczeń wiekowych - sprzedadzą bez niczego San Andreas ośmiolatkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jakaś pozycja uwzględniająca, że grami interesuje sie wielu dorosłych ludzi, a nie tylko 14/15-letnie dzieci (nie obrażając nikogo z forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 21:32, Baal Namib napisał:

Kto to Triss ?! Źle robisz :-P Co do sutków to chyba każdy ma 2 :-P Chyba że to jakiś mutant
( ale nie wiedźmin :-P )

Kto to Triss?! Kto to Triss?! Jak możesz o to pytać w ogóle! Triss Merigold ofkors, a ty co myślałeś? ;PA kontynuując kwestię sutków: pojawiło się w społeczności dręczące po nocach i spać niedające pytanie... Mianowicie - ile sutków będzie w grze? Tak ogólnie rzecz biorąc ;)... I żadne mutacje czy inne próby traw nie mają tu chyba nic do rzeczy... I świnki mają więcej sutków niż dwa, jakbyś chciał wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 21:42, SadraX napisał:

Kto to Triss?! Kto to Triss?! Jak możesz o to pytać w ogóle! Triss Merigold ofkors, a ty co
myślałeś? ;P


Kto to jest ? :D

>A kontynuując kwestię sutków: pojawiło się w społeczności dręczące po nocach i

Dnia 02.10.2007 o 21:42, SadraX napisał:

spać niedające pytanie... Mianowicie - ile sutków będzie w grze? Tak ogólnie rzecz biorąc ;)...


Ah ogólnie :-P To sam będę liczył :-P Będę musiał jak chce w 100% gre przejść. :D

Dnia 02.10.2007 o 21:42, SadraX napisał:

I żadne mutacje czy inne próby traw nie mają tu chyba nic do rzeczy... I świnki mają więcej
sutków niż dwa, jakbyś chciał wiedzieć :P


"Każdy" <- Z dopiskiem, człowiek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 21:45, Baal Namib napisał:


> Kto to Triss?! Kto to Triss?! Jak możesz o to pytać w ogóle! Triss Merigold ofkors, a
ty co
> myślałeś? ;P

Kto to jest ? :D

czarodziejka z sagi o wiedźminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 21:48, Mr. Cin napisał:

czarodziejka z sagi o wiedźminie


Czy chodzi o nią ? Ładnie zrobiona. Już samej gry się doczekać nie mogę. Choć ciekaw jestem, jak na minimalnych detalach będzie wyglądać... Mam nadzieję że fabuła i treść gry mi to zrekompensują :-)

20071002214900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to bez różnicy od ilu lat ponieważ przez wysokie wymagania sprzętowe i tak nie pogram ;(.
granica osiemnastu lat to odpowiednie oznaczenie dla tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 21:45, Baal Namib napisał:

> Kto to Triss?! Kto to Triss?! Jak możesz o to pytać w ogóle! Triss Merigold ofkors, a
ty co
> myślałeś? ;P

Kto to jest ? :D


Oj niech no tylko Sol tego posta przeczyta... Do książek, Wiedźmina poczytać, niegodny! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też możliwe. Ten naszyjnik troszkę tak powiewa magią. Zresztą ta Triss, którą pokazałem na plakacie, ma pod sobą księge, i jakiś zwój. Czytałeś może książkę ? Kojarzy Ci się z czymś czarny kot ? To może być kolejna wskazówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał, bym czytał :-P A co ma Sol do tego posta ? xD
Na razie do czytania mam "Folwark Zwierzęcy" także z Witcherem poczekam. Chociaż kiedyś te 230zł będę musiał stracić, nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2007 o 21:55, Baal Namib napisał:

Czytałeś może książkę ?


właśnie kończę ostatni tom sagi
-kot jak kot :D


w sumie co innego reklama a co innego w grze więc nie sądzę że za każdym rogiem będą czaiły sie nagie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo :-) Mam nadzieję że w Witcherze będzie można swobodnie się po Świecie panoszyć, jak np. W gothicu. Nie chciał bym czegoś Ala Fable...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 22:03, Baal Namib napisał:

Wiadomo :-) Mam nadzieję że w Witcherze będzie można swobodnie się po Świecie panoszyć, jak
np. W gothicu. Nie chciał bym czegoś Ala Fable...

Ale niestety ma to być coś w tem stylu, też tylko kilka sektorów z danego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 22:07, Warrior Within napisał:

> Wiadomo :-) Mam nadzieję że w Witcherze będzie można swobodnie się po Świecie panoszyć,
jak
> np. W gothicu. Nie chciał bym czegoś Ala Fable...
Ale niestety ma to być coś w tem stylu, też tylko kilka sektorów z danego aktu.


Ehh, to troszeczkę się zawiodłem. No ale nic. Zamówienia nie anuluję ! :-P I tak mam nadzieję że można będzie powracać do miejsc. Mniej więcej tak jak właśnie w Fable, czy Jade Empire ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 20:44, Baal Namib napisał:

Wystarczy obejrzeć niektóre screeny, lub plakaty. Między innymi taki screen troszkę mówi. Wystarczy
się domyśleć... ;-)

Ale tandeta... Chodzi te dwie okładki czy co to tam jest. Cycate baby i wywalone nagie odnóża... Ale badziew i bezguście. I nie o drobne erotyczne widoczki piersi czy ud idzie, ale o samo wykonanie i "wizję" grafika :/.

Za to Triss (o ile to ma być ona) wygląda całkiem znośnie (oczywiście dekolt na zasadzie "musi być spory i wyeksponowany").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wiedziek z samego zamysłu jest o wszystkich problemach tego świata. Ciekawe gdzie grafik upchnie te wszystkie PEGIznaczki żeby okładki nie zasłaniały ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować