Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - klasyfikacja PEGI przyznana!

237 postów w tym temacie

I dobrze - nie lubię ugrzecznionych gier. Przecież to Wiedźmin, a nie jakieś kolorowe fantasy.

No i jedno jest pewne - ta gra nie wyjdzie w Niemczech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 18:56, marmas napisał:

I dobrze - nie lubię ugrzecznionych gier. Przecież to Wiedźmin, a nie jakieś kolorowe fantasy.

No i jedno jest pewne - ta gra nie wyjdzie w Niemczech :P


A to dlaczego nie wyjdzie w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee... Będę mógł zagrać dopiero za cztery lata :(:(:(... Heh... I tak by mi się pewnie wcześniej nie udało. Nie ma tego złego co by na to samo nie wyszło...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E mnie nie obchodzą te PEGi, jak sie ogląda horrrory w wieku 15 lat to taka gra mi nie zaszkodzi. Najgorzej będzie z kupnem ale to się coś wykombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy jednak, że PEGI to tylko wskazanie. Patrzę na klasyfikację, ale akurat mnie mało obchodzi to, by ktoś decydował za mnie. I tak sobie kupię tą grę i tak. Także nie ma co się bulwersować oceną, i tak wszędzie sprzedadzą tą grę nam, nieletnim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Tam wszystko cenzurują w grach. Więc lepiej dla nich będzie jak w ogóle nie wydadzą w Niemczech Wiedźmina, bo za dużo cenzurowania :P Pamiętam, ja do mojego kolegi przyjechał znajomy z Niemiec. Włączył Vice City i chwilę grają. Znajomy nagle z zdziwieniem: "To tu jest krew?!". Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mało m nie obchodzi to całe PEGI . Wiedźmina i tak kupie i tak . To bzdura żeby jakimkolwiek grom przyznawać status po wyżej 18 lat , no może z pewnymi wyjątkami ... Jeśli jakiś rodzic nie życzy sobie aby jego dziecka nie grało w jakieś gry to po prostu nie daje mu na nie pieniędzy . Ja się może i mądrzę ale moi rodzice nie mówią mi w co mam grać , może poza tym że mój ojciec gra w te same gry co ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że mam 14 lat to i tak kupię te grę. Jak nie za pieniądze własne czy rodziców bo oni za chiny mi nie pozwolą grać bo już o tym z nimi gadałem to zamówie sobie u dziadków pod choinkę. :P Wtedy rodzice nie będą mieli nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że do PEGI się nie stosuje. Sam decyduję co jest dla mnie odpowiednie:) Moi rodzice raczej nie patrzą w co gram. Ale też na gierki to mi kasy nie dadzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo. Sam sobie kupuję gry, rodzice nie wtrącają się, gdy widzą, że biorę za swoje pieniądze. Ale często sami mi zasponosrują i wiedzą, że sam wiem, co dla mnie najlepsze, toteż nie patrzą jaka to gra. Chociaż czasem im pokażę jaka jest jej tematyka czy recenzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech od razu widać że typowa polska gra...Jak już Polacy robią grę to musi być w niej zawarte tyle przemocy, krwi, wulgaryzmów ile wlezie.Ale i tak gry bym nie kupił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy wszędzie się kupi. Mojemu koledze nie chcieli sprzedać Max Payne i Gta Trylogia we wrocławskim MM w G. Dominikańskiej. Ale dał gry i kasę jakiemuś gościowi i on mu kupił i dał poza sklepem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować