Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: The Orange Box w sklepie gram.pl

107 postów w tym temacie

120 zł za EP2, TF2 i P to jeszcze da się przeżyć:/ Nawet jeśli ma się już HL2 i EP1. Niedługo wypłata, więc chyba się skuszę, w końcu jestem fanem Half-Life''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Szkoda, że trzeba jeszcze raz kupować HL2 i Episode 1, ponieważ już je posiadam.....

A sprzedać to może być ciężko, teraz pewnie będzie napływ takich ofert. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość długo czekałem na tego newsa - ba, chciałem już kupować na wirtusie! :P
Pytanie - jest możliwość wykorzystania żetonu na dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko H-L2 ale orange box jest dość kuszący gdyż dwa dodatkowe epizody. W Team Fortress 2 jakoś nie widzę nic specjalnego. Ale może sprobuję. Wiadomo Czy TEAM FORTRESS 2 ma większe wymagania niż HL2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niechce sie czepiać detali w tekście ale spójrzcie
"Cały ten rewelacyjny zestaw dostępny jest w sklepie gram.pl na trzy różne platformy - PC (już za 119,90 PLN), PlayStation 3 (już za 249,00) oraz X360 (już za 199,90 PLN."

na końcu niezamkneliście nawiasu xDD to tyle

aa zapomniałem dać komenta :D. Ja tam jak będe miał nowego kompa to sobie chyba kupie [bo mnie interesuje TF2 bo podobno zaje [piiiiiiiiiiiiiiiiii] jest :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że CDP wyda Orange Box ale choć uwielbiam Half-Life''a to jednak boxu nie kupię. Nie mam zamiaru drugi raz płacić za coś co już mam ani na pewno z tego powodu nie ukradnę gry. Po prostu oleję Valve i poczekam na to, co zrobią dalej. Może zmądrzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak niskiej ceny za 5 gier. A wiadomo co poza grami będzie się znajdowało w pudełku? Jakaś instrukcja? Już od dawna oczekiwałem obniżki ceny HL2. Ale chyba się skuszę na taki zestaw.
A i jeszcze jedno, 2 epizody były zapowiadane czy 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować