Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo zwalnia za blogowanie

29 postów w tym temacie

dla mnie to nie wporządku, na blogu opisuje sie to co sie widzi i co czuje a zwolnienie tej pani za opisywanie sytuacji w pracy to jedno wielkie nieporozumienie/chamstwo tym bardziej że nie podawała na nim kto jest kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Pracownica amerykańskiego oddziału Nintendo została zwolniona za opisywanie na swoim blogu problemów i sprzeczek w pracy. Dzieliła się nimi z internautami nie podając żadnych konkretnych nazwisk, podobnie jak nigdy nie napisała, że pracuje właśnie w tej firmie.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo zwalnia za blogowanie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będzie tak, że jak przyjdziesz do domu i żona się ciebie zapyta "co tam w pracy" a ty jej odpowiesz to cię zwolnią. Może nawet zostaniesz zwolniony jak się pochwalisz koledze z kim pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ponoć Ameryka nie chce mieć nic wspólnego z komunistami..... A to wygląda podobnie, powiedziałeś coś, my to znaleźliśmy i cię wywalamy... Przecież ta kobieta nie napisała nawet nazwy firmy, nie mówiąc już o nazwiskach, więc nie rozumiem za co ją zwolnili.... Bez sensu, i to ma byś najwolniejszy kraj na świecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jej wypowiedzi dało się skojarzyć z firmą w której pracuje to zwolnienie jest słuszne, bo to działanie na szkodę wizerunku, który też liczony jest w dolarach. Jeśli nie, to sprawa jest bardziej złożona. Tak tu wszyscy potępiacie, ale ciekawe co wy zrobilibyście gdyby jakiś wasz podwładny oczerniał was i waszą firmę, nawet gdyby nikt niepowołany nie mógł tego skojarzyć z konkretnymi personaliami. Pracowalibyście z obgadującą was za plecami i publicznie hipokrytką? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Todryk:

Najpierw bym z tym pracownikiem porozmawiał i sprobował się dogadać, bo takie zwolnienie znacznie bardziej nadszarpnelo wizerunek firmy, cała ta akcja tylko rozreklamuje aytuacje jaka jest w firmie Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 12:55, Brain87PL napisał:

Najpierw bym z tym pracownikiem porozmawiał i sprobował się dogadać, bo takie zwolnienie znacznie
bardziej nadszarpnelo wizerunek firmy, cała ta akcja tylko rozreklamuje aytuacje jaka jest
w firmie Nintendo.


Cała ta sytuacja czy może ta panna-hipokrytka, która teraz robi z siebie uciśnioną? Kto poinformował media? Ja po charakterze tej sprawy widzę, że jest to łasa na kasę i rozgłos karierowiczka. Nie podobało jej się w pracy to mogła ją zmienić. Poza tym skąd wiesz, że Nintendo nie starało się załatwić najpierw tego po cichu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ja pisze na moim blogu różne dziwne żeczy o mojej szkole to niech mnie też wywalą :P gorzej jak oskarżą o zniesławienie, ale też nie podaje nazwisk więc może mi sie upiecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak nintendo ja zwolnilo to znaczy ze byl powod, bo za samego "bloga bez konkretow" nie zwolniliby jej - jakby tak bylo odrazu przedstawila by pozew i zadanie milionowych odszkodowan za rasizm wobec kobiet i inne taki glupoty...

@Sebat1

żeczy chyba o brak slownika i wyrok: doksztalcanie w zawiazach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować