Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świętuj urodziny gram.pl razem z nami!

495 postów w tym temacie

:-) Igrasz z ogniem :-P

A macie Fife Street2 ? :D W to już grałem na PS2, także może mam szanse. Ale wszystko możliwe :-P
A będzie można chociaż zobaczyć jak ktoś w Witcherka gra ? ;-)
Trzymaj kciuki, oby ten z kim chce jechać, miał czas, no i oczywiście money''ka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam własnie połączeń PKP z Warszawą. Gdzie leży Jagiellońska ? Południe, wschód, zachód ? Podpowiedz, gdzie mniej więcej wysiąść można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:17, Baal Namib napisał:

Szukam własnie połączeń PKP z Warszawą. Gdzie leży Jagiellońska ? Południe, wschód, zachód
? Podpowiedz, gdzie mniej więcej wysiąść można ;-)


Hmm, proponuję wysiąść na centralnym, dojść do metra i dojechać (kierunek Młociny) do stacji Dworzec Gdański. Tam w kierunku Pragi najlepiej tramwajem 16. Wysiądź jeden przystanek za rondem, zobaczysz po prawej stronie biurowiec z dużym napisem "CD Projekt" i wizerunkiem Geralta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:26, Baal Namib napisał:

A długo się idzie ? Bo z kasą krucho raczej... ;-)

Oj długo, długo ;]... Weź legitymację szkolną, kupisz sobie bilet całodobowy dla ucznia... 3,75 chyba kosztuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Tramwaj chodzi ? ;-) To leciutko ;-) To mam wysiąść na centralnym, i tramwajem dokąd ? ;-) Jak nie będzie w tym czasie, to chyba ide pieszo, zwiedzę wawe przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:30, SadraX napisał:

> A długo się idzie ? Bo z kasą krucho raczej... ;-)
Oj długo, długo ;]... Weź legitymację szkolną, kupisz sobie bilet całodobowy dla ucznia...
3,75 chyba kosztuje. :)


Jakoś tak. A dojazd z centralnego nie powinien zająć dłużej niż pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... mam kolokwium z chemii we wtorek:P Ledwo wczoraj zjechałem z Krakowa do domku się przygotować to mnie też na pewno nie będzie... ;( W innym przypadku bym się poważnie zastanawiał bo jeszcze mnie tam u was nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:32, Baal Namib napisał:

O Tramwaj chodzi ? ;-) To leciutko ;-) To mam wysiąść na centralnym, i tramwajem dokąd ? ;-)
Jak nie będzie w tym czasie, to chyba ide pieszo, zwiedzę wawe przynajmniej :D

Wysiadasz w centrum, idziesz na przystanek autobusowy, wsiadasz w 512 albo 517, dojeżdżasz do Ronda Waszyngtona, stamtąd kilka kroków na Zieleniecką chyba, na przystanek, wsiadasz w 509 i jedziesz prosto na Jagiellońską. Ja taką drogę do CDP zapamiętałem... Choć jest zapewne wiele innych możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:43, Baal Namib napisał:

Połowy z tego co piszesz nie rozumiem. Pieszo ile mi zajmie ? Ale tak serio ? Popytam tam ludzi
jak dojść :D

Nie wiem ile, nie praktykowałem... Zależy też o której byś był na centralnym, spotkalibyśmy się koło dworca i z przyjemnością bym cię doprowadził do CDP... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach zastanawiam się dlaczego siedziba CDP nie jest w Łodzi :P
Tak bym sobie chciał pojechać, ale nie mam jak ;(
Mam nadzieję ze bedziecie się dobrze bawili, ja posiedze sobie tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 09:17, Soleila napisał:

Przyjedzie Magwisienka, przyjedzie Magwisienka :)))

A jak myślisz kto wymusił? ;-P

Dnia 05.10.2007 o 09:17, Soleila napisał:

No i Stwór, oczywiście :( :P

Będzie się działo :D

Uwaga uwaga
Pamiętajcie, że w Wawie remonty, więc NAPRAWDE najbezpieczniej ominąć centrum metrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować