Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl!

345 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 21:57, Sephirath napisał:

News, TYLKO. Wszelkie "felieton >tutaj<" itp się nie liczą :-)

+ Wszystko co jest w archiwum jest newsem :-P


No to wszystko jasne :) Chociaż nie do końca, bo jest pewien haczyk i nie wiem tylko, czy gram.pl wzięło to pod uwagę, czy tak przypadkiem im wyszły te podchwytliwe pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi wysłane, ale przez "pomroczność jasną" znacznie zawyżyłem liczbę newsów. szkoda że nie da się poprawić już udzielonej odpowiedzi (skoro czas i tak nie ma znaczenia, to możliwość powinna być)
ps tak swoją drogą, to ciekawe czy ktoś już zauważył (byłem tak zajęty przekopywaniem się przez archiwa że nie śledzę tego wątku) że w pytaniu o ilość postów nie ma informacji do kiedy liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy największa ilość komentarzy? "Jaki news, opublikowany od początku istnienia gram.pl do 5 października, zebrał najwięcej komentarzy - podaj link."
Czyli jednak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:45, Marrbacca napisał:

Znaczy największa ilość komentarzy? "Jaki news, opublikowany od początku istnienia gram.pl
do 5 października
, zebrał najwięcej komentarzy - podaj link."
Czyli jednak jest :)

eż mój błąd ilość newsów..... to chyba z przemęczenia. No nic, trzeba zbierać siły na 2 etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:53, sig. napisał:

eż mój błąd ilość newsów..... to chyba z przemęczenia. No nic, trzeba zbierać siły na 2 etap

A ile newsów :). To Domek mówił, że do rozpoczęcia konkursu i chyba wszystkie z archiwum... ale też pewny nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:57, Marrbacca napisał:

> eż mój błąd ilość newsów..... to chyba z przemęczenia. No nic, trzeba zbierać siły na
2 etap
A ile newsów :). To Domek mówił, że do rozpoczęcia konkursu i chyba wszystkie z archiwum...
ale też pewny nie jestem :)

w sumie przy takim marginesie błędu (ponad 100 newsów), to jak bym sobie ustawił to co chciałem a nie to co myślałem że ustawiam to pewnie bym się w dopuszczalnej tolerancji zmieścił, niezależnie od tego do kiedy by się liczyły. szkoda też że pole na "news(wo)manów" takie ograniczone (marne 150 znaków), ale o tym już chyba ktoś pisał że się zwyczajnie nie mieszczą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na newsy jest prymitywna metoda. Powiem tyle, że gram sam Ci pokazuje ich liczbę w pewnym momencie :>

Kurde, a drugi etap dopiero w niedzielę zobaczę, pt-sob jestem poza miastem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1: Mam pytanie jeśli w zadaniu 2 w konkursie gram.pl np. napiszę wszystkich gości i o jednego przypadkowo za dużo z innej firmy wtedy zadanie się zaliczy :(
2: zadanie trzecie znajdź sprzed wreszśia 2007 roku możecie mi dokłanie opdowiedźiedź na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Za dużo z innej firmy?... Ehehe...
Ale: w odpowiedzi masz jeden dobry nick, a dziesięć złych, to dostaniesz tą 0,1 punkta za tego jednego nicka, więc liczą się poprawe odpowiedzi, a złe to złe - nie odejmuje się punktów

2. Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: znajdź newsa sprzed września 2007 roku, czyli każdy wcześniejszy (nie wrzesień, ale sierpień tak). Tam masz szukać. Sierpień, lipiec, czerwiec, maj, kwiecień, marzec, luty, styczeń 2007 roku i wszystkie miesiące z 2006 i 2005. Nikt Ci nie znajdzie tej literówki, musisz sam znaleźć....

BTW Mi został ten "gupi" najdłuższy news... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co jest grane?? Etap miał trwać do 12 października włącznie, czyli do dzisiaj do 24.00, więc dlaczego pisze, że konkurs został zakończony. Ja i z pewnością mnóstwo osób jest gotowych dopero dzisiaj wysłać swoje odpowiedzi. Czy to są jakieś żarty, czy wprowadzenie gramowiczów w błąd?? Tak nie można robić, skoro ustalane są jakieś terminy, to przydałoby się ich przestrzegać. Bardzo proszę kogoś z niebieskich o wypowiedzenie się w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano niezbyt fajnie by było, gdyby okazało się że jednak ekipa gram.pl postanowiła zmienić termin na koniec dnia wczorajszego. Niektórzy pewnie tak jak i jak spędzili kilka godzin na szukaniu odpowiedzi, dzisiaj mieli zamiar zakończyć swoje poszukiwania i wysłać odpowiedzi.
Coż, miejmy nadzieję, że to tylko jakiś błąd systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej co to ma znaczyć ? Przecież pisze wyraźnie:

Pierwszy etap trwa do najbliższego piątku (12 października) włącznie.

A piątek się jeszcze nie skończył przecież. Może jakieś sprostowanie czy coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować