Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Versus - wybierz swojego ulubionego bohatera gier komputerowych!

213 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 15:22, piksel169 napisał:

Co to są za pary? Gdzie Max Payne? Gdzie Bezimienny z Gothic''a? Gdzie słynna XIII? Pary bardzo
źle dobrane, tym bardziej mniej znane gry z rynku gier PC. Rysunków nie kapuje. Bardzo się
zawiodłem na Was. Mam nadzieję, że za rok się postaracie!!!


Imię Bezimienny zostało już zajęte przez kogoś innego, postać o wiele ciekawszą i bardziej rozbudowaną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu świetny konkurs. Oby więcej takich, ale np. żeby spośród osób które zagłosują na bohatera który wygra rozlosowano jakieś gadżety/gry z tymże bohaterem i możnaby wtedy głosować tylko na jedna parę. Ale i bez nagród konkurs jest wspaniały.

Zagłosowałem na Bezimiennego, Gordona i Rayne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak na pierwsze wybory (Najważniejszy jest dobry start? o.O) to kiepsko z postaciami... niby są Gordon Freeman, Mario, Marcus Fenix i Bezimienny, ale na pierwszy dzień trzeba czegoś więcej: gdzie Link, Cloud/Sephiroth, Duke Nukem, Lara Croft?!

Ale pomysł całkiem niezły, choć miałem ogromne problemy w jednym momencie: Marcus czy Mario ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zwyciężą nie te postacie które są naprawdę oryginalne, a te które są z popularnych gier. Więcej niż pewne jest że bardzo wysoko będzie bezimienny z Gothica, i chociaż gra była świetna to ta postać jest nudna, lipna, sztampowa, bezpłciowa itp. itd.. Gothic 1 i 2 to moje ulubione gry, ale bezimienny jest ostatnią postacią z gier na którą oddałbym głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 20:14, misioo napisał:

Szkoda że zwyciężą nie te postacie które są naprawdę oryginalne, a te które są z popularnych
gier. Więcej niż pewne jest że bardzo wysoko będzie bezimienny z Gothica, i chociaż gra była
świetna to ta postać jest nudna, lipna, sztampowa, bezpłciowa itp. itd.. Gothic 1 i 2 to moje
ulubione gry, ale bezimienny jest ostatnią postacią z gier na którą oddałbym głos.


Misioo, sam potwierdziłeś niechcący to, co mówisz. Ten Bezimienny, to główna postać gry "Planescape: Torment", nieco mniej znanej od serii Gothic i według wielu o niebo lepszej. Osoba ta cierpi na amnezję (i nieśmiertelność zarazem), co wytłumaczy Ci pewnie sens tektu, który wypowiada na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 13:22, Grzesio27pl napisał:

ależ durny quiz..........

Jak durny, to po się wypowiadasz w tym temacie? Jak widzę jakiś durny temat/quiz/teleturniej, to nie marnuje mojego czasu i zajmuje się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Payne''a znalazłem. Karykatury ładne, ale karykatury są stanowczo za małe. Na przykład Pac-man. Na niej nie widze żadnego pac-mana tylko, jakąś paszczę i oczy, wcale nie podobne do pac-mana. Karykatura Maxa Payne''a jest we miarę, ale dlaczego widać kawałek głowy a reszta zamazana? Tabletek, które on bierze w ogóle nie widać. Ocena konkursu 4/10. Odjąłem 2 pkt za zerżnięcie tematu, 3 za karykatury i 1 za postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 15:39, piksel169 napisał:

Payne''a znalazłem. Karykatury ładne, ale karykatury są stanowczo za małe. Na przykład Pac-man.
Na niej nie widze żadnego pac-mana tylko, jakąś paszczę i oczy, wcale nie podobne do pac-mana.
Karykatura Maxa Payne''a jest we miarę, ale dlaczego widać kawałek głowy a reszta zamazana?
Tabletek, które on bierze w ogóle nie widać. Ocena konkursu 4/10. Odjąłem 2 pkt za zerżnięcie
tematu, 3 za karykatury i 1 za postacie.


LOL. Ja bym ich jeszcze zaskarżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygra Lara ;-) Mam innych faworytów, ale zagłosowałem na nią, bo ta babka jest już z nami od dawna, i każdy, nawet ten kto nie wie co to komputer na pewno pozna kto top Lara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować