Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dobra wszystko super fajnie, ale jak się organizuje konkurs, to powinno się chociaż podać termin ogłoszenia wyników...
Jak był jeszcze okres przed premierą wiedzmina, to się ktoś tutaj wypowiadał z CDP, a teraz widzę, że cisza zapadła... Miło by było, aby ktoś w końcu napisał, albo na stronie, albo tutaj, kiedy będą wyniki, rozumiem, że pewnie w związku z problemami z premierą jest sporo pracy, ale napisanie małego komunikatu nie jest czymś niezwykle pracochłonnym, a konsument nie czuje się olewany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP traci coraz więcej w moich oczach. Najpierw organizują konkursy/(pseudo)reklamy, wciskali Wiedźmina, gdzie się tylko da. A teraz co, amnezja? Dla mnie jest to nie poszanowanie klientów, moglibyście chociaż napisać, jakieś głupie oświadczenie, że z powodu, problemów z EK, nie macie czasu... blebleble..., to zmieniłoby postać rzeczy, widzę, jednak, że wraz z premierą Wiedźmina, zapomnieliście o tym wątku.
Mam nadzieję, że ktoś z CDP ''jakże profesjonalnej firmy'' przeczyta to, choć przypuszczam, że razem z odpięciem tego wątku, cała akcja dla was nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że niedługo ktoś z gramu coś nam tu napisze. Niedługo, być może na początku tygodnia zakończą się przesyłki EK wiedźmina. Mam nadzieję, że o tych co nie dostali plakatów nie zapomną. Wiadomo również, że nagrody za konkurs nieco starszy (wakacje z wiedźminem) też już niedługo będą rozdane, o czym poinformował Dziadu. Tak więc pewnie kwestia tego konkursu się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dziś mamy rocznice zakończenia konkursu... (minął już miesiąc :P)
Ciekawe czy z tej okazji CD-P szykuje jakąś niespodzianke :P ?
... może wyniki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:32, Khalid. napisał:

No to dziś mamy rocznice zakończenia konkursu... (minął już miesiąc :P)


Taa, rocznicę to będziemy mieli za niecałe 11 miesięcy i wątpię, aby CDP pamiętało.
To się nazywa poszanowanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:02, Mati1235 napisał:

Tyle się mówi o Wiedźminnie a nie widzę konkursów gdzie można wygrać grę(Wiedźmin).Jeśli
jakiś będzie mogłby mnie ktoś o nim poinformować???


Było i to kilka, ale nie na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować