Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze uaktualnienie World in Conflict!

39 postów w tym temacie

to mnie cieszy, bo czekam na kuriera z WiC EK CCCP.. ale mam pewien problem mianowicie wpłaciłem pieniądze za zamówienie w czwartek a do dziś nie ma weryfikacji wpłaty - zaczynam sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:08, Makratos napisał:

Wydano w ogóle kiedys dopracowaną pod każdym względem gre na PC.


Oczywiście, że tak. Wiele starszych gier, jeszcze z czasów przedpentiumowych nie miało łatek (pomijamy naturalnie jakieś amatorskie i wydane niedawno typu zgodność z Win XP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę duże ukatualnienie wprowadzili. To bardzo dobrze, że studio stara się wydawać ulepszenia do swoich gier tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:08, Makratos napisał:

Wydano w ogóle kiedys dopracowaną pod każdym względem gre na PC.


Zdecydowanie nie. Są dwie możliwości albo wolą wydać grę szbciej żeby szybciej zarobić a dopracować ją po jakimś czasie w łatce nie śpiesząc się (to wariant lekceważący gracza), albo nie dotrzymują terminu premiery i wolą wydać gre niedopracowaną niż znowu opóźniać premiere a później łatką dopracować (to wariant bardziej przychylny graczowi ale dla zwykłego gracza na jedno i to samo wychodzi) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:38, Tomek1120 napisał:

Dobrze że na pc sa uaktualnienia. jak są na konsoli błędy to juz sie nic nie zrobi


Bugi uniemożliwiające normalne granie to rzadkość na konsolach , jak by był to , .... pobierasz patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę takie ważne żeby pisać newsa? Wydaje mi się, że nie...
W Guild Wars jest conajmiej raz na tydzień jakiś update i żadnego niusa chyba nigdy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch pod względem balansu to jakaś pomyłka. Zwiększenie częstotliwości ciężkiej artylerii?! Tożto teraz ona jest wystarczająca częsta by w pare minut zamienić mapę w powierzchnię księżyca, a piechota nie ma prawa bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:10, m4teU5z napisał:

Czy to naprawdę takie ważne żeby pisać newsa? Wydaje mi się, że nie...
W Guild Wars jest conajmiej raz na tydzień jakiś update i żadnego niusa chyba nigdy nie było...

http://www.gram.pl/news_9wnl7_Zaktualizowano_Guild_Wars.html
http://www.gram.pl/news_9w3kHe3_Tryb_Zaawansowany_w_Guild_Wars.html

proszę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim po tym patchu ciężko jest zagrać chociażby jedną rundę w całości bez rozłączenia z serwerem albo wywałki do systemu :/ Oprócz tego w niektórych miejscach w napisach szlag trafił polskie znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować