Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA Manager 08 w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

jak na pierwsze kroki w managerach to jest to zdecydowanie za drogo.. szukam jakiegoś managerka za rozsądną cene i z zaktualizowanymi składami i z ligą polską rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podziękować ekipie gram.pl za sprawność w działaniu i poważnym podejściu do klienta. EA zawyża ceny gier na polskim rynku, a tu proszę jaka miła niespodzianka cenowa !!! zamiast płacić za grę którą w dodatku ściągamy przez internet i płacimy 140 zł ( wątpliwe to udogodnienie) możemy kupić tutaj za 90 zł wersję pudełkową , brawo !!! a co do samej gry, to żaden inny menago nie oferuje tak ładnej grafy , oglądanie własnej drużyny podczas meczu przedstawionego w 3D jest naprawdę miłym dla oka i emocjonującym przeżyciem ( FM tego nam nie daje) Prócz tego gra jest złożona i daje nam naprawdę sporo możliwości w kierowaniu klubem. Opinie wyraziłem na podstawie dema gry i poprzednich wersji , mam również FM 2006 ale w tym roku zdecydowanie kupuje FIFAM tym bardziej ze wreszcie w języku polskim , już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze ja zdecydowamnie wole pesa 2008 niz fife 2008(praktycznie 2007)ale tym razem wydaje mi sie ze Fifas Manager 08 bedzie troche lepszy niz Fm 2008,bo bedzie w nim o wiele wiecej rzeczy do zrobienia.Fajne tez bedzie np.U-21 istasznie duzo nowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować