Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 16:16, dominik713 napisał:

Przyzwyczajenia z FIFY ;P Ja gdy grałem w FIFĘ(i dalej gram) grałem na padzie,a on wtedy
grał na klawiaturze i nie chce tego zmieniać ;P Ogólnie to super gra ten PES,ale trochę
sterowanie,nawet na padzie,jest... hmm... słabe...


Też mam takiego kolesia, zatwardziałego gracza na klawiaturze. Problem według niego polega na tym, że nie chce mu się przyzwyczajać do gry na padzie a prawda jest taka, że gościu jest masochistą. Ja jak nie miałem pada to w pesa nie grałem. Bałem się połamać palce. Wybierając klawiature można zapomnieć od zwodach, podcinkach etc.
Co do sterowanie padem w pesie to mi wszystko pasuje. Sterowanie jest lepsze niż w pesie 2008 a to z powodu przeniesienia większości tricków do klawiszy ruchu. W moim przypadku strzałek (stary nawyk z Pegasusa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.... Mój pad to jakiś stary Media Tech,nawet gałek analogowych nie ma... Ale cóż,gra się i tak fajnie ;P Jak będę przy kasie to kupię jakiegoś lepszego pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:08, Rambowski napisał:

Mam pytanie. Jak tam jest po necie z lagami? da sie grac na luzie jak w fife?


Wcześniej się nie dało, tzn czasami ciężko było, ale teraz jest spoko, tylko spatchuj sobie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 17:17, Budep napisał:

Pytanie ponowie.
Jest jakaś łatka, która aktualizuje składy po zimowych transferach? Bo zamierzam grę
zakupić!


"Pobierz. Później ten plik cv0f.img wklejcie do C/Documents and Settings/All Users/Dane Aplikacji/KONAMI/ PES 2009/ download (tam ma być wklejony). Później włączcie grę i macie zaktualizowane składy z wersji 1.3"

http://www.gamingaccess.com/VideoGames/Pro...2009/news/17831

issonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zacząłem grać i w harmonogramie mam puchar, więc daję na next match i czemu mam tylko do wyboru trainig bądź skip training ? A co z tym pucharem ? O co tu chodzi ?

Chodzi o tryb become a legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem chwilę u kolegi w PESa 2009, spodobała mi się ta gra ale nie wiem co to za cyfry 1,2,3,4 które czasem się pojawiają obok nazwisk gdy nacisnę odpowiednią kombinację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:40, Bartkula napisał:

Wczoraj grałem chwilę u kolegi w PESa 2009, spodobała mi się ta gra ale nie wiem co to
za cyfry 1,2,3,4 które czasem się pojawiają obok nazwisk gdy nacisnę odpowiednią kombinację


Taktyka, np. pressing, gra skrzydłami, pułapka ofsajdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są save''y do PES''a 2009? Chciałem wrócić do gry po przerwie, ale nie wiem gdzie wkleić folder z save''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 19:33, JayL napisał:

Gdzie są save''y do PES''a 2009? Chciałem wrócić do gry po przerwie, ale nie wiem gdzie
wkleić folder z save''ami.


C:\Documents and Settings\xxx\Moje dokumenty\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\save. Po prostu w "Moich Dokumentach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Gram w tryb Zostań Legendą,moja postać ma takie statyski (screen),ma 24 lata,wygrałem z klubem Tyrenside Ligę Mistrzów,wygrałem z reprezentacją Polski EURO,strzelam mnóstwo goli itd. ale wciąż nie dostaję ofert od najlepszych klubów... Dostaję za to od takich średniaków albo nawet gorzej... Co zrobić żeby grać w lepszych klubach?

20090622122927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast inny problem... Mam PESa już od jakiegoś czasu. I bardzo spodobał mi sie tryb "Zostań Legendą". I tu taki bajer... gram, gram (na wersji 1.0) i przy Fixture 38 (tydzień 38) gra crashowała. No dobra... poradzono mi żebym spatchował gre. No to zaktualizowałem do wersji 1.2 (oryginalne patche Konami, nie fanowskie) i teraz jest jeszcze gorzej bo gra crashuje na 28 tygodniu... ja już nie wiem co mam robić ;/ może ktoś mógłby mi polecić jak rozwiazać ten problem? Dodam, że dopiero jestem 1 sezon ;/ 17 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spatchuj grę do najnowszej wersji i zacznij od nowa? Nic innego na myśl mi nie przychodzi :)

Chyba, że usuniesz grę, wszystkie pliki i foldery z moich dokumentów też, zainstaluj od nowa, wgraj patche i tak spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 18:17, haderQ napisał:

Spatchuj grę do najnowszej wersji i zacznij od nowa? Nic innego na myśl mi nie przychodzi
:)

Chyba, że usuniesz grę, wszystkie pliki i foldery z moich dokumentów też, zainstaluj
od nowa, wgraj patche i tak spróbuj :)


Już tak zrobiłem... w sensie, że na czysto zacząłem patchować gre. Odinstalowałem, zainstalowałem i zacząłem patchować do 1.2 i teraz jest gorzej bo BaL wywala mnie zamiast na 38 na 28 tygodniu ;/

Może zrobie tak jak ktoś już polecił... że zamiast save robić na 1 slocie to zrobie np na 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować